Recepty od Mikbaits

Chci se zeptat jaké směsi a aminokomplexi jsou nejlepší od Mikbaits????
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 27.7.2006 kaprařina - domací dílna

NRangemaster - Profil | St 9.8.2006 23:05:15

Aiwen: podle Lobelovy zprávy je to přední kapří atraktor. Umístil se hned za GLM a játry...

    NAiwen - Profil | St 9.8.2006 23:04:19

    Jé já to nedočetl do konce :-)),a já jsem si to chtěl zapsat :-))

      NAiwen - Profil | St 9.8.2006 23:03:24

      Momentíček co je to Solvina ???? :-))

        NRangemaster - Profil | St 9.8.2006 23:02:45

        Aiwen: jednou na to přijdeš :o))
        Ted mi Ondra prozradil jeden tutovej recept. Prej ho nemám nikde prozrazovat, ale že si to ty...
        700g GLM Antartic
        300g Solvina, přidat trochu esence, amk a za stálého míchání vylít do hajzlu...

          NAiwen - Profil | St 9.8.2006 23:00:09

          Nechápu????

            NRangemaster - Profil | St 9.8.2006 22:59:32

            Aiwen: uhlÝ, to je svině, to se dostane všude :o))

              NAiwen - Profil | St 9.8.2006 22:55:55

              Rangemaster - Já je neobaluju v uhlý a nedělej si ze mě srandu,a koule jsou růžový,boilies je tmavý :o))

                NOndra (tloušťák) - Profil | St 9.8.2006 22:53:47

                Aiwen: Teď mam naválenou frankfurtskou, šlapal mi scopex ale můj favorit je švestka:-)
                Martin: Ano pistoli mam z Evy nebo z Lidlu asi za 150,-

                  NRangemaster - Profil | St 9.8.2006 22:53:08

                  Aiwen: z Tloušťáka si srandu dělat můžu, on mi to zase rád vrátí.. :o)) A moc mi do toho nekecej a radsi si běž skontrolovat svoje černý koule...
                  Zkoušel jsem boilie těsně po uvaření obalit v Robin redu, ale aby to někdo obaloval v uhlí jsem ještě neslyšel... :o))

                    NAiwen - Profil | St 9.8.2006 22:49:54

                    Ondra:prosím tě ,jaký dáváš AK k TS

                      NOndra (tloušťák) - Profil | St 9.8.2006 22:49:02

                      Martin: nemáš zač...

                        NAiwen - Profil | St 9.8.2006 22:47:37

                        Zítra vyjíždím ,tak zdar ,potom budu informovat

                          NMartin... - Profil | St 9.8.2006 22:45:33

                          Ondra: používáš při výrobě pistoli a rollball??

                            Nrangemaster - Profil | St 9.8.2006 22:44:50

                            Ondra: měl sis to dát radši na stativ nebo si pořiď cvičenou opici. Ale stejně to držíš jak prase kost, takže je to jedno :o)))

                              NMartin... - Profil | St 9.8.2006 22:44:10

                              Ondra: fakt pěkní a díky za všechno

                                NAiwen - Profil | St 9.8.2006 22:44:03

                                Ondra:ha ha :-)))

                                  NOndra (tloušťák) - Profil | St 9.8.2006 22:42:31

                                  Omluvte fotografa... on je nešikovný od přírody...

                                  Martin: Tu směs bych nechal tak jak je, pouze přidal AK. Samozřejmě můžeš přidat extrakty - tím nic nezkazíš.

                                    NMartin... - Profil | St 9.8.2006 22:38:54

                                    Ondra: skoro všechno...dává se ještě k této směsi něco navíc (krom vajec a esencí)

                                      NRangemaster - Profil | St 9.8.2006 22:37:11

                                      Ondra: nemachruj s Kolouškovo fotkama. Nemáš svejch dost? :o)))

                                        NOndra (tloušťák) - Profil | St 9.8.2006 22:35:47

                                        Martin: toto foto je k Magické ... (esence) + vlastní směs
                                        Co by jsi chtěl vědět k magické?