Recepty od Mikbaits

Chci se zeptat jaké směsi a aminokomplexi jsou nejlepší od Mikbaits????
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 27.7.2006 kaprařina - domací dílna

NOndra (tloušťák) - Profil | Čt 17.8.2006 0:10:40

Aiwen: K MM můžeš dát třeba kraba, klidně Frankfurta, Mušli, ... experimentům se meze nekladou :-)))

    NAiwen - Profil | Čt 17.8.2006 0:09:26

    M.Mušli + Švestka&Olihen??? To musím zkusit !!! :-)
    Co ještě k ní ???? Myslím třeba F.klobásku???

      NOndra (tloušťák) - Profil | St 16.8.2006 23:44:01

      Aiwen: Samozřejmě můžeš kombinovat TSko a švestku/oliheň. V tom nevidím problém. K monster mušli bych dal třeba kraba. A nebo nej . Monster Mušle + švestka/oliheň a TSko + scopex nebo švestka

        NMichal Kučera - Profil | Po 14.8.2006 23:42:03

        fisky - díky za info, už mi Aiwen psal na mail, popsal mi všechny zážitky¨, úlovky a osobáky, ale nechce to nikde zveřejnit, tak ctím jeho rozhodnutí

          NAiwen - Profil | Po 14.8.2006 23:11:52

          XEIKON:Fotky budou pozdejc,ted urcitě né,mamka odjela zas do Skotska ,tak si vzala digitál a já si musím ještě počkat dokut nenechá vyvolat ten nafocenej film

            Ncarpik(spinningman) - Profil | Po 14.8.2006 22:53:37

            palcat:tak je to do max. 20% obsahu směsi

              NMal - Profil | Po 14.8.2006 22:36:33

              Chtěl jsem se zeptat jestli jste už někdo chytal na boilie Od Mikbaits na Ostrově nad Oslavou? A kdyžtak na jaké to jezdilo. Dík moc za info.

                Ncarpik(spinningman) - Profil | Po 14.8.2006 22:31:56

                palcat:pokud vím tak je to 5-15%

                  NPalcat - Profil | Po 14.8.2006 21:50:48

                  Mám dotaz , byl za mnou kámoš že jsi koupil směs na boilí od Nikla ptačí zob , chytrej prodavač mu poradil že si má jestě vzít robin red , jenže zapoměl mu říci kolik toho tam dát , já kupují jen směsi a liquidy , tak nemám zdání kolik toho tam dát , hlavně mám obavy s pojivostí. A vyhodit 150 kč do haj.. se mu asi chtít nebude. Díky za radu .

                    NXEIKON - Profil | Po 14.8.2006 20:54:46

                    Aiwen:Tak jsem hod to foto né???

                      NAiwen - Profil | Po 14.8.2006 20:29:57

                      m.kindl:to zas né,doufám :-)

                        Nm.kindl - Profil | Ne 13.8.2006 21:49:51

                        tulo - ® Já bych mu nevěřil,vsadím se že před školou dětem nabízí bonbony a čokoládku :-))

                          NPPC | Ne 13.8.2006 19:35:25

                          Další stránky MIKAL BATS ??

                            NFishky - Profil | Ne 13.8.2006 11:26:58

                            tulo: ntj, si nedovedu představit, že bych měl být třeba učitel, páč nejspíš nedovedu vysvětlit vůbec nic, ale každopádně nějaké "ovoce" to přináší, včera si ještě 2x zvedl osobák, tak věřím že je nadšen... (foto dodá sám)

                              Ntulo - Profil | So 12.8.2006 12:34:08

                              Fishky-chvalihodna prace s mladeži))))Asi nebudeš zas tak špatnej))))

                                NFishky - Profil | So 12.8.2006 11:50:00

                                Michal Kučera: po tom co jsi dal "vstřícnou ruku" Aiwenovi jsem si to dovolil "dotáhout do konce", krapet poradil co se směsma + sdělil GPS souřadnice, kde následně dobrotama zakrmit (ve čtvrtek). Včera jsme se potkali u vody a protože mou jedinou podmínkou bylo, aby nahodil až s mým příchodem, byl už docela nedočkavý. Po zkontrolování nadvazců a ještě "pár doporučení", už svištěla montáž vstříc nedočkavým kapříkům :) 15 minut po nadhozu, když se ozvalo nesmělé pip, pip s následným souvyslým tónem Aiwenovi nejspíš vynahradilo i mé hodinové zpoždění :( První kapřík na boilie a hned to byl "osobáček". "Krásných" 61cm šupi ho rozzářil, že už to snad ani lepší být nemohlo... za hoďku ještě jednoho vyvadil, ale to mu radost moc nezkazilo. Kolem 23.00 přišel ještě jeden záběr a už z razance bylo znát, že Aiwenova chvíle teprve přijde :)) no a za 10 min už byl na břehu další "osobáček" lysec 73. Byla radost sledovat někoho, kdo si při první vycházce s boiliem na "testování" zvýšil hned dva krát osobák :)))

                                  NAiwen - Profil | St 9.8.2006 23:11:53

                                  Tak čau idu spát zdarec podám potom s Fishkym zprávy :-)

                                    NRangemaster - Profil | St 9.8.2006 23:09:20

                                    Aiwen: do hajzlu to nelej. Napsal jsem to, protože to špatně pojí a nešlo to Ondrovi prej válet, ale když do toho přidáš trochu albuminu nebo glutenu, bude to dokonale čistit vodu :o))

                                      NOndra (tloušťák) - Profil | St 9.8.2006 23:06:49

                                      Aiwen: Je to tvoje otázka tak si to tu trochu promázni. Jednoho nejmenovaného Rangemastra bych smazal úplně :-)

                                        NAiwen - Profil | St 9.8.2006 23:06:40

                                        Jo v poho,ale do toho hajzlu by byla tedy škoda né ???