Místo pro jihočeský nejen feeder sraz

Ahoj vydry a to nejen ti co se zúčastnili v pořadí již druhého mini srazového setkání v jižních čechách. Vláďa se opravdu snaží a myslím, že oba revíry co našel stály za to. Na posledním srazíku (23.9.2006 na Vlkovských pískovnách) padl názor kde tyto srazíky provozovat. Myslím, že není špatné udělat jeden na stojaté vodě a jeden na tekoucí. Myslím, že je to dobrý nápad. Já osobně jsem pro jarní na stojáku a podzimní na tekoucí. Zkuste se prosím zamyslet nad některými revíry v JčÚS a i klidně nějaký ten soukromý a navrhnout něco. Můj návrh na stoják je buď Roudná nebo ty Vlkovský písky (bylo to na obou super) a na tekoucí Lužnice (závodní trať v Kolodějích). Předpoklad je dost místa pro cca 20-25 lidí. Díky za podněty.
Autor diskuse: profo - Profil , 27.9.2006 všeobecné - ostatní
93 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nprofo - Profil | Út 24.10.2006 10:42:16

Tak kluci je tu bašta tak honem přeskakujeme do ní a jedem dál v drbání ať ty Brňáky (co to rozhodně nečtou) v počtu příspěvků alespoň doženeme....:-))))

    Nprofo - Profil | Út 24.10.2006 10:31:46

    MM : díky za rychlost

      NVláďa - Profil | Út 24.10.2006 10:10:08

      Dobrý!!!!!

        Nprofo - Profil | Út 24.10.2006 9:53:57

        Pete : to chce nějakou mňamku co? Neboj na srazíku provedem třeba i grilovačku, teda pokud něco lapnem...:-)))) a pak o tom můžem v baště bájit..:-))

          NPete - Profil | Út 24.10.2006 9:24:24

          kucííí tak to je hukot akorát když si řeknu bašta tak mam hned hlad :o)))

            Nprofo - Profil | Út 24.10.2006 9:10:56

            All : s MM domluveno a nový název je : "Jihočeská bašta nejen pro jihočechy" - tak doufám, že už je to poslední změna, kterou jsme tam provedli...:-))))

              Nprofo - Profil | Út 24.10.2006 8:20:08

              Vláďa : tak to ti teda závidím a na tu babču bych asi taky koukal jak puk..:-)))

              All : jdu se s MM domluvit na změně názvu na "Jihočeská bašta"

                NVláďa - Profil | Út 24.10.2006 7:14:05

                To by jeden neřek co se z původního skromného nápadu vyvrbí. Jen houšť a větší kapky! Věřím pánové že víte vo co go když tu rozebíráte platnost otázky 500 příspěvků atd. Já to teda netuším. Takže budu jen rád když se tu něco jako "jihočeská bašta" objeví.
                Profo: včera mě svrběli pazoury a opět jsem na dvě hodinky skočil do Skalice a vyplatilo se! Kapřík 52 vyžranej k neuvěření a několik solidních cejnů. Nejlepší bylo když ke mě přišla jedna babča a ptala se co to dělá a když jsem si to chválil tak z ní vypadlo že tam dlouhodobě zakrmuje a chytá! To sem čuměl!

                  NKolči - Profil | Po 23.10.2006 22:21:20

                  CeP: no jo, máš pravdu:-) Tak ať se profák činí, ten to spáchal, ten to založil...:-)

                    NCeP | Po 23.10.2006 22:18:59

                    Kolči> ale MM by na zadost zmenil nazev. jestli je to zalopzeny jako otazka tak ted buce cekat na schvaleni a zverejneni, tak by ne zmenu byl cas. no ne?

