Recepty od Mikbaits

Chci se zeptat jaké směsi a aminokomplexi jsou nejlepší od Mikbaits????
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 27.7.2006 kaprařina - domací dílna

NOndra (tloušťák) - Profil | Út 27.2.2007 21:44:25

soufly: URF+ananas NBA neko korýš, TSko + švestka nebo scopex, ... :-)

    Ncipa - Profil | Út 27.2.2007 21:31:09

    soufly-kup si Utra red Fish+ak ananas N-BA nebo Brusinku na jaro asi nejlepší

      Nsoulfly - Profil | Út 27.2.2007 21:19:02

      Už sem s těma otázkama asi otravnej, ale co by ste si od mika na jaře na Labe? Tu olihen si udělam, ale asi si jí necham na léto.

        Ndaniels - Profil | Út 27.2.2007 18:10:54

        hele ondra chodici reklama na Mikbaits

          NOndra (tloušťák) - Profil | Út 27.2.2007 17:57:32

          A co je to za firmu ten Mikbaits??? :o)))

            Nzubač - Profil | Út 27.2.2007 17:53:34

            mě se osvěčil ultra red fish a Nba ananas.....ale kamarad zachytal na na jahodovej koktejl s jahodou..nebo to ma takovej nějakej nazev....

              Nstevo - Profil | Út 27.2.2007 15:44:37

              Ahoj mam vyskouseny vsechny,ale nemuzu ric ,ze jedna ma navrch to same aminocomplexi - a to jsem u vody furt- chceto skouset...a kombinovat

                Ndaniels - Profil | Út 27.2.2007 15:18:31

                soulfly-mam ještě tygři seminko,ale pokoukavam po jinych směsich uvidime.....

                  Nsoulfly - Profil | Út 27.2.2007 15:12:47

                  daniels - A do který směsi jí dáš?

                    Ndaniels - Profil | Út 27.2.2007 15:10:01

                    soulfly-letos na žermankach nasadim švestku

                      Nsoulfly - Profil | Út 27.2.2007 15:06:34

                      daniels - Kterou máš na jaro nejraději?

                        Ndaniels - Profil | Út 27.2.2007 11:55:48

                        :-))))

                          Nliborcarp - Profil | Po 26.2.2007 23:52:24

                          soulfly - ®-ano není to zrovna levné ale kvalitní-já s tím vnadím jen málo pár kuliček kolem montáže a třeba přihodím nějakou peletu-jinak nějaké ředění směsí 50/50 tak to v žádném případě.....radši krmím méně a většinou to znamená více.

                            Nsoulfly - Profil | Po 26.2.2007 23:47:10

                            Ještě sem se chtěl zeptat, když chytáte na takovýhle na muj vkus drahý boilie tak s nim i vnadíte? Nebo se dá udělat nějaká levnější verze třeba, že si udělat půl kila směsi a 25ml AK tak jak má být a do druhý půlky přimíchat třeba směs 50/50? Nebo vnadit úplně něčim jiným třeba hotovkama od Václavíka?

                              Nsoulfly - Profil | Po 26.2.2007 23:38:26

                              Pročítal sem si tady ty otázky a vypadá na ochotnýho chlápka.

                                NJaro - Profil | Po 26.2.2007 23:36:11

                                soufly - k tejto zmesi kľudne pridaj Black pepper oil, 1 kvapka/1 vajce.

                                  Nliborcarp - Profil | Po 26.2.2007 23:23:06

                                  soufly-jo ještě jednou a pomalu a další rada klidně se Mika zeptej na jeho stránkách.

                                    Nsoulfly - Profil | Po 26.2.2007 23:16:13

                                    liborcarp - Tak to sem ten katalog asi špatně pročet. Zkusim to ještě jednou. dík

                                      Nliborcarp - Profil | Po 26.2.2007 23:12:58

                                      soufly-přesně jak píšeš...jinak v katalogu-Mikbaits..2007-je to vše pěkně popsané i další věcičky které se mohou přidat na vylepšení směsi.

                                        Nsoulfly - Profil | Po 26.2.2007 23:06:01

                                        All - potřebuju prosím poradit od zkušenejších. S děláním boilies teprve začínam. Už sem nějaký udělal, ale většinou sem chytal na hotovky od richwortha. Už pár dní tápu jak udělat onu magickou olihen. Stačí si koupit kilovku směsi magická olihen a k tomu AK olihen 50ml a vejce smíchat, uválet a minutu vařit? Případně poradte co ještě přimícháváte? Děkuji.