Místo pro jihočeský nejen feeder sraz

Ahoj vydry a to nejen ti co se zúčastnili v pořadí již druhého mini srazového setkání v jižních čechách. Vláďa se opravdu snaží a myslím, že oba revíry co našel stály za to. Na posledním srazíku (23.9.2006 na Vlkovských pískovnách) padl názor kde tyto srazíky provozovat. Myslím, že není špatné udělat jeden na stojaté vodě a jeden na tekoucí. Myslím, že je to dobrý nápad. Já osobně jsem pro jarní na stojáku a podzimní na tekoucí. Zkuste se prosím zamyslet nad některými revíry v JčÚS a i klidně nějaký ten soukromý a navrhnout něco. Můj návrh na stoják je buď Roudná nebo ty Vlkovský písky (bylo to na obou super) a na tekoucí Lužnice (závodní trať v Kolodějích). Předpoklad je dost místa pro cca 20-25 lidí. Díky za podněty.
Autor diskuse: profo - Profil , 27.9.2006 všeobecné - ostatní

NJeždík | Út 3.10.2006 7:41:06

profo:49°6'29.31"N,14°59'22.27"E

    NJeždík | Út 3.10.2006 6:53:41

    profo:Dostupnost autem je dva metry od řeky,ale při závodech LRU parkují auta u polní cesty asi 30 metrů od řeky.Hospůdky jsou do 1km tři.Usek na chytání je asi 500m dlouhej,takže není problém sedět po třech metrech třeba.Hloubka 1-2m.

      Nrybomil | Po 2.10.2006 16:04:57

      K navrhovaným místům:
      Lužničanka - Jóó´moje parketa - jen pro tolik lidí se nejspíš musí nad jez, kde je dost mělko a převážně zabahněno, stím si s nad poradím snáze než s tím větrákem na Vlkově ( totálně mne otrávil ). 28.9. jezdili vodáci pomalu jak v létě. Asi 600m pod jezem Lužničanka je tábořistě s kempem na louce a občerstvením. Provozovatel je kámoš mojí přítelkyně a řekl bych rozumný člověk.
      Hluboká - závodní úsek -byl jsem tam asi 5x očumět při závodech MČR v plavačce a 1x na ukázce feedru. Někdy gut, jindy dost zoufalé. Hlavně se tam může klidně stát, že jezný otevře a je po ptákách, což samo při mistráku udělat nemůže.
      Ponědrážka asi není to co majitel slibuje za ty prachy.Na vláčku to byla hrozná bída, ještě že jsem to 5tikilo tenkrát nevypláznul.
      Příběnice - hospodský mistr světa který vyloženě tedy nemusím. A jak mám tak info, bude chtít prachy pomalu i za otočení se auta u knajpy. Koloděje se mi taky dost zamlouvaj a ryby se tam při závodech nalapalo vždy hafo.

        Nprofo - Profil | Po 2.10.2006 15:32:50

        Ježdík : jaká je tam dostupmost a kolik se tam vejde lidí co možná nejblíž k sobě. Jaká je tam hloubka a je v místě možnost parkování a eventuelně občerstvení (to není podmínkou)? jinak dík za tip.

          NJeždík | Po 2.10.2006 13:21:56

          Něžárka 4 Závodní úsek mezi Horním a Dolním Žďárem u Jindřichova Hradce -poměrně velmi klidná voda kapři,líni,cejni plotice atd. všeho dostatek,velká louka,spousta místa pro rybáře,klid jenom voda a rybáři,žádný auta, vlaky,čumilové apod.

            Nprofo - Profil | Po 2.10.2006 11:42:21

            Jsem rád kluci za nápady, jen tak dál. Mluvil jsem s Ospreyem a ten dál do placu na zvážení i Otavu. Kde je to přesně si ještě ujasním, ale taky to není špatný, prý dost místa pro bandu rybářů a dobrá voda.

              Nrudolf | Pá 29.9.2006 11:47:25

              Vláďa má samozřejmě pravdu s těmi vodáky na Lužničance, je to ale hlavně v červenci a srpnu. Pak je poměrně klid.
              Já bych preferoval z mých návrhů Harachovku a pak Příběnice. Ta Hluboká není také k zahození.

                Nsoulfly - Profil | Čt 28.9.2006 14:13:26

                Tady je adresa na tu Ponědrážku - http://www.rybolov-ebz.com/ je to tam dost dobrý - banda lejnů, kaprů, občas cejn. Dravce sem tam nechytal akorát jednu noc na sumce a nic.

