Recepty od Mikbaits

Chci se zeptat jaké směsi a aminokomplexi jsou nejlepší od Mikbaits????
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 27.7.2006 kaprařina - domací dílna

NAiwen - Profil | Čt 24.8.2006 16:45:34

tak byl jsem na rybech a kapři 48-50(asi jich bylo 10) 54,57,61,75,81 a 2 monstrum se mi vyřízli :-((((( a to jsem naschvál povolil cívku,jen kvůli nim :-(((( ted me nasr.....jo a 81 10kg nový osobák :-)

    NFishky - Profil | Po 21.8.2006 16:11:33

    Miras: přesně, Aiwen zakrmil a já mu vlezl na flek... :)))
    Ice: kaprům z těch bobků bylo tak blbě, že na břeh šli dobrovolně, jen abych ty smrady tam už neházel...
    Michal Stehlík: foto nestojí za to :)))

      NAiwen - Profil | Po 21.8.2006 15:12:14

      Fishky: Já taky ,tak co jste tam chytli všiml jsem si že toho nebylo málo :-)

        NMiras - Profil | Po 21.8.2006 15:11:58

        Fishky: teď už to chápu, Aiwen ti nakrmil boiliem a ty pak hrdě chytáš na kozí bobky:-))))

          NFishky - Profil | Po 21.8.2006 15:09:38

          Aiwene: mám z tebe radost...

            NAiwen - Profil | Po 21.8.2006 15:02:12

            kapřík 75 a 8,5kg a ty kapři z min.74 7 , 76 8 , 77 10 good né no na začátečníka :-)

              NAiwen - Profil | Po 21.8.2006 15:01:03

              Tak jsem si v pátek zakrmil flek a Fishky mi ho zasedl :-((((( a přitom mě nikdo neviděl :/ nevím možná byl někde na stromě a měl dalekohled s nočním vidění :DDDDDD Ale pak jsem v ned. šel na vč.na vel.vápno zakrmil an volné vodě asi 70 koulema př.Skopex a večer

                NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 21.8.2006 14:51:06

                Fishky: nekecej, že jsi na ten šrot s vajíčkama něco chytnul :o)))

                  NMichal Stehlik | Po 21.8.2006 14:47:49

                  Fishky - ®: tak kde mas ty fotky, kde to vazne??? 6kg za 100kc, chudaci kaprici :-o)))

                    NFishky - Profil | Ne 20.8.2006 13:41:09

                    Ledňáček: akorát jsem dojel od vody, počky jak vydoluju fotky z kamery :o)))

                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 20.8.2006 10:34:11

                      Fishki: 6 kg za 100?? Hmm to bude asi mňamka :o))

                        Nliborcarp - Profil | So 19.8.2006 8:39:59

                        Čau hoši nechci vám do toho moc kecat ale pravdu má Jkh-protože mražené boilí pro borce co začíná je podle mě asi nejlepší volba,má super kvalitu bez práce a smradu v kuchyni.Ale ten komu to nestačí a hlavně chce a má potřebu koulet sám a hlavně experimentovat s esencema a různě kombinovat no tak ten si musí nakoupit vše od směsi přez tek.potravy až po betain no a to kurva leze do peněz ale potom to hřeje víc když to na vaší kouli skopex-brusinka-oliheň začne jezdit.Takže si myslím že to je na každém borci zdar a pevné vlasce.

                          NJkh - Profil | Čt 17.8.2006 10:21:55

                          Bachy> kliiiid ja jsem srovnaval mrazenku se stejnym boiliem udelanym doma!!!!! Ty si tam davej, resp. nedavej co chces...:-o))

                            NBachy - Profil | Čt 17.8.2006 10:09:22

                            Jkh - Nikde není psáno že tam doma musíš přidat AKcko. :o) Kdysi se chytalo bez AKcka a šlo to. Všechno je to jenom o reklamně.

                              NJkh - Profil | Čt 17.8.2006 10:00:27

                              tomasinecek> doporucuji koupit mrazenku, spocitej si co das za suchou smes, AKcko, vejce, pripocitej cas straveny nad rolovanim, susenim k tomu pridej smrad linoucí se bytem a z toho si udelej vysledek sam...Dalsi vyhodou je, ze mas jistotu, ze ti koule nepopraskaji susenim na slunicku, nebudou treba nedovarene, atd. Jediná výhoda doma koulených boilii je, že si můžeš vždy zkusit udělat "originalni" recepturu a většinou příjdou levněji neb si můžeš odečíst cenu za praci (popř. cenu některých "komponentu"). Pokud začínáš začal bych opravdu mraženkami, popř. některými hotovkmi..

                                Ntomasinecek - Profil | Čt 17.8.2006 9:53:26

                                super,ja jen,ze jsem koukal na stranky Mika a kdyz so podivam,ze ma treba kilo M.musle za 300 a pak se podivam na recept co bych musel vsechno koupit,tak to rouhodne o moc levneji nevyjde... a na kilo za 100 kc,tak to uz vubec ne...
                                jsou to asi blbe dotazy,ale s boilies zacinam prvni rok,tak se radsi blbe zeptam

                                  NNovimex | Čt 17.8.2006 9:48:32

                                  tomasinecek: vždy je levnější boilies, které si uděláš doma, protože min. musíš zaplatit něčí práci

                                    NFishky - Profil | Čt 17.8.2006 9:46:46

                                    tomasinecek: včera sem dělal něco kolem 6kg bobků na víkend, cenově mě to vyšlo cca 100kč? víc ne. A účinnost budu moct poreferovat po víkendu :) Mik nemám páru na co vyjde...

                                      Ntomasinecek - Profil | Čt 17.8.2006 9:43:09

                                      jak to vypada z financni stranky?je lepsi si od Mika koupit mrazene boilies nebo si ho snazit udelat sam?

                                        NAiwen - Profil | Čt 17.8.2006 0:20:08

                                        Velice dík doma mám Švestku&Olihen ,tak to lupnu do MM ahoj