- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boilie směsi ?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NKocháč - Profil | St 19.4.2006 15:31:38
NKocháč - Profil | St 19.4.2006 15:29:52
NKlikař - Profil | St 19.4.2006 15:28:17
Michal Kučera:No myslím že pokud by to člověk dělal neustále (myslím chytání) tak to taky přestane člověka bavit.Mimochodem chtěl jsem si koupit 10ha rybník a bylo mi to rozmuveno těsně před podpisem,prej to není ono chytat na vlastním :-)
NMichal Kučera - Profil | St 19.4.2006 15:23:37
Nliborcarp - Profil | St 19.4.2006 15:00:23
NKocháč - Profil | St 19.4.2006 14:59:45
NMichal Kučera - Profil | St 19.4.2006 14:56:16
NKocháč - Profil | St 19.4.2006 14:50:54
NMartin Matuš | St 19.4.2006 14:49:36
NKocháč - Profil | St 19.4.2006 14:47:28
NMichal Kučera - Profil | St 19.4.2006 14:41:34
Nmacin - Profil | St 19.4.2006 14:35:51
Michal Kučera:díky za odpověď
PS: děláš dobře že nepodceňuješ:)
NKocháč - Profil | St 19.4.2006 14:20:31
Víš jak to tady funguje a vytahuješ hodně citlivý témata, to je to co nechápu. Kdyby se tě někdo zeptal jak se dělá to a jak ono, tak v pohodě, ale konkurenční boj sem tahat je špatně. Nepomůže to nikomu. A už vůbec ne začínající firmě :o) Já jsem byl z celé té opičárny kolem "zelí" tak znechucenej, že jsem začal přemýšlet od koho to vlastně budu brát. Takovej malej osobní bojkot na všechny strany. Nevím jak ostatní, ale já to hodně dlouho rozdejchával. A je jedno jestli je ten zlej KN Ty nebo někdo jinej. Prostě silný kafe.
NMichal Kučera - Profil | St 19.4.2006 14:08:27
Kocháč - nemáš se zač omlouvat, každý občas ujede. Co se týče napadání konkurentů, já je vůbec nenapadám, ale některé věci zřejmě občas vyzní jinak než jsem zamýšlel. Ve zmiňovaném příspěvku jsem psal, že sem nepřispívají a dobře vědí proč. Měl jsem tím na mysli, že ne každému stojí za to (či je příjemné) diskutovat i se zarputilými kritiky, či si dokonce číst de facto anonymní urážky. Já jsem si tu za ta léta na tyto věci zvykl a tak nemám problém sem přispívat. To nebyla žádná narážka, nemám k ní žádný důvod. Víš co je paradoxní. Když jsem začínal, věděl jsem, jaké vztahy tu panují, tak jsem si říkal, že se budu snažit se všemi udržovat dobré vztahy. Konkurence, ale v rámci fair play. no a vidíš, jak to dopadlo. Na svém záměru ale nechci nic měnit. Pouze jsem změnil náhled na některé lidi a došlo mi pár věcí, které se mi před tím naivně zdály jako náhoda či shoda okolností.
NJkh - Profil | St 19.4.2006 13:43:24
NKocháč - Profil | St 19.4.2006 13:38:58
Ale jednu věc si neodpustím, tvoje napadání JT a KN ( viz. Michal Kučera St 19.4.2006 13:08:40 a ne jen tady) je dost slaboduché a nevhodné. Vždycky jsem si myslel, že jsi v pohodě a máš svoji strategii proniknutí na trh hodně dobře zmáklou, ale ejhle, děláš hrozný kopance. Uvědom si, že už nejsi řadový rybář, který si doma ušoulí pár kg a chlubí se tím jak mu to pěkně šlape a co se všechno podařilo vytáhnout z vody. Už podnikáš a ty věci prodáváš a když se v obchodě něco posere, tak to nemůžeš propírat tady na MRKu a štvát proti konkurenci nás řadový blbouny. Otočí se to proti tobě a taky otočilo :o)
Nmacin - Profil | St 19.4.2006 13:26:41
NJkh - Profil | St 19.4.2006 13:17:28
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73










