MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Dyje 7?Jak to tam vypadá?

Nazdar chlapi,chtěl bych se zeptat jestli jste náhodou teď nebyli někdo na D7,jak jste dopadli a nebo alespoň nevíte jak to tam teď vypadá.My tam byli začátkem května a koncem června a o kapra jsme nezavadili a nikdo v našem okolí také ne.Ani do pitomí foukačky nic nedrblo natož tak do boilie.Jediný co jsme dělali tak deně zakopávali tak 40 mrtvejch cejnů...A nebo můžete mi někdo doporučit nějakou oblast na jižní moravě, když už jsme si koupili povolenky na j.m., kam by se dalo na kapry?Díky!

Autor diskuse: Dave ®
Zařazeno do: kaprařina - ostatní, 31.8.2006

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Good_Carphunter - ® Ne 13.3.2011 12:56:49
Ahoj. Nemáte někdo čerstvé fotky z D7? Na D5 dle kamery v Šakvicích je rozmrznuto. Díky
N Ervin - ® Čt 31.8.2006 21:29:58
Dave Tak já vím kolik těch cejnů jsem počítal!!!Já jsem ti opoměl napsat míry těch ubohých cejnů -40-75cm když ty píšeš abnormálně 20cm.cejny!!!Bylo to jistý větry jdou od západu tak vše je v Nov.Mlýnech u výpusti5ky!!!Chtěl bych poděkovat touto cestou za zodpovězení této otázky.Jezdil jsem na ty betony jak jsi to nazval mnoho let pod Pavlov pod Zdenkův včelín s prívěsem a lepší zážitky od vody v celém svém životě neznám.Pokud budu moci povzpomínám na kamarády z Hodonína atd.E R V I N.
N Dave - ® Čt 31.8.2006 19:44:26
Diky borci, zkusím si najít nějaký to slepý rameno a uvidím zda najdu někde nějakej kloudnej flek.Já znám jen nový mlýny jak D7 tak D5 a trochu Drnholec.Na té D7 to byla letos fakt hrůza a na D5 se mi na ten beton znova nechce.Stačilo jednou...Jinak s těma cejnama si tím nejsem tak zcela jistej,je fakt že každej rok tam něco leklýho bylo ale letos to bylo abnormálně mnoho a byly to cejni i oklolo 20cm.tak nevim...
N Šalina - ® Čt 31.8.2006 14:54:35
Na D7 jsem byl na pár hodin toto pondělí, pár cejnů a jedno sumčí miminko, o kapra jsem tentokrát bohužel nezavadil ale jinak se převážně nějakej splete, velikost kaprů jsi netroufám odhadnout protože na feeder na který chytám mám broblémy s jejich zdoláním, ale nej 54 cm, s těma cejnama je to fakt každej rok stejný a myslím si že za to může tření.
N WOLF - ® Čt 31.8.2006 10:40:37
Zdarec.Na D7 to vypadá celkem v normálu.Teď jsem tam byl o víkendu s kámošema mezi Brodem a Drnholcem a chytali jsme kapry na boilies.Chyceno 5 kusu,největší 75 cm.
N colek - ® Čt 31.8.2006 10:29:24
Ervin. jistě cejni hynou nasledkem vysílení a poškození po tření- jsou to staré ryby které to prostě nerozdejchaj, videl jsem kusy i kol 70ti cm- možná je divné že jinde se tak neděje ale je to asi tím že v tak teplé oblasti proste snadněji zaplísní a tak
N DOC-SLAVA - ® Čt 31.8.2006 10:17:11
Ervin: Ahoj! Hynou důsledkem tření! Na Mušově to je normální!
N Ervin - ® Čt 31.8.2006 10:09:39
Ahoj chlape!V tyto dny jezdím když neberou ani na 5ce dolů na Dyji až do Břeclavi.Jen mohu doporučit mnoho slepých ramen Dyje!!!Splav v Břeclavi - vždy dostatek ryb.Vem si fidr a bav se!Lepší než pitomá foukačka jak si ji nazval.Chci se vrátit k těm cejnům-zažil jsem to několikrát na 5ce a tenkrát před2léty bylo tolik mrtvých cejnů že Dyje pod výpustí 5ky vypadala jako při ekologické havárii.Bylo to v půji června na zahájení dravců.Tenkrát jsem byl na řece na rybičky a přijeli policajti s hasiči -hledali příčinu duhových skvrn vypadalo to jak nafta ve vodě!!!Poslal jsem je nahoru na jezero.Do dnes jsem se nedozvěděl každoroční úhyn -jeho zapřičinění!Odpoví mi někdo? Dík Ervin. S.Morava.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | kaprařina | ostatní ]

Co je nového - kaprařina + obecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareni-1600Kč sleva JRC Extreme 3D

Akční nabídka na jeden z nejkvalitnějších spacích pytlů na trhu. Nyní máte možnost si zakoupit tento vynikající výrobek za neuvěřitelnou cenu. Akce platí do vyprodání skladových zásob. Doprava ZDARMA!!!

akce, rybareni2+1 zdarma! JRC Cocoon 2G

Za 2.398
Mimořádná akce - při koupi dvou kusů dostanete třetí prut zcela zdarma. Doprava ZDARMA!!!

Oznámení - kaprařina
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - kaprařina
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Centrum Rybářských Potřeb Centrum Rybářských Potřeb

Prostějov, Plumlovská 3614