- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaký digitální fotoaparát k vodě ?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Protektor - Profil | So 14.10.2006 20:16:23
Unca - Profil | So 14.10.2006 19:39:34
Ledňáček (Iceman) - Profil | So 14.10.2006 19:31:31
Unca - Profil | So 14.10.2006 19:29:41
Ledňáček (Iceman) : No tak ten nevypadá špatně. Na PowerShot to můžu nasadit taky.
Ledňáček (Iceman) - Profil | So 14.10.2006 19:13:45
macek - Profil | So 14.10.2006 19:11:49
jinak já mám ten panasonic, o kterým jsem psal někde dole. je to foťák pro fotoblbce, přesně jako jsem já :-)
Unca - Profil | So 14.10.2006 19:00:41
XAXAP the Br(u)no fucker : No vidím že si opravdu odborník a souhlasím stebou. Na kvalitní focení je potřeba asi něco jinýho než běžnej Canon nebo Panasonic, ale na zvěčnění úlovku to stačí. Hold prostě sme amatéři.
macek : Ty máš radši akublok, já foťák na AA. Co rybář to jinej názor. Kterej máš foťák s aku.
macek - Profil | So 14.10.2006 18:36:33
XAXAP the Br(u)no fucker - Profil | So 14.10.2006 18:24:54
mrenka - Profil | So 14.10.2006 18:16:44
Honzík | So 14.10.2006 17:30:18
ZN - Profil | So 14.10.2006 17:00:42
do zedníků bych nikdy nikomu nenadával, dobrý zedník-to je věc. Byl to jen příměr. Jen jsem se podivoval tvým kategorickým soudům, které se neopírají o reálné základy. Nemám absolutně nic proti např. Honzíkovýmu názoru o AAA baterkách. Prostě mu to vyhovuje, nikomu to nevnucuje. Naopak o šumu a aberaci zmíněných značek si myslím, že je to výkřik do tmy, který možná někde četl. Ty napíšeš Panasonic nebrat, akublok nebrat, a přitom nevíš proč. Jen ti vyhovuje něco jiného. To neznamená, že to samé vyhovuje někomu jinýmu. Znovu musím podotknou, že jsem ti ani v nejmenším nenadával.
Honzík | So 14.10.2006 15:40:15
PPPP...koukni se na www.digineff.cz na forum, a tam je rad habaděj:) tot rada od zaníceného amatéra:)
Unca - Profil | So 14.10.2006 15:05:31
ZN - Profil | So 14.10.2006 14:50:30
psal jsem to mnohokrát, kdybych uměl fotit, tak se neprcám s nějakou firmičkou. Ostatně, na světě neběhá zas tak moc lidí, co mohou říct, že fotit umí. Tvůj osobní názor nehaním, jen ho nesmíš nikomu vnucovat za jediný dobrý. Nevím, proč do toho mícháš zase nějaké nesmysly, kdyby jsi lépe četl, tak by jsi věděl, že ve foťáku dobrá fotka určitě není. A v otočným displey už vůbec ne. Tón tvého příspěvku je jen pokračováním tvé předešlé rétoriky. Pořád jsi neodpověděl na otázku, o co opíráš své překvapivé a kategorické soudy ? Nemáš co odpovědět? Já své názory opírám o studium fotografie a třicetileté fotografické zkušenosti. Netvrdím, že jsou nejlepší, ale určitě se o to zajímám dost dlouho, abych věděl, co píšu.
Btw., s těma 30 litrama, to je fakt legrace. To jsi zase ulít. Technika za nikoho nic neudělá, aspoň to by jsi měl o focení vědět :-))) PS: jedno z nejdůležitějších kritérií při mém výběru foťáků na ryby je, aby mi vešly do kapsičky vesty.
Unca - Profil | So 14.10.2006 14:37:51
ZN : Já teda na rybách el. proud nemám. Kam to ježdíš chytat. Na sídliště.
all : Prostě tady na tom se neshodneme. Já když sem si vybíral foťák na focení na rybách tak sem měl určité požadavky podle kterých sem se řídil. Kdybych se zeptal odborníků jako maxwell nebo ZN tak bych si asi koupil jiný foťák a měl bych stejný názor jako oni. Nakonec sem koupil Canon PowerShot A610. Netvrdím že je nej, ale má jednu výhodu a to otočnej displey. Postavím ho na stativ, otočím displey a můžu fotit. Velká pomůcka když su sám. Ještě by mě zajímalo kolik zvás tady je profi fotografů nebo má vlastní fotolab když z ostatních děláte voli a haníte jejich osobní názor. Pokud vím tak pppp chtěl vidět názory všech a ne jenom pár fotomachrů.
ZN : A ještě k těm trabantum. Kámoš má starej Olympus 2mpix ultrazoom ještě ze stabilizátorem a udělá něm lepší fotku než ty s čímkoli jinym. Jo pokud někdo neumí fotit tak se musí spolehnout na foťák za 30000kč a čekat že to technika udělá za něj. drda : A čím sou podloženy názory těch ostatnich.
Mr.Stick - Profil | So 14.10.2006 13:03:00
ZN - Profil | So 14.10.2006 12:57:17
máš pravdu, je to podobné, jak současná situace na stavbách. Tři dny je někdo podavač u míchačky, čtvrtý den je z něj zedník:-)
Kde to žije - všechna témata
SoRybáři a vinařství 930
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










