- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výber kaprového prútu
Zdravím Vás, chcel by som Vás poprosiť o radu. Chystám sa kúpiť nove kaprové udice a potrbujem poradiť. Potreboval by som prúty, ktoré sú spoľahlivé, odolné, kvalitné, vhodné na lov aj na väčšie vzdialenosti / vyvážanie /, prúty ktoré majú výbornú akciu pri zdolávaní, nahadzovaní, dá sa s nimi krásne vychutnať rybaćka, zvládnu bez problémov aj väčšieho kapra a pori tom majú dlhú životnosť. Viem, že takýchto prútov je veľa, ale takéto prúty aj veľa stoja. Menej je takýchto prútov v menśích cenových reláciách a kedže sa moc nevyznám prosím Vás o radu... čo poviete napríklad na awa-shima inzen carp 3.9m, 3lbs, 3-diely /3200,-sk/,alebo esox flash carp 3.6m, 3lbs, 2-diely/ 2900,-sk/, prípadne nejaký prút od spro...?prípadne mi prosím Vás poraďte prút do 3000,-sk... ĎAKUJEM.
Autor diskuse: elvis - Profil , 18.3.2006 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
xxx | Čt 23.3.2006 20:47:34
Ale jsem slušnej... že? nemam keci, je to jen názor (jak tu rádi používáte) tak proč Vám to vadí? Stačí něco plácnout a děcka se bouřej... Napadlo někoho, že rejpu protože se necháte vyprokovat? A dost snadno:-)
béčko - Profil | Čt 23.3.2006 20:30:14
xxx- kup si je s diamantama!!!!!! zajímavý že nevim o nikom kdo by na ten prut nadával, troufnu si říct že i skušení kapraři ho berou jako velkou kvalitu. a ty si jediný kdo má nějaké keci!
xxx | Čt 23.3.2006 20:26:02
hoši, ty pruty znám moc dobře a proto Vám poradim... ušetřete si na pořádný :-))
béčko - Profil | Čt 23.3.2006 19:46:59
mikdandy- neřeš to, neví o čem mluví, asi viděl Bionic jen na fotce. V ruce ho asi nikdy nedržel
béčko - Profil | Čt 23.3.2006 19:45:23
no já to házím s třílibrou, a to je super.
xxx- metr si kup spíš ty. tenhle prut se v rukou toho, kdo umí skvěle házet změní na zbraň která by možná zvládla až 150metrů.bez boilie.je to skvělý prut.
xxx- metr si kup spíš ty. tenhle prut se v rukou toho, kdo umí skvěle házet změní na zbraň která by možná zvládla až 150metrů.bez boilie.je to skvělý prut.
mikdandy - Profil | Čt 23.3.2006 19:43:30
xxx- rekni mi kde mas psano 2,5 Ibs chlapecku, nevim proc bych si mel davat pozor na vole, kdyz tady dlouhodobe poustis takovy bludy? Tvoje odpoved Bionic 130m si kup metr??? co to je za nesmysl, ted se obhajujes nejakejma librama, tak proc si je tam nenapsal??? byl by klid....
Jarko - Profil | Čt 23.3.2006 18:25:41
Elvis: Už šiestu sezónu používam Esox Carp Dream 3,9m, 3,5lb. Som s nimi veľmi spokojný aj keď veľa ľudí na túto značku nadáva. Aj keď som ešte stále nepochopil prečo. Takže moja rada: Pomer cena výkon ESOX
xxx | Čt 23.3.2006 18:09:27
mikdandy: Zaprvé si nech toho VOLA chlapečku! Zatím mi to ještě funguje a zadruhé nebya řeč o 3,5lb, to je o jiné vzdálenosti než 2,5lb.
Jaro - Profil | Čt 23.3.2006 17:56:48
Martin - Havířov, Pajda - dnes som si ich bol prevziať - 12/3,00 lb a výsledná cena nakoniec 3800,- Sk/ks, čo je 2900,- Kč. Prvý dojem - ľahké a pevné.
Pýtal som sa aj na tie 13/3,5 lb, tam by bola cena asi o 300,- Sk/ks vyššia.
Pýtal som sa aj na tie 13/3,5 lb, tam by bola cena asi o 300,- Sk/ks vyššia.
mikdandy - Profil | Čt 23.3.2006 17:53:07
Martin tak to souhlas
xxx- ty vole, co to tady posledni dobou placas za s.caky?? s 3,5 IBs hodis 130 celkem v poho. s 2,5 se dostanu s 80 olovem a kulickou bojlis na 98 metru.
xxx- ty vole, co to tady posledni dobou placas za s.caky?? s 3,5 IBs hodis 130 celkem v poho. s 2,5 se dostanu s 80 olovem a kulickou bojlis na 98 metru.
Martin - Havířov | Čt 23.3.2006 17:19:40
mikdandy - ® jo 3,5 lb to je to co potřebuju , až budu jezdit chytat na koupaliště, tak si koupím i 2 lb :-))) Už jsem to tady psal kdysi, proč chci 3,5 lb. nevím co mají za blank, ale lítá to z nich, jako z děla ! Má je kolega ty starší typy, co píše pajda. Já se musím do svých SPRO STRATEGY 13 ft 3-3,25 lb opírat, jako blázen abych hodil stejně daleko, jako on s BIONICama, do kterých se opře jen polovičně, než já.:-( Musím potvrdit, že BIONIC jsou opravdu fantastické pruty na házení a hlavně za super cenu !
Bezďa - Profil | Čt 23.3.2006 15:53:57
nejlepší by bylo se stavit v Brně na veletrhu a ošahat si tam pár proutků. Přece jenom tam bude dost odborníků kteří rádi poradí a pomůžou. Nemusíš kupovat hned tam, ale udělat si obrázek by nebylo od věci.
pajda - Profil | Čt 23.3.2006 15:22:47
xxx:
Tak to musím potvrdit. Já a mé křivé ruce hodili 2,75 lb měřených 125 metrů !!
S trochou tréningu a větším navijákem, žádný problém.
Byl to ten starší červený model.
Tak to musím potvrdit. Já a mé křivé ruce hodili 2,75 lb měřených 125 metrů !!
S trochou tréningu a větším navijákem, žádný problém.
Byl to ten starší červený model.
mikdandy - Profil | St 22.3.2006 21:43:57
Martin- Havirov- neblbni, 3,5 Ibs je strasne moc na Bionici. mam 2,5 a nemeńil bych....
Martin - Havířov | St 22.3.2006 20:38:35
Jaro - ® : kdo na Slovensku prodává BIONICy ? pošli mi odkaz, diky. Nebo kolik tam stojí 13 ft 3,5 lb ?
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StFanclub značky Shimano 16401
StDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StKrátkodobá kaprařina x 9947
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73










