jaký vlasec ?

chtěl bych se zeptat jaký by jste mi doporučili vlasec na přehrady ?? Mám naviják na který se vejde cca. 400/0,30mm. Je nějaká značka které se mám vyvarovat ?? děkuji za odpovědi
Autor diskuse: MikeMajk - Profil , 23.7.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

NJkh - Profil | Po 24.7.2006 22:44:26

Ondra>tusim, ze podobnou barvu dela jiz zminovany sufix...ale nikdy jsem ho nemel v ruce..

    NOndra (tloušťák) - Profil | Po 24.7.2006 22:41:30

    Jkh: jo ten znám. Nedělá se ještě nějaký jiný?

      NJkh - Profil | Po 24.7.2006 22:38:39

      Vase zprava no jelikoz mi nejde fotka jiz vymenit a tady barva neni moc videt, budes muset hold zapojit trosku fantazie..:-)))

        NJkh - Profil | Po 24.7.2006 22:36:02

        Ondra> Celt-X

          NOndra (tloušťák) - Profil | Po 24.7.2006 22:34:02

          Když už jsme u těch vlasců: Sháním světle zelený vlasec aby mi ladil ke swingerům:o)) nevíte o nějakém?
          Jinak k otázce: Berkley big game, Penn super long distance surf.

            NJkh - Profil | Po 24.7.2006 22:27:10

            Kup si CELT-X od CarpSpiritu a mas po premyslení, stojí sice 1000, -/1000m, ale touto investici nic nepokazis a rozhodne neslapnes vedle...prodava ho Korda v Praze. Taky ted pouzivam Warriora od Foxe a nemužu si stěžovat, navin je v 0.30/1365m a v 0.35/1000m, cena je u Kordy cca 250, -/navin. Nutno podotknout, ze je tvrdsi a mene prutazny, vhodny na zavazku, dela se v tmavě zelené a stříbrné barvě.

              Nsoulfly - Profil | Po 24.7.2006 22:10:59

              Já používám od damu vlasce damil a nemaj chybu držej v uzlích, písková barva kterou preferuju, fakt dlouhá životnost mam 0,30mm asi 3 roky a furt drží a 0,25mm asi 2roky a taky pohoda. Výborná cena 400m-0,30mm nebo 500m 0,25mm okolo 170kč.

                Ntomasinecek - Profil | Po 24.7.2006 21:45:56

                dikec

                  Ntomasinecek - Profil | Po 24.7.2006 21:27:54

                  tak zase nevim,kterej vzit...jejda

                    NMilda - Profil | Po 24.7.2006 21:20:19

                    tomasinecek:Někomu X-celon vyhovuje,ale já s ním mám špatné zkušenosti,po dvou lovech se mi třepil a trhal a takových lidí se špatnýma zkušenostma s X-celonem je více.Jinak Tritanium,Synergy a XL-strong v pohodě.

                      Ntulo - Profil | Po 24.7.2006 21:19:29

                      tomasinecek-ja použivam XL.

                        Ntomasinecek - Profil | Po 24.7.2006 21:16:22

                        tak se jeste teda zeptam,co ten Xcelon??mate nekdo zkusenosti?nebo je lepsi ten Synergy?

                          NPvl - Profil | Po 24.7.2006 21:13:26

                          tomasinecek : lajdáku .......... :o)))))))))))))

                            Ntomasinecek - Profil | Po 24.7.2006 21:11:04

                            Pvl:tak se nezlob :)

                              Ntomasinecek - Profil | Po 24.7.2006 21:10:41

                              tulo:diky moc :))

                                NPvl - Profil | Po 24.7.2006 21:10:38

                                tomassinecek : četl jsi to zde pozorně !!!!!!!!!!!!!!!!!! :o))))))))))))))))))

                                  Ntulo - Profil | Po 24.7.2006 21:08:39

                                  tomasinecek-www.sportcarp.cz

                                    Ntomasinecek - Profil | Po 24.7.2006 21:01:45

                                    Cau kluci,chtel jsem se zeptat,kde se da obednat Sufix synergy,ale aby byl v sede barve?zatim jsem vsude nasel jen ten zluty a ten nechci,dikec

                                      NMilda - Profil | Po 24.7.2006 20:53:44

                                      MikeMajk:Oba vyfocené vlasce jsou vynikající.