Jakou koupit Kobru?!

Chtěl bych se vás zeptat jaká je podle vás nejlepší kabra na zakrmování boilisem(nepište mi sem o dvou nohých kobrách:) ).chtěl bych nějakou střední třídu,berte v potaz kvalitu/cenu.Díky moc všem
Autor diskuse: macin - Profil , 6.3.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

NLumír - Profil | Po 6.3.2006 14:40:10

marsip: vole:))

    NMarsip | Po 6.3.2006 14:35:08

    Lumír: Musíš více řezat do mrtvolek, aby se ti zápěstí zpevnilo. :o)

      NLumír - Profil | Po 6.3.2006 14:33:46

      márvin: Zajímavé. To samý jsem měl od kamaráda udělaný taky. Přes 100m bez problémů jsem s tím nestřílel ani náhodou. A víc jak půl kila boilies znamenalo vyřazení ruky z provozu na několik hodin.

        Nmárvin - Profil | Po 6.3.2006 14:07:33

        Novodurová trubka délka 1 m, průměr cca 30 mm k přívodu WC + rukojeť gumová na zednické kolečko. Náklady cca 25, - Kč. Konec zahnutý do úhlu 45 stupňů (od oka). Vnadím koulemi od 16 - 21 mm. Bez problémů přes 100 m.

          Nmacin - Profil | Po 6.3.2006 12:49:46

          All:díky všem za odpovědi, jak tak koukám tak co člověk to názor. Asi je to zvyku a jak padne do ruky, aspoň podle toho jak to tady čtu.Asi tu převládá názor toho bumerangu od KN Taky by mě zajímala otázka od Martina z Havířova,pokud s tím máte někdo zkušenosti tak to sem prosím vás hoďte.

          Domimino:čau draku jsem četl na mrku nějaký Tvioje příspěvky a z toho mě napadlo, že pořizuješ novou výbavičku.

            NMarsip | Po 6.3.2006 11:52:09

            Je to zřejmě ten samý tvar co vložil domimino, ale u KN je levnější.

              Ndomimino - Profil | Po 6.3.2006 11:49:57

              Tuto mají v gammarusu za 690 babek :-)

                NMarsip | Po 6.3.2006 10:57:32

                Nechci zde být za reklamního kašpárka, ale také doporučuji bumerang made in KN. Původně jsem měl vyrobenou ze starého teleskopu, pak jsem měl možnost si zaházet Marcusovou origo Cobrou. I on sám mě navedl ke koupi bumerangu a mohu jen doporučit. Daleko se mi s tím lépe metá i míří a je o dost lehčí než origo Cobra. Nebolí vás z toho ruka ani po více metaných kg...

                  NLumír - Profil | Po 6.3.2006 10:44:19

                  carpdu: nevím, kde by si ji v tuto chvíli na netu našel, možná sem někdo hodí její foto. Cena je tuším 430Kč.

                    NMartin - Havířov | Po 6.3.2006 10:44:03

                    All: chci si koupit taky COBRU, ale tak na průměr 25 mm. Jak s ní lítají bolky o průměru třeba 16 - 20 mm ??? Není lepší si na malé bolky koupit kobru o menším průměru ???

                      Ncarpdu - Profil | Po 6.3.2006 10:33:40

                      Lumír : A na netu nevíš kde by mohla bít? A cena je jaká?

                        NLumír - Profil | Po 6.3.2006 10:31:51

                        ahma: tak vidíš, máš informaci od samotného Snipa - toho nejpovolanějšího:))

                        carpdu: foto u sebe nemám, trubka je mnohem víc zahnutá než běžné vzory od Cobry. Spíš se podobá typu Bannana (Cobra). Třeba Peťa Klásek na ni nedá dopustit. Jednou z výhod je, že v nabídce je i průměr 26mm, což je třeba pro mě neocenitelný. Mám i Cobru v tom průměru, ale ta je na nic. V rukojeti je zůžená a zasekávají se tam boiliesi při vnadění.

                          Nsnipe | Po 6.3.2006 10:21:53

                          ahma: Pokud se nestane nic nepredvidaneho, tak behem 2-3 tydnu...

                            Nahma - Profil | Po 6.3.2006 10:18:57

                            Lumír- to je ta zelena?

                            A kdy pustite web?

                              Ncarpdu - Profil | Po 6.3.2006 10:15:41

                              Lumír : Hoď sem odkaz na ty trubky od KN. Neznám to a nevím ani co myslíš.

                                NLumír - Profil | Po 6.3.2006 10:10:47

                                Než si pořídíte něco jinýho, zkuste vnadící trubku Bumerang od KN. Mám doma vnadících trubek asi 5, včetně originálek Cobra, ale na ryby jezdím jenom s Bumerangem. Mnohem snadněji se s ní hází, ruka se tak neunaví. Trubku od TB neznám, nemůžu srovnávat.

                                  Ncarpdu - Profil | Po 6.3.2006 10:10:37

                                  Kocháč : Já ji mám tu Cobra Jack. Ta od TB vypadá v podstatě stejně - má totóžný tvar v podstatě. Ale nepadne mi moc do ruky a dosti klouže, nemá žádný držátko ( teda aspoň ta s větším průměrem, jinak ty menší mají ale tak ymi klouzalo ) .
                                  Nevím jestli nestojí za to a doplatit si raději ....

                                    NKocháč | Po 6.3.2006 9:13:06

                                    carpdu - ® Kobra jedině Cobra :o) ta kvalitka za to stojí:o)

                                      Ncarpdu - Profil | Po 6.3.2006 9:09:42

                                      macin : Zdarec. Já mám origoš Cobru Jack. Je plastová. Měl jsem možnost házet i s tou od TB a ta moje Cokra lítá podstatně líp, alle je to taky o zviku. A hlavně je tam ta cena perfektní. Budu pořizovat jetě větší průměr tak taky přemýšlím kterou vzít jestli TB nebo origoš.

                                        Ndomimino - Profil | Po 6.3.2006 7:42:29

                                        Zdarec Martas, letos jsem se ¨rozhodl nakoupit kompletní novou výbavu a do té patří i kobra. Jsem někde v polovině ale s nákupem kobry mám naprosto jasno. Kobra TANDEM BAITS u mě vyhrála jak v poměru kvalita-cena tak v dostupnosti. (mají je v Centru na plumlovské-všechny rozměry). Mrkni na to:-) xxx