- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Recepty od Mikbaits
Chci se zeptat jaké směsi a aminokomplexi jsou nejlepší od Mikbaits????
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 27.7.2006 kaprařina - domací dílna
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NRangemaster - Profil | St 9.8.2006 23:05:15
Aiwen: podle Lobelovy zprávy je to přední kapří atraktor. Umístil se hned za GLM a játry...
NAiwen - Profil | St 9.8.2006 23:04:19
Jé já to nedočetl do konce :-)),a já jsem si to chtěl zapsat :-))
NRangemaster - Profil | St 9.8.2006 23:02:45
Aiwen: jednou na to přijdeš :o))
Ted mi Ondra prozradil jeden tutovej recept. Prej ho nemám nikde prozrazovat, ale že si to ty...
700g GLM Antartic
300g Solvina, přidat trochu esence, amk a za stálého míchání vylít do hajzlu...
Ted mi Ondra prozradil jeden tutovej recept. Prej ho nemám nikde prozrazovat, ale že si to ty...
700g GLM Antartic
300g Solvina, přidat trochu esence, amk a za stálého míchání vylít do hajzlu...
NAiwen - Profil | St 9.8.2006 22:55:55
Rangemaster - Já je neobaluju v uhlý a nedělej si ze mě srandu,a koule jsou růžový,boilies je tmavý :o))
NOndra (tloušťák) - Profil | St 9.8.2006 22:53:47
Aiwen: Teď mam naválenou frankfurtskou, šlapal mi scopex ale můj favorit je švestka:-)
Martin: Ano pistoli mam z Evy nebo z Lidlu asi za 150,-
Martin: Ano pistoli mam z Evy nebo z Lidlu asi za 150,-
NRangemaster - Profil | St 9.8.2006 22:53:08
Aiwen: z Tloušťáka si srandu dělat můžu, on mi to zase rád vrátí.. :o)) A moc mi do toho nekecej a radsi si běž skontrolovat svoje černý koule...
Zkoušel jsem boilie těsně po uvaření obalit v Robin redu, ale aby to někdo obaloval v uhlí jsem ještě neslyšel... :o))
Zkoušel jsem boilie těsně po uvaření obalit v Robin redu, ale aby to někdo obaloval v uhlí jsem ještě neslyšel... :o))
Nrangemaster - Profil | St 9.8.2006 22:44:50
Ondra: měl sis to dát radši na stativ nebo si pořiď cvičenou opici. Ale stejně to držíš jak prase kost, takže je to jedno :o)))
NOndra (tloušťák) - Profil | St 9.8.2006 22:42:31
Omluvte fotografa... on je nešikovný od přírody...
Martin: Tu směs bych nechal tak jak je, pouze přidal AK. Samozřejmě můžeš přidat extrakty - tím nic nezkazíš.
Martin: Tu směs bych nechal tak jak je, pouze přidal AK. Samozřejmě můžeš přidat extrakty - tím nic nezkazíš.
NMartin... - Profil | St 9.8.2006 22:38:54
Ondra: skoro všechno...dává se ještě k této směsi něco navíc (krom vajec a esencí)
NRangemaster - Profil | St 9.8.2006 22:37:11
Ondra: nemachruj s Kolouškovo fotkama. Nemáš svejch dost? :o)))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
0:00NKrátkodobá kaprařina x 9903
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNLabe fishing store 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
PáNZlatá kaprařská malina 1332
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
















