Recepty od Mikbaits

Chci se zeptat jaké směsi a aminokomplexi jsou nejlepší od Mikbaits????
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 27.7.2006 kaprařina - domací dílna

NOlin - Profil | Út 27.2.2007 22:31:02

soulfly: hlavně ať tě nodraději první neuspěchy jako vyschly testo apod a pak musis svým koulim u vody verit a ortodoxne je tam tlačit!!!

    NOndra (tloušťák) - Profil | Út 27.2.2007 22:30:51

    Olin: Mamut = 650,- (asi) a pistole = 200,- -> to není 2000,- :-))))))))))

      Ndandys - Profil | Út 27.2.2007 22:28:10

      soulfly - ®: ještě sei místo pistole podívej doma po mlýnku na maso, jináč budeš mít z té pistole předloktí jak Navrátilová (tenis)

        Nsoulfly - Profil | Út 27.2.2007 22:27:01

        all - Děkuju za všechny rady moc ste mi pomohli. Do měsíce snad už budu mít vlastní boilie.

          NOlin - Profil | Út 27.2.2007 22:26:27

          soulfly: jo ale k tomu potřebujes vytlačovací pistoli.takže je to investice pistole+mamut cca 2000kč. ale taky dělali myslím nejaky maly rolbaly kde nepotrebujes pistoli a ty stoje tak 250kc to tipuju ale asi tak

            NOlin - Profil | Út 27.2.2007 22:23:43

            soulfly:long john nebo se tomu taky nadavá mamut!
            a průměr?? cca 18mm myslím že to je universalní velikost..

              Ntulo - Profil | Út 27.2.2007 22:22:06

              soulfly-tak to vím naprosto přesně-kup od Karla Nikla.

                Nsoulfly - Profil | Út 27.2.2007 22:21:09

                Jakej bych si měl koupit rollball nebo jak se to jmenuje? Zatim sem vše válel v ruce a nic moc práce, upatlaný ruce...

                  Ntulo - Profil | Út 27.2.2007 22:17:20

                  soulfly-je to novy))

                    Nsoulfly - Profil | Út 27.2.2007 22:15:40

                    A co ten multimix s tim se nic dělat nedá? Je příjemně levnej.

                      NOndra (tloušťák) - Profil | Út 27.2.2007 22:11:22

                      soulfly: Díky za důvěru... děláš dobře... :-))))

                        Nsoulfly - Profil | Út 27.2.2007 22:07:57

                        tulo - Max je hvězda ten už se moc s lidma nebaví. Igora sem ještě neiděl.

                          Nsoulfly - Profil | Út 27.2.2007 22:06:16

                          Tloušti jsou velkej problém na Nežárce. Vždycky když prokrmim boilikama a čekam a náhle tři tloušti přes 50. Je jasný, že všechno sežerou.

                            Ntulo - Profil | Út 27.2.2007 22:04:51

                            soulfly-jestli mu uvěřiš ,tak tě v noci bude strašit Max a Igor!!

                              Ndandys - Profil | Út 27.2.2007 22:04:37

                              tulo - ® Ale vždyť nejsi černej :-)))) soulfly - ®, věř mu, má to zmáklý ;-)

                                NPvl - Profil | Út 27.2.2007 22:03:58

                                soufly : kapříci mu trochu váznou ... Jestli Ti jde o tlouště, tak jsi na správné adrese :o§)))

                                  Nsoulfly - Profil | Út 27.2.2007 22:03:34

                                  tulo - Ondra je starej kaprař budu mu věřit.

                                    Ntulo - Profil | Út 27.2.2007 22:02:32

                                    Ondro-tve svědomí)))

                                      NOndra (tloušťák) - Profil | Út 27.2.2007 22:00:40

                                      tulo: Kdo jsi, já tě neznám... :o))))

                                        Ntulo - Profil | Út 27.2.2007 21:56:06

                                        soufly-Ondru neposlouchej.On na jaře nikdy nechytal-začina o prazdninach a konči v pulce prazdnin ,nebo se musí učit na reparat)))úú.