- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Mrazeňie boiliesou
Rád by som vedel načo sa davajú boiliesi zamraziť.Len tak sa uskladňujú alebo im mrazeňie v niečom pomáha.Vopred ďakujem
Autor diskuse: MIRO - Profil , 22.8.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
18 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NTonskiller - Profil | So 16.7.2011 9:10:55
Zindys >> ok dík už jdu na to dávám ho do sáčku a jdu na to. Moc dík za radu
NZindys - Profil | So 16.7.2011 9:08:31
Tonskiller >> Ano, dej ho zamrazit. Vytáhni tak, aby se ti stihlo rozmrazit :o)) Jestli jedeš až v průběhu dne, tak ho bohatě stačí vytáhnout ráno. Pokud jedeš hned ráno, tak ho vytáhni ve středu večer.
NTonskiller - Profil | So 16.7.2011 9:03:19
Ahoj chci se optat včera jsem ukoule boilies a jedu na ryby až ve čtvrtek a chci ho mít čerstvé a ne moc vysušené tak ho mám dát zamrazit? A potom ještě kdy ho mam asi ak vytáhnout? Moc dík
NHamon - Profil | Pá 25.8.2006 7:45:06
No aj ja sa chystam na vikend k vode a som zvedavy,co to spravi, chcem namocit nejake tie "vochulky" do vody :) A som zvedavy, skusime nejake zarucene recepty, olihen,krab,musla a samozrejme nejaky domaci vytvor, aromu neprezradim :)
NTiborK - Profil | Út 22.8.2006 19:11:55
Psssst.....Ešte to uvidí nejaký jazykovedec, urobí si na tom dizertačku a my budeme musieť používať v spisovnom styku nejaký novotvar.......
:o)
Zajtra idem odskúšať tie moje vysušené "vochuľky" - (varené, ochutené guľky.. :o)))
:o)
Zajtra idem odskúšať tie moje vysušené "vochuľky" - (varené, ochutené guľky.. :o)))
Nmaros.kaprar - Profil | Út 22.8.2006 18:33:28
tibor: ked sme u tej slovenciny stale rozmyslam ako by sme mali boilies vlastne volat, mna napadlo ze "vyvarance"
NTiborK - Profil | Út 22.8.2006 17:35:24
Ja radšej uskladňujem boile v priedyšných sieťkach. Vôbec nevadí, že sú tvrdé, pred lovom ich mierne nadipujem a je to.
Čerstvé guľky vždy začne ozobávať nejaký drobizg.
:o)
Čerstvé guľky vždy začne ozobávať nejaký drobizg.
:o)
Nmaros.kaprar - Profil | Út 22.8.2006 16:58:06
mirek: na co to chces mrazit? ked nechces tvrde boilie tak si to sprav den pred rybackou. ked nemas cas, tak to chapem. aj tvrde boilie mozes "ozivit" napr. namocenim na par hodin do vody s partiklom...
NFishky - Profil | Út 22.8.2006 16:22:14
Mirek-zl: záleží na "užití" bobků, respektive zvážení každého soudruha, chceš lákavé, mrazíš hned, nebo dokonce jen sušíš (a nevaříš) chceš eliminovat bílou rybu nebo dorost kapříky sušíš...
Nmaros.kaprar - Profil | Út 22.8.2006 15:49:00
tomm: pisal o tom bill cotam. mslim, ze by prave on o tom nieco mohol vediet .-)
tibork: pisal som ti mail, radsej cez mail. inac prsi :-)
tibork: pisal som ti mail, radsej cez mail. inac prsi :-)
Ntomm - Profil | Út 22.8.2006 13:45:09
Je fakt, že čerstvé kuličky rychleji chytají, ale nevydrží ve vodě tak dlouho. Osobně mám nejraději pokud jsou kuličky tak tři dny sušené, které ještě nejsou sušením tak uzavřené a můžeme je nechat nastražené i dlouhou dobu. To, že se mražením boilie znehodnocuje se mi nezdá, aspoň ne nijak výrazně.
NTiborK - Profil | Út 22.8.2006 13:14:42
Vo vodách s výskytom rakov, sumčekov, alebo množstva bielych rýb, je lepšie gule radšej vysušiť. Dlhšie tak odolávajú atakom neželaných živočíchov.
V mrazničke sa lepšie skladujú....., ako v sieťkach po byte... :o)
V mrazničke sa lepšie skladujú....., ako v sieťkach po byte... :o)
NFishky - Profil | Út 22.8.2006 8:51:04
Bachy: tož normálně :)) čerstvé zamražené fakčí rychleji než vyschlé tvrdé (nemluvě o tom že se to někde musí sušit) takhle stačí mražák (mám "extra" na tyto účely a šmitec :))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
21:25NKrátkodobá kaprařina x 9963
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
20:54NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5336
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - kaprařina + obecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...