                      NGeorgino - Profil | Po 23.10.2006 22:16:57

                      CeP:Dobrej nápad, už mám těch jader taky dost :o)
                      Kolči: Žádnej strach :o))

                        NKolči - Profil | Po 23.10.2006 22:10:32

                        CeP: pozdě, už je dávno založeno :-)
                        Georgino: samozřejmě počítáme s tvou plnou podporou (= že nám to budeš denně zasírat příspěvkama) :-)

                          NPete - Profil | Po 23.10.2006 22:08:31

                          Georgino: to se ještě uvidí :o))

                            NCeP | Po 23.10.2006 22:07:57

                            mnoo.. emh.. a nebude tech jader trochu moc? co treba takova " Jihočeská bašta "?? je to tradicne jihocesky, stylovy a hlavne originalni.. ;-))

                              NKolči - Profil | Po 23.10.2006 21:20:02

                              Georgino: hele, uklidni se... :-)))

                                NGeorgino - Profil | Po 23.10.2006 21:18:03

                                Kolči:beztak 500 příspěvků mít nikdy nebudete :o))

                                  Nprofo - Profil | Po 23.10.2006 21:05:13

                                  Kolči . tak to jo, omyl byl na mé straně....:-)))

                                    NKolči - Profil | Po 23.10.2006 20:58:18

                                    profo: ne, to se neuzavře, se podiv na brněnský jádro, kolik má příspěvků...

                                      Nprofo - Profil | Po 23.10.2006 20:57:21

                                      Kolči : pokud se to jen nebude zobrazovat a jinak to pujde, tak si to uožíme samy. to je v pohodě. Já myslel, aby se dovršením neuzavřela otázka víš?

                                        NKolči - Profil | Po 23.10.2006 20:54:03

                                        profo: ja vim co znamená pls, ale nepovolí to. Povolil to jen u Kaprařskýho jádra, který se zobrazuje jen v kaprařině. Tohle by se ukazovalo všude a zbytečně by to zabíralo místo...

                                          Nprofo - Profil | Po 23.10.2006 20:52:51

                                          Kolči : no to snad povolí....
                                          jo to pls znamená please = prosím

                                            NKolči - Profil | Po 23.10.2006 20:48:32

                                            profo: no, a to nepovolí...

                                              NKolči - Profil | Po 23.10.2006 20:48:09

                                              profo: to pls znmená co?:-) To jako že to MM čte, přečte si pls a hodí to sem už zejtra?:-)

                                                Nprofo - Profil | Po 23.10.2006 20:47:38

                                                Kolči : to je sice pravda, ale tuším (možná se pletu) tady proplulo, že limit na otázku je 500 a pak mizí, pokud ji MM nepovolí na neurčito, proto jsem to psal.

                                                  Nprofo - Profil | Po 23.10.2006 20:46:38

                                                  Kolči : doufám, že už zítra.

                                                  MM : pls.....

                                                    NKolči - Profil | Po 23.10.2006 20:46:31

                                                    profo: proč by povoloval víc jak 500 přízpěvků? Myslíš, že to každýho zajímá? Si to dáš do oblíbených,ne?:-)

                                                      NKolči - Profil | Po 23.10.2006 20:45:43

                                                      Pete: ve středu to tu bude:-)

                                                        Nprofo - Profil | Po 23.10.2006 20:45:29

                                                        Pete : snad to bude brzo a musíme ho popriösit aby to uvolnil na víc jak 500 příspěvků, aby nám to po chvilce nezaplulo do neviditelnosti. hlavně se o to musíme trocha starat aby to neumlklo....:-))

                                                          NPete - Profil | Po 23.10.2006 20:43:12

                                                          mno a je to ted jen čekat než to sem MM hodí:o)

                                                            Nprofo - Profil | Po 23.10.2006 20:42:06

                                                            kolči : po tvé korekci jsem to založil, tak se nedělej....-)))

                                                              NKolči - Profil | Po 23.10.2006 20:34:53

                                                              Pete: dobře, to jsme na tom stejně...:)
                                                              Profo: Profáku, koukej to založit pořádně:-)

                                                                NPete - Profil | Po 23.10.2006 20:32:03

                                                                kolči: už se toho chytl profo já sem línej sem spíš jen na ty nápady :o)))

                                                                  NKolči - Profil | Po 23.10.2006 20:28:09

                                                                  Pete: hlavně tam napiš, že to je pro úplně všecky jihočechy a nějaký kecy k tomu, ať tam nalezou lidi a pak nás bude víc než brňáků (doufám, že to nečtou:-) )

                                                                    Nprofo - Profil | Po 23.10.2006 20:26:24

                                                                    Pete : nejsem proti.

