Místo pro jihočeský nejen feeder sraz

Ahoj vydry a to nejen ti co se zúčastnili v pořadí již druhého mini srazového setkání v jižních čechách. Vláďa se opravdu snaží a myslím, že oba revíry co našel stály za to. Na posledním srazíku (23.9.2006 na Vlkovských pískovnách) padl názor kde tyto srazíky provozovat. Myslím, že není špatné udělat jeden na stojaté vodě a jeden na tekoucí. Myslím, že je to dobrý nápad. Já osobně jsem pro jarní na stojáku a podzimní na tekoucí. Zkuste se prosím zamyslet nad některými revíry v JčÚS a i klidně nějaký ten soukromý a navrhnout něco. Můj návrh na stoják je buď Roudná nebo ty Vlkovský písky (bylo to na obou super) a na tekoucí Lužnice (závodní trať v Kolodějích). Předpoklad je dost místa pro cca 20-25 lidí. Díky za podněty.
Autor diskuse: profo - Profil , 27.9.2006 všeobecné - ostatní

NSam | St 18.10.2006 11:32:24

doncoyote - před 14 dny jsem byl opět na Hluboké, chtěl jsem si zvednout osobák(zatím cejn 60cm).Koupil jsem si krmení na cejny a chytal jen kapříky kolem 45 cm :-) Ale velcí cejni tam určitě jsou.

    Ncertbert - Profil | St 18.10.2006 9:17:30

    profo-tak to máš kliku už jsem se lekl že jsi zapoměl jak se chytaji ryby-:o))))já půjdu chvíli potrápit řeku tak uvidíme jak se pochlapim-:o)))))

      Nprofo - Profil | Út 17.10.2006 15:03:41

      certbert : nic se neboj reputaci jsem si spravil hned následující den tedy v neděli, to byly rybí žně....:-)))

        Nprofo - Profil | Út 17.10.2006 15:03:03

        kolči : nedělej se....:-))))

        certbert : no co vytáhnul jsem si černýho petra a Komu nebylo zhůry dáno, ten se netěšil. ale což příště to bude lepší nic se neboj, já se polepším nemůže být pořád posvícení. Nepočítej s prodejem klacků, ty se mi ještě šiknout, to leda že by Kolči prodal ty svoje....:-))))) Viď Kolči?

          NVláďa - Profil | Út 17.10.2006 8:51:47

          Já zas trochu z Roudný: feeder nezklamal leč mimo jednoho kapřího sebevraha co chtěl i prut pouze několik cejnků okolo 20 cm. Pokus o plavačku s anglánem(omlouvám se všem plavačkářům bo by se asi potrhali smíchy vidět mé pokusy) přišel však jeden duhoň. Byl po zásluze sežrán! Přívlač totálně mrtvá.

            Ndoncoyote - Profil | Po 16.10.2006 7:25:05

            Tak jsme to o víkendu vyzkoušeli. V sobotu na Hluboké takřka ideální, slunce, málo lidí, jen ty cejni nebyli vetší než 40 cm. Ale hodně. V neděli jsme byli v Kolodějích u "šipky" u laviček. Sice kosa a mlha, zato ani noha a kvanta skaláků a malých cejnů do 35 cm. Díky za informaci. Feeder jsem ani nerozbalil, chytal jsem jen děličku. Ale skvělý zážitek, Kolči a spol. díky za informaci. Jinak v těch Kolodějích by byl pěkný sraz. Ale asi mimo hlavní sezónu.

              NKolči - Profil | So 14.10.2006 21:48:58

              certbert: jo jo, já mu to řikám pořád...:-)

                Ncertbert - Profil | So 14.10.2006 21:22:34

                Kolči-to bude muset přejít na plavajdu né?To se jeho Feedery oběví v bazaru.-:o)))))

                  NKolči - Profil | So 14.10.2006 21:15:51

                  certbert: ale né, jen to prostě neumí... :-)

                    Ncertbert - Profil | So 14.10.2006 21:11:55

                    Zdar Jihočeši!tak jak se vede?Kolči-co to že Profo nic nelap tos mu to na Smutné vychytal?

                      Nprofo - Profil | St 11.10.2006 7:45:29

                      Kolči : Ale to ti neberu a částečně s tebou i souhlasim, mě je to vcelku jedno. Jde mi hlavně o to se sejít a když už tam budem, tak něco lapnout, ale nejsem ten tip, kterej by musel nalapat nejvíc, stačí mi i jen jedna rybka....:-))) Ale čím víc, tím je to zábavnější....;-))

                        Ndoncoyote - Profil | St 11.10.2006 6:14:33

                        Kolči - excelentní navigace. Určitě se tam v sobotu ráno zastavíme a třeba tam i zůstanem. A nebo pojedema na Týn a nebo až na tu Hlubokou. Mám rád místa, kde máš kolem sebe prostor. :o)

                          NKolči - Profil | Út 10.10.2006 23:31:37

                            NKolči - Profil | Út 10.10.2006 23:30:59

                            profo: pro mě prostě lov z pláží na Orlíku stojí za prd, ať to chlapi řikaj nebo ne
                            doncoyote: abych ti to nepopsal nějak divně, tak tady máš radši malůvky:-)

                              Ncertbert - Profil | Út 10.10.2006 19:20:04

                              Vláda-za špatné informace(podoustev) příště dostaneš do kafe brom-:o))))))) jinak nic většího nepřišlo.

                                Nprofo - Profil | Út 10.10.2006 7:38:05

                                Kolči : no trochu bych s tebou polemizoval, ale nechme toho. Z větší části máš pravdu i když jsou i zde tzv.: bílé vrány. Třeba co jsem viděl na té pláži ve Vůsí a co říkají chlapy co tam jezdí, tak to tam špatný není. (Neříká to ty víš kdo..:-)), takže by to měla být pravda). Jinak ale souhlas s tebou.

                                doncoyote : lopat je plná Lužnice, jen je najít..:-)), V sobotu jsme jich taky pár lapli. Já bych se pohybu vody moc nebál, spíš toho tahu proudu, který je teď dost velký.

                                  Ndoncoyote - Profil | Út 10.10.2006 6:36:21

                                  Kolči - díky za upřesnění.Rozumím tomu tak, že horní fotka ukazuje pravý břeh focený z levého. Ta druhá je pod mostem?

                                    NJeždík | Út 10.10.2006 6:11:29

                                    Vláďa:Na Vajgaře není úsek ,kde by mohlo sedět 20 rybářů vedle sebe.Navíc absolutní stráta soukromý (pejskaři a pod.)Jinak na ryby dobrý revír.

                                      NKolči - Profil | Po 9.10.2006 22:55:04

                                      Petrson: v pohodě, však to nehoří:-)

                                        NKolči - Profil | Po 9.10.2006 22:35:11

                                        doncoyote: je to kousek od mostu. Ta první fotka je proti proudu, kdyby ses otočil, tak druhým směrem uvidíš most.

                                        Profo: jo, záleží, kde se chytá. Můj názor je, že všecky pláže na Orlasu stojej za prd a proto bych tam sraz nedělal.