lov kaprů - zakrmovani boiliem

V jakých dávkách a čím zakrmovat při chytní na Boiles
Autor diskuse: Dromi - , 13.12.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Nm.kindl - Profil | Út 19.12.2006 13:48:49

maxwell - ® Tos přehnal...člověk si lehounce zdřímne a ty hned takovou teorii.Nemůžu za to že trpíš nespavostí :-))

    NKocháč - Profil | Út 19.12.2006 13:46:52

    Bachy - ® : každej ať si chytá jak chce. Podle mne je masivní krmení někde jinde :o)

      NMarsip-CTD | Út 19.12.2006 13:44:59

      kindl: Kuwa, kdo ti uklízí a za kolik? .)

        Nm.kindl - Profil | Út 19.12.2006 13:44:38

        Bachy - ® Pokud si chceš skutečně takhle zachytat tak vem kilo šestnáctek a nakrm,jenže...není lepší kukuřice nebo hrách ???

          NBachy - Profil | Út 19.12.2006 13:44:23

          Kocháč - Však já taky netvrdím nic o tom, že to jde vždy. Bavili jsme se o sezoně, ne o prosinci. Možná si pod tím každý představujem něco jiného. :o)

            NKocháč - Profil | Út 19.12.2006 13:44:14

            maxwell - ® : co to máš za drát pod svým vypracovaným tělem? Ledviňák?

              Nmaxwell - Profil | Út 19.12.2006 13:43:06

              miras:nedělej si z kindla srandu,když je nemocný.Jednou mi vyprávěl,když byl malé dítě,měl trauma z jedné velké masařky,která ho terorizovala svým bzukotem(někdo tvrdí,že došlo i k pohlavnímu zneužití),a po té co jí dal kopačky tak ho kousla a už na dosmrti má spavou nemoc,.))

                NKocháč - Profil | Út 19.12.2006 13:42:28

                Bachy - ® : no ono ikg bobků teď do té studené vody na den je taky trochu moc :o))))

                  NFishky - Profil | Út 19.12.2006 13:41:00

                  Bachy: ehm, když já zas nemám tolik času procházet všechny příspěvky dozadu... :(

                    NBachy - Profil | Út 19.12.2006 13:35:49

                    Kocháč - Jo, na pstruhové horské říčce ne. Máš pravdu. :o)

                      NKocháč - Profil | Út 19.12.2006 13:29:43

                      Bachy - ®: nedá

                        NBachy - Profil | Út 19.12.2006 13:27:18

                        Fishky - Proč - tak o tom jsem už psal, cílové ryby jsem taky psal a na jaké vodě? Skrmit za den 1kg kvalitních bobků se dá asi na jakékoliv vodě. :o)

                          Nhonza m. - Profil | Út 19.12.2006 13:19:54

                          Fishky- to máš tak 16mm kulička =16kg kapr tos nevěděl?

                            NFishky - Profil | Út 19.12.2006 13:15:46

                            Bachy: ...a mohl bys rozvést důvod - proč tam ty 16-ky házet??? Případně co očekáváš za cílovou rybu při takovém krmení? A na jaké vodě takto činíš?

                              NBachy - Profil | Út 19.12.2006 13:08:13

                              m.kindl - Vidím to tak : Ty máš pro každého kapra nachystanou jednohubku, já pro každého jídlo u kterého mají důvod se zastavit.
                              Kocháč - No mi to už fungovalo. Jinač asi 20 nocí(přes noc).

                                Nm.kindl - Profil | Út 19.12.2006 13:07:05

                                Miras - ® Ještě že sedíš vedle a bereš to vidlema ven :-)

                                  NMiras - Profil | Út 19.12.2006 13:05:53

                                  m.kindl: tak to maj na to zhruba 16 hodin denně:-)))

                                    Nm.kindl - Profil | Út 19.12.2006 13:04:30

                                    Miras - ® Ty kurvy to vypozorovali a asi projížděj zrovna když spím :-(

                                      Nm.kindl - Profil | Út 19.12.2006 13:02:02

                                      Fishky - ® Přesně tak.Uvedu jeden příklad z praxe...jednou když se sem ještě vozilo boilie Kevin Madocks jsem koupil 5kg seasion pack a jel do jižních čech.Tam jsem viděl hejno velkých kaprů a vysypal jim ho do cesty,za týden jsem neměl záběr.Když jsem tam jel podruhý tak jsem na jiným místě zase viděl hejno kaprů tak jsem jim tam hodil jen dvacet kuliček a po každý rybě dalších deset,celej tejden pravidelně záběry...ale trofejní stejně žádnej :-(

                                        NKocháč - Profil | Út 19.12.2006 12:57:00

                                        Bachy - ® : tak to tak v příští sezóně udělej a pak napiš jestli to funguje :o))))))))
                                        Kolik nocí jsi trávil u vody v poslední sezóně?