                                                                      NKolči - Profil | Po 23.10.2006 20:22:37

                                                                      Pete: tohle stačí, beztak už z toho takový jihočeský jádro je... A nebo... založ ho :-)

                                                                        NPete - Profil | Po 23.10.2006 20:21:05

                                                                        pánové jak to tak tady pozoruju co takhle založit jihočeské jádro :o))))

                                                                          Nprofo - Profil | Po 23.10.2006 19:06:19

                                                                          Vláďa : to jsme na tom stejně, páč mě by se tam letos ještě chtělo, jen ještě nevim kdy. Viděl bych to pokud počásko dovolí tak něco okolo 11.11. nějakou tu sobotu asi jen na odpoledne. ale samo, že o těch 200-300 metrů směrem doleva od místa kde jsme seděli...:-)))

                                                                          Petrson : to si dokážu živě představit.

                                                                            NPetrson - Profil | Po 23.10.2006 17:24:54

                                                                            >> Profo > taky jsem to zčíhnul - pěkný místečko. Hlavně ty lesy všude okolo jsou paráda. Btw, když jsem na Vlkovkách hovořil s místními, říkali, že tam se taky těžil písek do Temelína. Takže ona taškařice asi něurekom hodně nákladních vlaků.

                                                                              NVláďa - Profil | Po 23.10.2006 11:50:33

                                                                              Profo: no to jsem se teď kouknul a viděl! Fakt super místo na rybačku! Je vlastně div že se vůbec něco laplo. Říkal mě kámoš co tam dělal v tej hospodě že v místě překopu do řeky to jde přejít v holinách. Ale asi ne za současného stavu vody. Ale povím ti že tahle lokalita mi asi nedá spát a ještě ji prubnu.Včera odpoledne jsem byl ve Skalici na Lužnici (kousek od pískoven Roudná ale na druhé straně řeky) napral jsem tam zbytek toho partiklu do docela příhodného vracáku. Dobu se nic nedělo těsně před soumrakem najeli cejni ale záběry opatrné přesto jsem jich pět dostal nej asi 40 no nic moc. Možná že po setmění by to trochu šlo ale neměl jsem žádný světlo a už na to nebylo vidět. Udělal jsem si osobák ševce poctivejch 25 čísel a vyžranej jak prase! Škoda že jsem neměl foťák!

                                                                                Nprofo - Profil | Po 23.10.2006 7:36:46

                                                                                Vláďa : koukal jsi na tu mapu? Jestli jo, ta si řekneš jak moc jsme dobře sedli. Od místa kam nám to padalo je to cca 5m na zlom...:-)))) Móóóc hezký místečko. Ale jinak ta pískovna je i z pohledu mapy docela fajn a ta blízká přítomnost řeky je taky super.

                                                                                  NVláďa - Profil | Po 23.10.2006 7:06:18

                                                                                  Profa vám strategicky neřekl co jsme tam chytili.....

                                                                                    Nprofo - Profil | Ne 22.10.2006 20:02:46

                                                                                    Tak chlapci. S Vláďou jsme podnikli malou expedici po Lužnici a okolí Koloděj a našli jsme docela pěknej flek na možný další srazík. Tady jsou jeho souřadnice. 49°14'1.83"N,14°23'33.52"E. Je to zatopená pískovna, kde se těžil písek na stavbu Temelína a po skončení těžby se zatopila pomocí probagrování se do toku řeky Vltavy. Kousek od ní je Lužnice, takže se tu nechá velice dobře lapat kde bude komu libo.

                                                                                      Nprofo - Profil | Pá 20.10.2006 11:43:03

                                                                                      Vláďa : jj dostal. Rád tě tam potkám. Počítám, že vyrazíme tak okolo 11:00 hod a budem lapat tak do 18:30chystám a asi to opravdu vyhrajou ty koloděje.

