- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Společná snaha o zlepšení situace na svazových vodách
Hlavně na způsob zarybňování řek a stojáků. Nikdy nebude asi stav ideální pro všechny, ale je vůbec nějaká možnost, aby si přišel na své kaprař, muškař, vláčkař a ostatní? Otázkou nemám za cíl rozhádat muškaře a kapraře, ale snažit se dojít k rozumnému závěru, kde kapr ano a kde ne a co ostatní druhy ryb. Domluvíme se na společném rozumném "prohlášení", nebo je to jen marný?pokus?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NHrouzek - Profil | Pá 28.7.2006 13:58:19
NZN - Profil | Pá 28.7.2006 13:33:36
na to nemusím být znalec ekonomiky, stačí selský rozum.
Pro konkurenci pro svaz? Okamžitě pro. Pro reformu svazu? Ne, nejde reformovat nereformovatelné. Kdyby chtěli něco měnit, za těch 19 let měli času dost. Jsem odpůrce nefunkční vlády jedné strany.
Takže, žádné petice či prohlášení na svaz nic neřeší, petice, prohlášení či stížnosti je nutné posílat na jinou adresu.
NRici - Profil | Pá 28.7.2006 13:32:37
Já si myslím, že by se tosakra hlídalo, páč za porušení zarybnění by určitě byly vysoký sankce.
Možná jsem najivka.
NBachy - Profil | Pá 28.7.2006 13:21:48
Ncertbert - Profil | Pá 28.7.2006 13:16:36
Nplavčík Tom - Profil | Pá 28.7.2006 13:11:17
Ntomfisherman - Profil | Pá 28.7.2006 13:06:22
A navíc doslova Ti cituji, co hraji napsal a Ty mi píšeš, že to tam nepsal - tak mi řekni, co čteš? Kdyby napsal, že by tam mimo jiné měly být i ty druhy ryb, které nejsou schopny se zde přirozeně rozmnožovat, tak budiž!
Já už si zvykl, že si s hrajim přitakáváte a občas společně píšete blbosti! A v některé minulé naši neshodě se již ukazálo, že jsem měl pravdu, viď?
Ncertbert - Profil | Pá 28.7.2006 13:05:29
NJohny - Profil | Pá 28.7.2006 13:05:22
Nprofo - Profil | Pá 28.7.2006 13:03:17
NZN - Profil | Pá 28.7.2006 13:02:10
jsi bohužel, naprosto odtržen od reality dnešního světa. Nevím co máš proti privatizaci obecně, páč já se o ni tady vůbec nebavil a nejsem přítelem prodávání tekoucích ani jiných vod. Jen jde o to, aby se vytvořila normální soutěž. Tak jak má spachtovaný dnes všechno svaz, proč by nemohl mít pronajatou vodu soukromník, MO a další? No, a majitel-stát, je od toho, aby dohlížel na ve vlastním zájmu na dodržování mantinelů, které nastaví. Přesně tak, jak ve všech ostatních oblastech.
Jako v každé revoluci, napřed je nadšení, potom nastupuje realita. Jsi fakt mimo a o fungování normální společnosti a ekonomiky evidentně nic nevíš. Jinak by jsi tady nekázal nesmysly.
Nedovedu si obecně představit situaci, že by cenu benzínu, nájmů, bytů, cen lyžařskýh vleků, chleba, výplat u zaměstnavatele, apd. diktovalo nějaké odhlasování ve všelidovém hlasování. Pěkná představa s jednou chybičkou-naprosto nefunkční útopie. To už tady více méně bylo, dopadlo to tragicky. Tak se vzbuď a uvažuj realisticky bez emocí a snění.
PS: ukaž mi jednu jedinou pozůstalou organizaci NF, která bez nějaké reformy přežila tak, jak svaz.
Kocháč:
nějaké petice či něco podobného z MRKu nic nevyřeší. Neznám nikoho, kdo by se dobrovolně odstřihl od obrovského toku peněz, o který mimochodem dle mého jde. Krom toho, nejcenější jsou informace, a ty mají ti nahoře nejlepší. Dál pustí jen to, co chtějí.
Dle mého, jedinná účinná věc je looby v parlamentu, doložené stížnosti na hospodaření s vodami, antimonopolní úřad. Argumenty, argumenty, argumenty.
Nhraji - Profil | Pá 28.7.2006 12:55:47
NVláďa S. - Profil | Pá 28.7.2006 12:54:02
NBachy - Profil | Pá 28.7.2006 12:38:03
Nprofo - Profil | Pá 28.7.2006 12:37:40
Nprofo - Profil | Pá 28.7.2006 12:35:42
Ntomfisherman - Profil | Pá 28.7.2006 12:33:12
Jak chceš tohle jinak chápat?
NJohny - Profil | Pá 28.7.2006 12:29:49
Podle mě by to chtělo získat v každem kraji alespon jeden revír,kde by se zkoušely nove postupy,metody vysazovaní atd...Myslím,že je mnoho dalších rybařu kteří nesou"moderní" nazor na věc a chtěli by něco změnit,jen je potřeba aby se každy snažil je upozornit na tyhle věci,případně navest sem na Mrk(kdyby tady vzniklo něco v tomhle smyslu....Takova zakladna).Nebo abychom se všichni vždy(tak aby vznikla většina) postupně registrovali v jednotlivych Mo a prosadili systemove změny........
Nprofo - Profil | Pá 28.7.2006 12:19:00
Kde to žije - všechna témata
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:56NRybářský kniho - koutek 145
10:41NLov pod jezem v letních vedrech? 42
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











