Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

NObiš - Profil | St 19.2.2014 8:20:37

SERPIK >> Nerostou? A nebo spíš většina samců... Ti jsou menší.

    NSERPIK - Profil | St 19.2.2014 8:08:53

    Obiš >> Hned jsem si říkal, že to není Bánov))). Taky tam někdy zkouším, ale samé nítěnky tahám nic pořádného)))

      NObiš - Profil | St 19.2.2014 8:03:21

      Jééé.. sem našel jednu zajímavou fotečku z minulého roku. Není to sice z Bánova,ale když je tá zima... Kluci... Jak je to na Ordějově s hadama? Pořád to jsou ty malé nudličky? Nebo už to porůstlo. Já si na hady jednou dvakrát do roka zajdu. Ale pak už jim dám pokoj.... Fotil sem kámoša.:D

        NSERPIK - Profil | St 19.2.2014 7:58:01

        Obiš >> Jo tohle fakt dobrý nápad fakt. Jen ho nějak potlačit dál.Tohle je ta správná cesta.

          NObiš - Profil | St 19.2.2014 7:51:30

          Kluci,tohle, co sem psal o těch stromech,byl jen nápad.... Něco sem se našnorchloval a vím v čem se těm rybám daří. Jsem si jistý,že by to Ordějovu prospělo. Jen nevím,jestli je to proveditelné kvůli zákonům. Už do toho nebudu mluvit. Třeba jsem někomu ukázal správnou cestu. :)

            NObiš - Profil | St 19.2.2014 7:08:51

            knik-licht >> Ryby nejsou blbé. Velice rychle poznají, kde jsou v bezpečí. Stromy obrostou škeblemi,začne se kolem nich objevovat čím dál více přirozené potravy.... Ty ryby by měly konečně někde klid. Projížděl si bánov sonarem? Téměř nic tam není. Je to naprostá vana s pár malýma nerovnostma. Ty ryby musí neustále pendlovat po přehradě. Jinak se neuživí. Je jen otázka času,kdy natrefí na háček. Věřím,že pár pěkných ryb tam bude,ale na 16ha vodu to bude hodně málo. Poslední věc.... říkáš,že se ti nelíbí, že tam budou rybáři trhat... Tohle nísto není pro rybáře. Tohle místo je pro ryby! Kdo chce,ať to zkusí.... Kdo nechce trhat,může jít chytat přeci jinam. Není nikde řečeno,že rybáři musí chytat zrovna u stromů.

              Nknik-licht - Profil | Út 18.2.2014 22:06:33

              skřet >> Toto vím už tři dny. Ale psal jsem na MO a slibovaly, že to obohatí ještě o nějaké věci. Tak se nechme překvapit :)

                NErva - Profil | Út 18.2.2014 20:59:37

                antony - Alespoň něco máte lepší , když je to z vodou hodně podobné , tedy vy máte alespoň v zadu odkalovačku , tedy jestli po té povodni plní stále svůj účel , my bychom potřebovali už asi vyhrnout bahno , bo do půl přehrady je tak 50 cm vody , zbytek jen bahno :-(((

                  Nantony - Profil | Út 18.2.2014 20:55:10

                  Erva >> no dyť, také máte jedny z nejhorších. Teda my už ode dneška máme lepšejší, heč!

                    NErva - Profil | Út 18.2.2014 20:49:22

                    antony - V Hluku na ně taky prdí :-))

                      Nantony - Profil | Út 18.2.2014 20:44:20

                      skřet >> právě jsem si toho všiml, konečně změna. Vždycky jsem si myslel, že máme nejhorší stránky na netu, ale viděl jsem už ty z Hluku...
                      díky Igore...

                        Nskřet - Profil | Út 18.2.2014 19:42:00

                        Zdar. Pánové všimli jste si změny prezentace MO Uh.Brod na webu?
                        Máme nové stránky se starým obsahem - i nadále nic podstatného.

                          Nknik-licht - Profil | Út 18.2.2014 17:36:53

                          smidy >> slušné ryby by byly kdyby byly slušní rybáři. Jak to tam bude někdo o stromy trhat tak budou rybáři jen nadávat :)

                            Nknik-licht - Profil | Út 18.2.2014 17:35:26

                            Batmanisko >> .. to už mu zatrhly, ale může se stát , že někdo vytáhne balík peněz a tu vodu koupí. Každý je uplatitelný. :(

                              Nsmidy - Profil | Út 18.2.2014 17:10:02

                              knik-licht >> Nemáš tak docela pravdu,když tam budou stromy,budou tam mít i víc přirozené potravy. Je jasný že se ryby budou chytat ale je tady možnost že by vydržel nějaký slušnější kapr.

                                NBatmanisko - Profil | Út 18.2.2014 17:07:46

                                On prej si tam jeden pan bere z nadrze vodu na zavlazovani,, ze jo,, jednou prebere,,

                                  Nknik-licht - Profil | Út 18.2.2014 17:06:27

                                  macc3 >> Ne dělám si :)

                                    Nmacc3 - Profil | Út 18.2.2014 17:00:43

                                    knik-licht >> Mohlo by být omezení pro ty kdo nejsou členové dané MO na vodách MO nemají co dělat :) Sice MO se o ně jen stará a její členové, tak nevím proč po vás ostatních máme dělat - třeba sběr odpadků okolo Ordějova ?
                                    ... to myslíš vážně ? :-)

                                      Nknik-licht - Profil | Út 18.2.2014 16:50:52

                                      Obiš >> hele pokud chceš tak můžeš kontaktovat MO Brod na jejich stránce je kontaktní mail : rybari@uh.brod.cz. A tak podat návrh na schůzi. Nemusíš říkat, že nejsi člen. Chtělo by to nějak vylepšit s těmi stromy se mi to moc nelíbí. Kdo ví jak po té povodni. Může tam být klidně nějaký strom naplavený. Chce to lepší nápad. Ryba když bude mít hlad tak vyjede do míst kde bude zakrmené a stejně se chytí. Mohlo by být omezení pro ty kdo nejsou členové dané MO na vodách MO nemají co dělat :) Sice MO se o ně jen stará a její členové, tak nevím proč po vás ostatních máme dělat - třeba sběr odpadků okolo Ordějova ? Když asi před deseti lety na schůzi vykřikovaly omezení lovu kaprů na 50 ks za rok tak kolega vedle říkal, že jen tak dál a za chvíli nebudete chytat nic! Měl pravdu! Dnes máme jeden kapr za den. Za chvíli to bude moc a budeme hlasovat o 1 kapr za týden. Pak už bude chyť a pusť :)

                                        NObiš - Profil | Út 18.2.2014 16:31:00

                                        Kluci schůzu mít budete... tak se do toho někdo opřete... Jen můžu poradit.... První to proberte s někým z vedení z Brodu. Vysvětlete jim výhody. Ono taky pak hodně záleží na tom jak se to podá na schůzi. Když blbě,lidi to nepodpoří ať je to cokoliv...