                                                                                        NVláďa - Profil | Pá 20.10.2006 11:24:56

                                                                                        Profo dostl jsi SMS?? Pokud ne tak měl bych docela chuťna ty Koloděje. Vláďa

                                                                                          Ndoncoyote - Profil | Pá 20.10.2006 10:40:38

                                                                                          profo - asi 20 metrů nad místem, kde se se spojuje cesta pod hrází a polem. Samozřejmě nad jezem na pravém břehu.

                                                                                            Nprofo - Profil | Pá 20.10.2006 9:06:46

                                                                                            doncoyote : kde jsi prosím tě byl na té Hluboké. Mě se to podle Mapy líbí docela tady : 49°3'30.68"N,14°27'25.34"E

                                                                                              Nprofo - Profil | Pá 20.10.2006 9:01:24

                                                                                              doncoyote : škoda, mohlo nás být víc. Já budu krmit svou klasikou (lorpio+strouhanka+šrot+kuku+červ+angl.vločka) možná tam vrazim i trochu nasekaných hnojek. Tak snad se povede. Zatím jsme dva, ale co je nyní nemusí být v sobotu. Třeba nás bude víc. Jen jsem koukal, že průtok už začal nebezpečně atakovat 20 m3/s a to je už tak tak na hranici. Snad se to trochu srovná. Když ne, tak budem muset asi volit jinou lokalitu...:-((

                                                                                                Ndoncoyote - Profil | Pá 20.10.2006 8:52:04

                                                                                                profo - zajímavá pozvánka, leč jsem imibilní. Předevčírem mi selhal termostat ventilátoru chladiče. Ten jsem vyměnil, ale včera jsem zjistil, že mi prasklo těsnění úpod hlavou. Takže jsem doma. Jinak jsem krmil toto krmení: půl pytlíku Traper Vody tekoucí (1,25 kg), půl pytle Traper Cejn speciál(1,25 kg), aromat Winner Bream killer, přiměřeně kopra mellasa WD a PV1. Partikl: Kroupy č. 10 vařené a barvené na oranžovo - ale děsně a navoněné tekutým Winner Cejn a asi 0,5 - 0,75 litru červ barevný. Celkem rozmařilost, ale žralo to pořád. Většinu ryb jsem dal do pytle, někdy jsem zapoměl. Podoustve jsem pouštěl. chytal jsem asi 10 m od břehu. Takhle to vypadalo v kyblíku.

                                                                                                  Nprofo - Profil | Pá 20.10.2006 8:11:22

                                                                                                  certbert : ale i tak ti přeju jen to nejlepší a úspěch při lovu. Jen si vaď v patrnosti, že disponujeme s Paterou (toho ještě neznáš) cca 2,5kg střelnýho prachu, tak aby jsi se po vychytání neučil létat....:-))))

                                                                                                    Nprofo - Profil | Pá 20.10.2006 8:10:00

                                                                                                    certbert : tak toho se nebojim. Vzpomínám tiše na srazík na Vlkovskejch....:-))))

                                                                                                      Ncertbert - Profil | Pá 20.10.2006 7:30:01

                                                                                                      profo-tak to na tebe v řece nic nebude čekat páč to dneska vychytam-:o)))budu u vody až do uterý.

                                                                                                        Nprofo - Profil | Pá 20.10.2006 7:10:31

                                                                                                        doncoyote : chystám se těď v sobotu na Lužnici do Koloděj, tak snad se zadaří. Chtěl bych si zalpat, ale popravdě nečekám nic velkýho. Když něco přijde, tak budu asi šťastnej jak blecha. Ta Hluboká se mi zamlouvá, ale mám to tam stejně daleko jako ty a tak vlivem na čas budu volit ty Koloděje. Nechceš se taky přidat? Pojedem asi tak okolo oběda a budem tam do cca 18-19 hodin. No prostě dokud bude vidět na špičky...:-))

                                                                                                          Nosprey - Profil | Čt 19.10.2006 14:46:49

                                                                                                          doncoyote: Já teď vláčím a času je málo. Za celý podzim mám celkem dost menších štik a okounů, ale většího nic.
                                                                                                          V Praze jsem nebyl od srpna, stavím se tam až pojedu za rodiči na vánoce - to město mi nijak nechybí.
                                                                                                          Ještě k cejnům - ti velcí najíždějí do krmení pozdě nebo taky jen za tmy a nesnášejí mumraj menších ryb nad zakrmeným flekem. Velice často jsem ulovil největší rybu dne, když jsem se po několika hodinách vrátil na opuštěný rozkrmený flek.
                                                                                                          Neumím chytat velké cejny cíleně, třeba ti někdo poradí něco lepšího.

