stojan na pruty

Co Vás vedlo k pořízení stojanu? Byly rozhodujícím argumentem "jenom" hlásiče záběru? Berete ho jenom na delší výpravy, anebo jej od té doby používáte zásadně pokaždé a podle toho vybíráte lovné místo?
Autor diskuse: Fanda - , 22.2.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

NAzbest - Profil | St 22.2.2006 11:48:04

Kocháč-to jsou ale jen doměnky nepodložené zkoumáním,tak skoro možná bych Tě poprosil,abys toho nechal.Taky jsem byl chudej(neříkám tím že kolega defiler je) a svho rexíka jsem miloval,natožpak 120ítku(a to jsem měl 130ítku:-)).

    NAzbest - Profil | St 22.2.2006 11:45:07

    defiler-távist je nové české slovo.Tomu bys nerozuměl.Je to kombinace ukatzovacího zájména "ten" v ženském rodu jednotného čísla a "vist" je karetní hra.:-))
    Přestaň prudit a poJď na panáka:-)

      NKocháč | St 22.2.2006 11:44:26

      defiler - ®: možná do té skupiny nepatříš, ale nic bych za to nedal, že jo:o)
      Závist je taková česká vlastnost kdy něco chceš, protože to všude vidíš, ale protože jsi zároveň trubka a neumíš si na to vidělat, tak v rámci uklidnění sama sebe to aspoň pomluvíš a hrdině nad tím mávneš rukou. Ale móóóóc by jsi to chtěl:o) Ta k to je távist hrdino:o)
      A můžeš začít líčit, jak to není pravda a jak jsi se svýma plastovýma vidličkama absolutně spokojenej a ta tvoje 120ítka tě doveze všude a ty Okumy šlapou jako hodinky,......:o)))))))))))

        Ndefiler | St 22.2.2006 11:39:08

        kocháč jaká závist?

          NAzbest - Profil | St 22.2.2006 11:35:45

          defiler-chápu,že potřebuješ na základě svého nicku defilovat jak davy na 1.Máje a proto si udržet face,ale tento způsob údržby zdá se mi poněkud nešťastný:-))Pokud bys potřeboval popel na posypávání příčesku,tak mi ještě nějakej zbyl:-)))

            NKocháč | St 22.2.2006 11:33:27

            defiler - ®: možná se budeš divit, ale to co předvádíš není sranda. Aspoň já dementní výlevy za srandu nepovažuju. Člověk tady s tebou ztrácí čas, aby ti vysvětlil na co ten stojan je a ty vybleješ blbost a ještě to považuješ za srandu. A dej si za to smajlíků třeba deset:o)
            A za další, troch mi to zavání závistí. Už jen ty Okumy mluví samy za sebe.

              Nšeptal - Profil | St 22.2.2006 11:33:20

              defiler: Tak proč se projevuješ jako duševní naháč?

                Ndefiler | St 22.2.2006 11:26:19

                kocháč jo pochopil jsem, asi ty nechapeš srandu
                šeptal, střízlivý pohled celkem mam

                  NKocháč | St 22.2.2006 11:24:36

                  defiler - ® : A už ze sebe děláš klasického vola. Člověk by řekl, že jsi pochopil :o)

                    Nšeptal - Profil | St 22.2.2006 11:23:06

                    defiler: Trochu střízlivější pohled na věc by ti neuškodil. To bys za chvíli moh vyhrožovat i těm, co na starým navijáku mají příliš hlasitého cvrčka.

                      Ndefiler | St 22.2.2006 11:21:26

                      jj, tak ja si stojan zacnu brat a az aslysim nějaký pípnutí, tak mu ho omlatim o hlavu P.S. Jak znela otazka? ::))) rofl

                        NKocháč | St 22.2.2006 11:17:18

                        defiler - ® : fotečka je to pěkná a asi bych Guinesse z pelechu netahal:o) Ale ten stojan bych si asi vzal :o)

                          NAzbest - Profil | St 22.2.2006 11:16:12

                          defiler-nebuď tak dramaticky lítostivej kurva.Nikdo Ti neubližuje,ani Tě necupuje.To vypadá jinak.Probíhá celkem věcná argumentace a tys do toho vletěl s děsnou párou a došel ti dech.To je vše.Jinak-to není nic proti Tobě,jen konstatuju stav věcí.
                          Už se mi to taky stalo a taky se mi to blbě kousalo.
                          Tak buď v pohodě a v klidu žvýkej:-))

                            Ndefiler | St 22.2.2006 11:14:39

                            ne sprosta slova na MRKu nepoužívám, přece jen doufám, že jsem chodí i nějaké mládí :)

                              Ndefiler | St 22.2.2006 11:13:40

                              kocháč => no vidi3, 6e sme dosp2li k n2jak0mu y8v2ru

                                NKocháč | St 22.2.2006 11:12:25

                                defiler - ® : a teď se dostáváme do fáze vývoje, kdy se s použitím sprostých slov nebo jen se slzou v oku demonstrativně odregistruješ:o)

                                Neblbni a hned se neurážej. Konkrétně já jsem ti jenom řekl svůj názor a nechtěl jsem se do tebe navážet:o))

                                  Ndefiler | St 22.2.2006 11:11:44

                                  a až kocháči tohle budeš chtít přehodit, tak si nejdřív pozvi Guinesse (nemyslim to pivo)

                                    NJkh - Profil | St 22.2.2006 11:09:47

                                    defiler: mozna by to chtelo jen lepe argumentovat, kdyby jsi hned na zacatku napsal, ze nemams na mysli reku..byla by dizkuze zrejme jinde...

                                      NKocháč | St 22.2.2006 11:09:30

                                      defiler - ® : tak ať to konečně dořešíme. :o)
                                      Ano máš pravdu, že jsou hňupi co jim do pracek hlásiče nepatří.
                                      Co se týče stojanu, tak je potřeba, ale ne všude a když půjdu na stoják s měkkým břehem na jeden den, tak ho nechám doma. Když pojedu na týden, tak si ho vezmu vždy a nemusí to být jen na šutry nebo schody:o)

                                        Nšeptal - Profil | St 22.2.2006 11:09:18

                                        defiler: Nemluvíš o řece. Jenže rybařina má o něco širší záběr, než je návesní rybník.