stojan na pruty

Co Vás vedlo k pořízení stojanu? Byly rozhodujícím argumentem "jenom" hlásiče záběru? Berete ho jenom na delší výpravy, anebo jej od té doby používáte zásadně pokaždé a podle toho vybíráte lovné místo?
Autor diskuse: Fanda - , 22.2.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

NOndra (tloušťák) - Profil | Po 1.5.2006 12:47:56

Jirkač: Mám ho taky. Ukážu ti jak to jde....:-))

    NJirkač - Profil | Po 1.5.2006 12:46:56

    Na stojáku dobrej ale dej ho kolmo na řeku jde to na řece potřebuješ jít co nejméně vodou

      NCarlosman - Profil | Po 1.5.2006 10:09:06

      Super stojan za slušné peníze.Koupil jsem ho na výstavě,kde za něj chtěli 3500kč.Normálně na internetu se dá sehnat nejlevnější za 4000,dokonce jsem někde viděl i za 4500.Měl jsem ho zatím jen třikrát u vody ale jsem s ním maximálně spokojenej.

        NJirkač - Profil | Ne 30.4.2006 20:17:01

        Podle mně jsou to vyhozené peníze já mám zámečnicko firmu takže není problém jakýkoli material jediný problem dělal závit ale nechal jsem si udělat závitník

          NLeoš | Ne 30.4.2006 20:11:00

          for Jirkač, vždyť taky jo, stačilo pár metrů nerezu a šikovnýho strojaře !!!!

            NJirkač - Profil | Ne 30.4.2006 19:36:57

            Leoš nejlepši je udělat si sám maš přesně co ti bude vyhovovat a na každým koupeným něco najdeš

              NLeoš | Ne 30.4.2006 18:59:51

              k pořízení stojanu mě vedl terén který byl u revírů kam jsem jezdím a beru ho jen na delší výpravy!!!!!mám klasickou 4nožku, ale chtěl bych si koupit do budoucna něco od foxe nebo mustanga!!!

                NJirkač - Profil | Ne 30.4.2006 17:32:34

                to máš s toho učka co máš za vratama to je aspon 120 nasral Jirka

                  NJKL - Profil | Ne 30.4.2006 0:50:09

                  Stojan jsem si udělal, má svoje výhody v blbém terénu, můj má váhu kolem 8mi kilo - je perfektně stabilní a nevyšlo to draho. Na běžné vycházky je to blbost nosit, na pár dní autem nemá chybu. Prostě - je to o komfortu, není nutný ale má svoje opodstatnění.

                    NPiki - Profil | So 29.4.2006 23:42:23

                    Ke stojanu mě donutil i terén,kde s vydlicemi byl problém.Ale stojan používám v 97% a na kaprařinu pokaždé.

                      NPiki - Profil | So 29.4.2006 23:40:05

                      Stojan používám v 97% a na kaprařinu pokaždý.

                        NTomáš Sochorovský | St 1.3.2006 21:15:54

                        Stojan na pruty používám na delší výpravy. K nákupu mě vedlo to že se k prutům nemusím tak ohýbat a je praktický hlavně do kamenitého terénu .

                          NJeremy - Profil | St 1.3.2006 20:49:44

                          Podmínky kde jsem potřeboval něco více než obyčejné vidličky byly prvním důvodem pořízení stojanu.Dále pak nekonečné problémy se zapichováním v tvrdém terénu,lepší stabilita snad atd.Záleží na mnoha aspektech pokud se rozhoduji pro jeho vzítí na výjezd za kapry.Nezavrhuji však ani klasické vidličky např.nerez.Lehké,skladné,prostě v pohodě na iks využití.

                            NTopoľčanec - Profil | Čt 23.2.2006 0:19:27

                            Stojan postaviš na každom terene. Udice su vyvyšene a tak chranene. Kamošovi sa stalo, že si počas zdolavania v noci sám šlapol na udicu, ktora bola v parožkách.Nemusíš ničiť rastliny pri vode aby ti nezavadzali stojan nakloníš smerom dohora a je pokoj.Pri brehu sa často drží rôzny bordel ( páperie z topoľov...) Veľa revírov má kamenisté brehy a tam je stojan super

                              NJKL - Profil | Čt 23.2.2006 0:16:55

                              Jak to tak sleduju - pravda je jako obvykle uprostřed. Ráno dokoupím materiál a začnu vyrábět. Ne kvůli pípákům, ale zkuste píchat vidličky na pískovně.

                                Nbenny | St 22.2.2006 21:31:50

                                Ja som mal vidlicky, ale ked som mal pretlacenu dlan co som to stale tlacil do tvrdej zeme kolega planoval kupit 3pod a mne predal za par chechtakov jeho 4pod. Je to uzasna vec pridem ku vode rozbalim a mam pokoj. chcem zmenit miesto chytim cele a idem tam kam chcem. Mam tam aj pipaky ale uplne najtihsie a ked je tma a nefeedrujem tak len blika cervena dioda ked je zaber a tak moc nerusim okolie. ked zaspim skor ma zobudi rapcanie brzdy pri zabere ako pipaky

                                  Nvendohor | St 22.2.2006 14:04:24

                                  dlhodobejsia:

                                    Nvendohor | St 22.2.2006 14:01:20

                                    ja to riesim jednoduch kratka vychadzka:

                                      Ndefiler | St 22.2.2006 13:30:11

                                      brach - s tema vidlema mas pravdu, ale trocha cviku :)
                                      a s těma kroužkama, koukám že to taky znaš. No stavalo se, ale opravdu (pro azbesta - čestný pionýrský) nevim kdy naposeld.

                                        Nbrach - Profil | St 22.2.2006 13:22:37

                                        defiler - sousede, už jsi někdy chytal na malý na kamenech, nebo na velký vedle děličky?
                                        Ještě se ti nikdy nestalo, že se ti kroužky (policajti) při záběru omotaly okolo prutu a ty jsi přišel o rybu, která pak za sebou vláčela x metrů silonu? A mohla být trofejní...
                                        Pípáky jsem koupil, když jsem začal blbě slyšet, přesto si dávám velkýho bacha, abych jejich tónem nikoho neotravoval - to znamená, že když vyčerpáním usínám, usínám těsně vedle prutu:-) Přesto ti v tomhle případku musím dát za pravdu.