                  NPete - Profil | Čt 28.9.2006 11:02:43

                  profo: souhlas na jaře bude určitě lepší stoják u řeky je riziko že bude hodně vody apod. Co se týká revírů je mi to celkem jedno, ale je fakt že na obou předešlích sem si slušně zalapal a klidně bych to tam zopakoval.
                  rudolf: co se týká tvých tipů tak to nezní vůbec špatně ;o)

                    NVláďa - Profil | Čt 28.9.2006 10:59:36

                    Pánové jsem rád že se tady rozvijí tahle diskuze. I já si dovolím přispět svojí troškou. Vltava na Hluboké nad jezem. Dost dobrý místo spousta placu pro auta i pro rybáře a navíc rodinky mohou ssebou a prohlédnout pamětihodnosti! :-)) Z těch soukromáků snad by stálo za zvážení Ponědrážka, sloufly by to mohl zjistit majitel je tuším z Veselí a třeba by byl ochoten v rámci propagace.... ale ne to už jsem někde v říši snů. Ještě k tomu Rudovu návrhu je potřeba vzít v potaz vodáky. Pokud se do nich trefíme nezachytáme. A že jich tam je, zvláště na Lužničance takhle v podvečer když se začnou sjíždět do kempu... chuťovka!!
                    tak jsem zvědav na čem se shodneme!

                      Nrudolf | Čt 28.9.2006 10:33:27

                      profo: Harachovka - 49°24´37"N; 14°37´52.89"E
                      mujweb.cz/harrachovka/index.htm

                      Příběnice - 49°23´39"N; 14°33´36.79"E
                      www. pribenice.cz

                      Lužničanka - 49°22´59.16"E; 14°32´41.99"E
                      pod obcí Bečice

                        Nprofo - Profil | St 27.9.2006 14:33:06

                        rudolf : to zní velmi lákavě. Prosím najeď do mapy.cz a dej sem GPS určení míst. Kouknu na ně na mapě, ale v každém případě dík za nápady. Jen tak dál

                        A to platí i pro ostatní. Kluci pište kde by se Vám to líbilo.

                          NMrKos - Profil | St 27.9.2006 14:09:41

                          cetrbert: s tím šrotem opatrně... může to začít kysnout a kvasit a bůhvícoještě... když to jinak nejde tak si kup piliny nebo jemné hobliny ve kšeftě s křečkama...:-) je toho solidní pytlík za pár kaček a vystačí Ti to na hódně dlouho...

                            Nrudolf | St 27.9.2006 14:00:19

                            Možná se budu opakovat, ale již jsem navrhoval na Lužnici - Harachovku- možnost parkování, občerstvení,grilování a v pohodě se tam vejde i 50 a více rybářů.
                            Další tip je na Lužnici v Příběnicích i s možností levného ubytování a přespání i jídla a občerstvení.
                            A jako třetí je na Lužnici na Lužničance , ale tam je v hlavní sezoně dost velký mumraj. Mimo sezonu je tam taky pěkně. I zde mám známé a je možno zajistit občerstvení atd.

                              Nprofo - Profil | St 27.9.2006 12:04:18

                              certbert : nebo s kakaovou viď? Ale ty kukly se taky nechaj použít na lov, jen bacha plavou. A bacha ať to nepřeženeš a nemáš doma líheň na masařky...:-)))

                                Ncertbert - Profil | St 27.9.2006 11:59:58

                                Kolči dík tak hold co do dvou týdnů neskoušou ryby tak si dam s čokoládovou polevou-:o)))))byl jsem chvilku na řece 3x platejz.

                                  NKolči - Profil | St 27.9.2006 11:54:08

                                  certbert: kukuřičný šrot. A vydrží jak kdy:-) Nejvíc ale tak 2 týdny.

                                    Ncertbert - Profil | St 27.9.2006 11:51:01

                                    profo-jj jak dlouho vydrží červi v lednici a co k nim mam přisypat když nemam zrovna piliny?

                                      Nprofo - Profil | St 27.9.2006 11:40:55

                                      certbert : jinej mě nenapadl tak aby se nás tam vešlo dost pokud možno blízko sebe.

                                        Ncertbert - Profil | St 27.9.2006 11:14:41

                                        zdar profo dobrej nápad s tou řekou.