jaký vlasec ?

chtěl bych se zeptat jaký by jste mi doporučili vlasec na přehrady ?? Mám naviják na který se vejde cca. 400/0,30mm. Je nějaká značka které se mám vyvarovat ?? děkuji za odpovědi
Autor diskuse: MikeMajk - Profil , 23.7.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

Maca | Po 24.7.2006 20:41:37

Pvl:jo jasný,je určenej na vyvážku,bo je fakt málo průtažnej,což mi vyhovuje,protože dost často chytam u vazek,ale lapu s nim i na odhoz,a naprosto bez problemu....

    Pvl - Profil | Po 24.7.2006 20:38:19

    Maca : Sufix S. doporučují na vyvážku ne ?

      Maca | Po 24.7.2006 20:34:11

      Mam ted Sufix Synergy 0,30mm a je absolutně super........lepší vlasec jsem nikdy neměl....

        liborcarp - Profil | Po 24.7.2006 19:48:11

        carpdu -Sportcarp tel:466 612 111 zavoláš a máš.Cena-599kč+poštovné.

          Milda - Profil | Po 24.7.2006 19:14:34

          carpdu:Pokud má netový obchod Sportcarp,tak u nich.Oni tento vlasec distribuují.

            carpdu - Profil | Po 24.7.2006 19:11:57

            liborcarp : A dá se koupit někde na netu? Zatím jsem na něj nikde nenarazil

              pz - Profil | Po 24.7.2006 18:12:20

              podle me ma nejlepsi pomer ceny/kvality byron stratos monofilament (http://www.byron.cz/shop/index.php?p=detail_produkt&pid=8&id=148) a kupodivu dobry a velmi levny je i daiwa tournament monofil (http://fishop.cz/DetailPage.asp?DPG=53771)

                liborcarp - Profil | Po 24.7.2006 15:37:03

                Doporučuji tento vlasec je fakt dost dobrej.

                  tulo - Profil | Ne 23.7.2006 21:03:05

                  ahma -no to asi chytate rozdilně,ja znam zase všechny co použivaj sufix.))))

                    ahma - Profil | Ne 23.7.2006 20:53:28

                    tulo- pri koupi novejch vlascu sem shanel info u lidi chytajicich podobnym, ba možná skoro stejnym zpusobem. A byl mi zavrhnut. A verím tomu. Mam Byrona a bezproblemu...

                      karelc - Profil | Ne 23.7.2006 20:16:21

                      ten byron stratos není špatnej, ale 0,25 je skoro třicítka :-)

                        tulo - Profil | Ne 23.7.2006 20:06:07

                        AHMA -prej????

                          Hrochoroh - Profil | Ne 23.7.2006 19:28:21

                          U Byronu bych se vyvaroval GHOSTa - mám s ním vemi špatnou zkušenost. Momentálně používám Carbotex.

                            hunol - Profil | Ne 23.7.2006 19:25:21

                            Penn surf long distance,
                            Shim. catana, technium,


                              chleeb | Ne 23.7.2006 18:55:40

                              Triton bych si nikdy nekoupil.Strasnej vlasec.JA chytam na vlasce Kapr Mutant od Zico,zatim je dobrej.

                                Rostislav Knedla - Profil | Ne 23.7.2006 18:47:37

                                myslím si že triton je celkem dobrý v porovnání kvalita /cena,byrony jsou taky gut,ale pokud to jsou tlouštky kolem 20 tak sjou dost slabé v uzlu,ale byron 30 best silon

                                  ahma - Profil | Ne 23.7.2006 18:04:39

                                  Sulfix je prej mrd.a. Byl mi doporučen, a nasledně i se zpokojeností zakoupen byron Stratos. Supr cena. Supr vlasec

                                    švec - Profil | Ne 23.7.2006 17:16:50

                                    MikeMajk - ®: dobrých je víc vlasců, na Sufix chytá hodně lidí, protože je dobrej a nestojí moc. Podle mne je třeba Catana od Shimana lepší, ale je i dražší :o) Nebo Axial od Colmic. Ten taky není špatnej a má červenou až růžovou barvu pro snadnější orientaci při noční vyvýžce nebo zdolávání :o)

                                      Unca - Profil | Ne 23.7.2006 7:55:58

                                      Souhlasím s Jarom. Jenom bych misto Synergy vzal Xcelon. Synergy je spíše na vyvážení. Já mám Xcelon a zatím spokojenost.

                                        Jaro - Profil | Ne 23.7.2006 7:48:49

                                        Ak vlasec, tak Sufix, ak Sufix tak Synergy, alebo Tritanium.