- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaký digitální fotoaparát k vodě ?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Pyzda | Po 16.10.2006 10:12:25
Ricci - Profil | Po 16.10.2006 10:09:32
Hugo Fisher - Profil | Po 16.10.2006 10:02:38
Kamarad foti akty a jedno foto tvori i dve hodiny... Ale on umi celkem s PS :))
Ricci - Profil | Po 16.10.2006 9:56:00
Hugo Fisher - Profil | Po 16.10.2006 9:49:53
Ja doladuji ostrost v kompu. Fotim do RAWu a vse si "domatlam" az v PC.. Ale ona neni ostrost jako ostrost. :) Spis v tom kompu doostruji..ostrost za me dela Canon (obcas :))) ).. :)
Hugo Fisher - Profil | Po 16.10.2006 9:41:00
Mirek Saf. - Profil | Po 16.10.2006 9:40:48
ostatní viz INVEXOVý stánek Institutu pro dig. fotografii, bylo tam hodně přednášek na téma jak s dig. fotit, namátkou RAW a JPG. Pokud budu mít čas, najdu odkazy na netu.
Myslím, že autor se ptal na foták v ceně 16 tis. na focení ryb, přitom nechce dělat publikace nebo výstavy fotek. Mějte to akademici napaměti.
Ještě jsem neviděl na MRKu fotku, kde by bylo něco z EXIFu, např. ohnisková vzdálenost, clona , objektiv.
Šeptal: ano, přesné. Některé fotky zde mi připadají velice nepřirozené. Přitom teorie focení portrétu je stále stejná mnoho desítek let.
ХАХАРИЮС - Profil | Po 16.10.2006 9:33:20
šeptal - Profil | Po 16.10.2006 9:06:29
Hugo Fisher - Profil | Po 16.10.2006 8:53:52
macek - Profil | Po 16.10.2006 8:49:56
prostě proti entropii jít nelze.
šeptal> pretty cool!! :-))
šeptal - Profil | Po 16.10.2006 8:49:46
BTW: Deset let jsem na housle nehrál. A před tím taky ani jednou.
XAXAP the Br(u)no fucker - Profil | Po 16.10.2006 8:24:07
ZN - Profil | Ne 15.10.2006 21:54:11
tak to jsi hodně střelil, jak s D 200-kou, tak tou světlostí. Není světlost jako světelnost :-))) Další blbost, kterou jsi napsal, že ostrost doladíš v kompu. Nikdy.
Jo, a jen tak na okraj, D200 je hodně odolnej foťák, který v žádném případě nestojí a nikdy nestál 100 litrů. Nejvyšší cena při uvedení na trh byla 49 litrů.
Musím se zeptat i tebe, jak jsi přišel na ten setový brakový objektiv?
Hugo Fisher - Profil | Ne 15.10.2006 21:07:56
D200 je na trhu v CR nekdy od unora 2006..v USA byl predstaven v listopadu 2005. Tudiz ostravsky majitel opravny trochu hodne prehani..
Se setovym /dle teveho brakovym) objektivem se daji delat prekrasne fotky - napr. setak canon 18-55mm je za dane penize velmi produktivni sklo. (pro priklad - http://www.robertmekis.com/?kateg=photos&subkateg=
I u zrcadlovky muzes nastavit doostreni, saturaci, kontrast a fotit do jpg - a lezou ti z toho ihned prezentovatelne fotky.
Ale predevsim - autor se v otazce vyjadril, ze ma 16000 kc a ze by rad sem tam tocil i nejake video.. Coz je se zrcadlovkou nemozne..
pppp - jdi do prodejny s fotakama, vem si jich par do ruky, popovidej si s lidma za pultem, zkus si cvaknout nejakou fotku, at vidis, jak fotak rychle reaguje, rozmysli se, zda chces neco vetsiho, nebo jen malou krabicku... Neni nad to si fotak osahat. Rady na dalku jsou k nicemu, kazdy ti tvrdi to sve. Ja radim Olympus 720SW - neutopis ho... (nevlastnim ho!)
Mirek Saf. - Profil | Ne 15.10.2006 20:45:57
Kriteria jsi si dal dost všeobecné. Jistě najdeš hodně vhodných fotáků. Např. Canon S3, Sony H5. Já čekám na zrcadlovku Pentax K10D ( jen tělo asi 25. tis. ) a k tomu objektiv od Sigmy za 18 tis. Pro mne je to srdcová záležitost. Sám nevím, zda životnost mého snu bude vyšší než fotáky v tvém limitu. Přeji hodně dobré světlo a vše ostatní. Mirek.
ZN - Profil | Ne 15.10.2006 19:10:40
nebavil jsem se o kompaktu, bavil jsem se o tom, že na takovou fotku potřebuješ mít dobré oko, zručné ruky a něco o focení vědět. I když tu malou clonu tam jde dát náhodně, vzhledem k množství světla. V tomto případě tam byl moc dlouhý čas, což je na fotce, bohužel, poznat. Ultrazoom nepotřebuješ, pevné, delší (dlouhé) ohnisko by bylo lepší. Takže, resumé, možné je, že ta fotka vznikla náhodně :-)
Pyzda | Ne 15.10.2006 17:59:50
Kde to žije - všechna témata
17:17Lov pod jezem v letních vedrech? 21
16:57ATTs hlásiče a ATTx příposlech 549
16:32Rybářské odznáčky ... 547
14:35Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
13:42🔥 Grill a grilování 🔥 588
13:07Rybáři vs ochránci přirody 90
9:55Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43Hlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










