Maggot clip (sponka na cervy), ma nekdo zkusenosti ?

Narazil sem na to na netu, u nas sem to nijak moc nevidel http://www.easytackle.com/proddetail.php?prod=kmaggot&cat=119 http://www.harrisonstackle.com/acatalog/korda-maggot-clips.jpg tak by me jen zajimalo, pokud to nekdo pouziva jaky s tim ma zkusenosti ?
Autor diskuse: Apollo - Profil , 29.3.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

Nliborcarp - Profil | St 29.3.2006 22:14:43

pajda-hm tak to je takovej malej balaton né?

    Npajda - Profil | St 29.3.2006 22:10:58

    A co takhle navázat 2 háčky za sebou. Na ten spodní se navléknou doplna červíci a ten druhý je volný !!

      Nliborcarp - Profil | St 29.3.2006 21:17:08

      Ondra K,Pajas-nápadů je mnoho chce to jen zkoušet a zkoušet od toho jsme snad šikovnej národ né.miras zkoušel jsem slabší ale nedrží tvar a kroutil se takže tenhle je ok.Kup si originál a pak posuď.

        NOndra K. - Profil | St 29.3.2006 21:06:44

        myslím že by to šlo udělat z háčku na vánoční stromek

          NPajas - Profil | St 29.3.2006 18:57:28

          liborcarp:A co skusit opatrně ohnout malej háček?

            Nmiras - Profil | St 29.3.2006 18:52:34

            liborcarp: zkoušet to nebudu, chytání na červa podobným způsobem (lepení červů na korkovou nebo gumovou kuličku) mám za sebou, jen jsem nedůvěřivý k takovému systému, ten drátek se mi zdá být dost silný...

              Nliborcarp - Profil | St 29.3.2006 18:38:41

              miras-to snad není problém udělat na konci drátu špičku. Tenkým plavačkovým háčkem jsem červa nikdy nepoškodil.Tak si to udělej vyzkoušej a pak uvidíš.

                Nmiras - Profil | St 29.3.2006 18:29:04

                libocarp: nejde o to, zda to bude červa bolet nebo ne, spíš o to, že červíka občas zničíš i tenkým plavačkovým háčkem, natož pak kusem drátu:-))) Jak tam chceš červa tak, aby sebou ještě mrskal?

                  Nliborcarp - Profil | St 29.3.2006 18:08:33

                  carpdu-návazec končí kroužkem na který potom navléknu klip.Je to jasné?

                    Ncarpdu - Profil | St 29.3.2006 17:51:30

                    liborcarp : Nechceš sem dát jen detail toho kroužku. Jak jsi vyřešil spojení aby ti červi nesjeli a šli pěkně napíchnout bez poškození.
                    Díky

                      NRadek S. | St 29.3.2006 17:39:10

                      Carlosman - kde se dá na netu kouknout na to video. Dík předem

                        Nliborcarp - Profil | St 29.3.2006 17:34:37

                        Miras-to není kroužek na klíče.To jsem udělal z drátu.Červ tam půjde ale bude ho to trochu bolet.Ale mám to zadarmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          NMiras - Profil | St 29.3.2006 17:20:57

                          liborcarp - to je kroužek na klíče? jak tam chceš dostat červa, tak aby přežil navlíkání?

                            Nliborcarp - Profil | St 29.3.2006 17:20:07

                            ještě jednou domácí práce.

                              Nliborcarp - Profil | St 29.3.2006 17:18:40

                              Tak jsem to přesunul.

                                Nliborcarp - Profil | St 29.3.2006 15:54:06

                                No to jsem to měl dát sem.Koukněte do PLKÁRNY.

                                  NCarlosman - Profil | St 29.3.2006 12:58:23

                                  Jak napovídá název,klip je přizpůsobený na chytání s červama...Když se podíváš na video od kordy,tak to tam uvidíš...

                                    Neda | St 29.3.2006 12:53:28

                                    vzdyt to je na tom obrazku nakresleny , vesi se na to ruzne návnady mozna i rybicka .

                                      NCarlosman - Profil | St 29.3.2006 12:34:48

                                      Zbytečně drahý...Při troše vzručnosti si to vyrobíš z IQ a má to stejnej efekt....