                                                                                                            Ndoncoyote - Profil | Čt 19.10.2006 14:11:53

                                                                                                            osprey - Jsem potěšen, i já tě zdravím. Když si tak lovím v paměti, nebyl jsi asi před 2-3 týdny u Viktora Pavelky ve Zlaté rybce? Ta osoba ( možná ty) měla s sebou v rouře nějakou litografii s přírodním motivem a kupovala malé gumy.
                                                                                                            Já těm lopatám věřím, i když jsem cejny měl najeté nahusto, že jsem semtam nějakou podsekl (háček 16), přesto se žádný slušný 50+ neobjevil. Největší měl asi 40 cm. Hnojáka jsem jim dával i dva v mixu s barevnými červy, ale lopata se nezadařila. Pak si člověk říká, jest-li náhodou nestáli dva tři metry pod krmením, tam mi sestava nedoplavala. Něco to vzalo dříve. Z Bernartic to mám asi 40 km, což není tak strašné. Bohužel daleko horší jsou kvanta práce, co tam mám a nikdo je za mě neudělá. Ta Hluboká je pro mě takový svátek.
                                                                                                            Ale mě se líbili i ty Koloděje, jak chlapci psali. Ryb tam byla také spousta.

                                                                                                              Nprofo - Profil | Čt 19.10.2006 10:45:49

                                                                                                              Vláďa : zdravím vydru.

                                                                                                                NVláďa - Profil | Čt 19.10.2006 10:40:10

                                                                                                                Zdravím všechny známé i neznámé! Feeder teď zanedbávám hlavně vláčím. Několik návštěv Nežárky, pěkná čistá voda, mezi Horním a Dolním žďárem velké množství okounů, v některých místech takřka na hod okounci okolo 15 cm též tloušti nej měl sice jen cca 40 ale je jich tam fakt hodně. Myslím že s mouchou by to mohlo být super. Udivila mě absence štiček některá místa pro ně vysloveně hovořila leč nic..

                                                                                                                  Nprofo - Profil | Čt 19.10.2006 8:24:15

                                                                                                                  Osprey : zdar chlape, jak ti jdou rybky?

                                                                                                                    Nosprey - Profil | Čt 19.10.2006 8:23:05

                                                                                                                    doncoyote: Když tě tu tak vidím, dovolím si tě pozdravit. Možná by se v té Hluboké dalo uspět, pokud pojedeš 2x po sobě na totéž místo anebo zůstaneš na noc. Ti velcí rádi žerou až za tmy a pak jsou schopni slupnout i hnojáka na šestce háčku.

                                                                                                                      Nprofo - Profil | Čt 19.10.2006 8:18:28

                                                                                                                      Kolči : neboj, svý si nachám na ryby, ale asi navštívím tebe, páč těch tyček k rajčatům máš asi dost viď?Hlavně tu dlouhou co je ti na ho..o co ty na to?....:-)))

                                                                                                                        Ndoncoyote - Profil | St 18.10.2006 19:30:23

                                                                                                                        Sam - no vidíš. Já tam byl tuto sobotu a kapřík nic. Jen spousta cejnů do 40 cm, pár plotic a ouklejí. Že tam velcí cejni jsou, o tom nepochybuji. Jenom vědět , jak na ně a aby to vědění fungovalo. :o)

                                                                                                                          NKolči - Profil | St 18.10.2006 11:41:51

                                                                                                                          profo: jo, pokud budeš zakládat rajčatovej záhonek a chybí ti tyčky, tak se ti ty pruty určitě ještě hodí... :-)))