- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaké boilies ted na léto???
Chtěl bych poradit jaké boilies by bylo ted dobré na léto na přehradu???
Autor diskuse: hackar - , 20.7.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nliborcarp - Profil | Pá 21.7.2006 15:22:08
Fery-tak prdelky jo,na tak počkej o))))))))) Ha mám radost u nás začalo pěkně chcát hurá,takže asi půjdu na kapříky.Ve 23.00 podám zprávu co jsem lapnul.
NFery | Pá 21.7.2006 13:08:57
Fishky-to je pohoda..hlavně když je sranda:-)))..myslel jsem to tak,že uvidíš jak se liborcarp umí rozčílit a to nechtěj vidět:-)))..a chytej na rybynu..uděláš so osobák:-)))
NFishky - Profil | Pá 21.7.2006 12:45:08
Fery: jo dneska sem se nějak rozjel, 14 zápisů to tu dlouho nebylo :o)) dva kolegové mají narozky tak od rána chlemstám šampus a navíc je pátek... asi nějaká dobrá konstalace hvězd či co :) no a večer grilujem (zřejmě i nějakou fišli, zatím plave:) takže pohoda :)
NFishky - Profil | Pá 21.7.2006 12:37:41
liborcarp: ...tak tomu říkám rada nad zlato :o)
Bachy: jj, přesně tak, (statistika to je věda :o)
Bachy: jj, přesně tak, (statistika to je věda :o)
NAiwen - Profil | Pá 21.7.2006 12:35:43
Ne na OSTRUŽ. brali ti nej co jsem chytl ,ale na kraba samé pod míru :)
NBachy - Profil | Pá 21.7.2006 12:32:14
Aiwen - To jako že na ostružinu brali 52-50cm a na kraba 50-48cm? :o)
Nliborcarp - Profil | Pá 21.7.2006 12:30:48
Fishky-jestli bude tahat a budou ho u toho bolet paprče je jen a jen jeho problém.Já mu poradil tak ty mě do toho moc nekecej a sám mu dej nějakou radu.Na tu rybynu si udělá osobáček .
NAiwen - Profil | Pá 21.7.2006 12:30:03
Já jsem měl vyrovnané braní ,ale na OSTRUŽINU brali větší než na KRABA
NFishky - Profil | Pá 21.7.2006 12:26:47
liborcarp: ...a na základě těch rad co si i tady "poradil" ten tvůj kámoš nachytal? tak to byl borec :o) jinak nechápu proč na jeden prut rybynu, když ten ptačách chytá "fšude a tutově"... snad aby hackera neboleli ruce, když bude na ten ptačák stále tahat :o)))))))
Nliborcarp - Profil | Pá 21.7.2006 12:22:32
Soráč-pánové-všem se omlouvám ale včera jsem se dozvěděl o určitém chlapci kterému já blbec dal dost rad k nezaplacení ,jak na ty větší kousky a on prej chytal no ale NEPOUŠTĚL tak jsem byl z toho včera dost podráždenej,no a dnes jsm si to ověřil ani nemohu napsat co ten magor zavraždil!!!!!!!!!!!!!!!No hnus a už jsem zase total na šrot.hackar-stejně ti asi moc neporadím ale nasaď na jednu rákosku rybynu a na druhou nějakej dobrej ptačák s příchutí třeba brusinka to chytá všude a tutově,jo a když něco chytneš většího tak pošli foto.No dnes už radši moc psát nebudu mohlo by to dopadnout hůř než včera,takže pánové ještě jednou se všem omlouvám.Tak a těrazky jdu dumat jak toho žrouta velkejch kaprů zrušit.
Nhackar | Čt 20.7.2006 23:09:23
Milda:moc tam toho teda není no....Zítra uvidím jak to tam bude brát.....
NMilda - Profil | Čt 20.7.2006 22:40:09
hackar:Najeď si na otázky,archiv a dej do vyhledávání podle slova "Slezská Harta",je tam spoustu informací.
NMilda - Profil | Čt 20.7.2006 21:48:24
m.kindl:No to jako,že napíšu občas do debaty nějaký ostřejší výraz....:-))
liborcarp:Taky jsem tě měl za solidního,věci znalého kapraře.No,možná jen chvilkové podráždění z jiných příčin,občas člověk ujede.Nedávno jsi tuším do jádra dával fotky pěkných kaprů,tak poraď hackarovi,co ti zafungovalo a je to tak lepší,než tvůj níže uvedený příspěvek.
liborcarp:Taky jsem tě měl za solidního,věci znalého kapraře.No,možná jen chvilkové podráždění z jiných příčin,občas člověk ujede.Nedávno jsi tuším do jádra dával fotky pěkných kaprů,tak poraď hackarovi,co ti zafungovalo a je to tak lepší,než tvůj níže uvedený příspěvek.
Nm.kindl - Profil | Čt 20.7.2006 21:46:31
tulo - ® Ty seš stolař ?To je dobrý,já taky....dám jich patnáct a opřu čelo :-))))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
14:55NKrátkodobá kaprařina x 9951
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73












