Silon s vysokou pevnosťou a malým priemerom

Potrebujem silon tak do 0,28 s vysokou pevnosťou a oteruvzdornosťou na dlhé hody mohli by sz´te mi poradiť-sufix tritanium,carbotex coated prípadne iný ak máte dobré skúsenosti. Nedávno som videl vlasec Lineaeffe Hyper Catch a pri priemere 0,20 je udávaná pevnosť 6,44kg videli ste ho niekde alebo máte ho niekto???
Autor diskuse: kaproš - , 8.8.2006 kaprařina - náčiní, doplňky
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NJiří 22 - Profil | Čt 10.8.2006 18:26:56

Jak píše Sander a Jarkoto SPRO je asi nejlepší ze současných silonů u nás vůbec a ještě Spiderware mám 0.18 SPRO a vytáhnu bezproblémů vše a souhlasím, silnější jsou nezničitelné. Jen nevím jaké zůstanou po promrznutí.

    Nfreefish - Profil | Čt 10.8.2006 16:13:11

    mipošík - používám 0,255 a má nosnost 7,1kg v uzlu jenom ještě jedna věc u nás ho mají v modré a žluté barvě nevím čím to je ,ale ten modrý se mnohem hůř potápí.

      Nmipošík | Čt 10.8.2006 12:16:03

      freefish: ten Take Silicon aký priemer používaš-akú má nosnosť...nikde sa nemôžem dopracovať k údajom o nosnosti

        Nfreefish - Profil | Út 8.8.2006 16:30:20

        kaproš - Hyper Catch jsem neviděl ,ale používám Take Silicon od stajné firmy a lepší silon jsem ještě neměl fakt šupa.

          NHans - Profil | Út 8.8.2006 13:23:05

          Zkus vlasce od Bercley!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Npjarmil - Profil | Út 8.8.2006 13:08:50

            pouzivam raptor 0.24 na 7.65 kg. tezko se trha. ted jsem byl na vode kde je spousta vazek a neslo ho pretrhnout. takze jsem musel na lodku a vydolovat to z lodky. i s tim jsem mel problemy.

              NSander - Profil | Út 8.8.2006 11:09:29

              Jak píše JarKoto - velice spokojený jsem s vlascem SPRO Carp fishing line, používám 0.20, nosnost 5.5kg. Velice dobrá nosnost v uzlu. Jak to někde "zakotvíš", budeš mít problémy to utrhnout. Vydrží moc. V 0.28 to musí být vražedná zbraň :-)

                Ndave - Profil | Út 8.8.2006 10:53:57

                Kaproš: Karpexpert 27/11 kg černý,Mutant 28,Ninja28 10,8,Spide Wire mono 27 /8 v uzlu

                  NJarKoto - Profil | Út 8.8.2006 9:52:23

                  Já mám hodně dobrý zkušenosti s vlasci SPRO - koupil 0,25 na 8,8 kg. Je fakt skvělej - nesukuje se, nekroutí...

                    NMika | Út 8.8.2006 4:35:40

                    já jsem spokojený s Mitchell Long Distance

                      Nkaprhans - Profil | Út 8.8.2006 0:36:38

                      Vyzkoušej ASSO ultra maly prumer velka nosnost