- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fotky vaší bižuterie na kapry
chtěl bych vědět jaký používáte drobnosti k lovu kaprů
Autor diskuse: Redyth - Profil , 2.2.2006 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nharpo | Pá 3.2.2006 19:17:51
luboš: pokud jsi na tom bídně s prachama,tak se asi nikdo smát nemůže.Ale jinak je to hrůza!Nic ve zlém.Každému vyhovuje něco jiného.
NMilan Smutek - Profil | Pá 3.2.2006 19:05:26
jj, je to super knížka a za dobrý peníz a je tam dost vychytávek, které fakt fungují, už jsem něco aj zkoušel
NMilan Smutek - Profil | Pá 3.2.2006 19:00:29
tonysuk-ne ne, já sem se ptal jestli je to z té knížky
Ntonysuk - Profil | Pá 3.2.2006 18:57:57
Milan Smutek:Já to zatím nedokážu říct,protože s tím mám zatím minimální zkušenosti a chci to stejně jako Jumbo letos zkoušet.A dost tomu věřím,protože když se ponoří do kalné vody,tak se skoro není vidět.Máš s tím praktické zkušenosti?
NMilda | Pá 3.2.2006 18:35:52
Jumbo:Normálně,jako jiný návazcový materiál.Ty vlákna jsou propletená,jen ve vodě se od se roztahnou a jsou díky tomu pro rybu velmi těžce identifikovarelná.
NJumbo | Pá 3.2.2006 18:30:47
Pánové tato otázka sem nepatří ale chtěl bych letos zkusit návazce z multistrandu tak nějak se to jmenuje jsou to taková vlákna jde mi o to jak se z toho navazujou návazce zda se to dělá za mokra nebo zda je nějaká pasta kterou se to namaže nějak si nedovedu představit z těch vláken paličkovat návazec.Díky
NFishky - Profil | Pá 3.2.2006 18:14:36
Václav Brom: pěkný, máš i jinou fotku z chodby s větším? Jinak ta lebka na zdi je take fajn :o)
S hrůzou čekám, kdy se tady oběví i "náš pan Lupoš", ten by měl fotek trofejních kaprů, že bychom jen tiše záviděli... z obýváku :o) A vůbec, reakce co nejsou k otázce zadavatel smázne a je po prudiči a reakcích...
S hrůzou čekám, kdy se tady oběví i "náš pan Lupoš", ten by měl fotek trofejních kaprů, že bychom jen tiše záviděli... z obýváku :o) A vůbec, reakce co nejsou k otázce zadavatel smázne a je po prudiči a reakcích...
NJumbo | Pá 3.2.2006 18:12:20
Kocháč-problém s kopií mk-II měl můj kamarád nechtěl si koupit origoše že jsou drahý tak nakoupil levné kopie za dva dny volal ať koupím ještě dva a přivezl mu je na Orlík hned jsem dokoupil i jiné klipy na vlasec ty původní fungovali jenom když jsi pomalu zasekával spíš jenom tahem pokud jsi zasekl rychle tak se ten kolíček zasekl a ulomilo se to v ramínku nebo přetrhl vlasec.Po výměně za kuličkové klipy byl problém vyřešen prodejce potom kápl božskou že se to stává často měl jich v šuplíku snad deset všechny s ulomeným ramínkem tak že s reklamací naštěstí nebyl problém.Jinak já mám originál mk-II tři roky a bez problému.
Ncarpdu - Profil | Pá 3.2.2006 18:09:15
Václav Brom : A proč jsi toho chudáka nepustil. fotka od vody by byla hezčí. Už ti nemohl ani chytnat
Ntonysuk - Profil | Pá 3.2.2006 18:01:52
harpo:S tím vzhledem,to s tebou souhlasím.MKčka jsou určitě hezčí,o tom není pochyby.
NVáclav Brom | Pá 3.2.2006 17:53:00
Já nejraději používám na lov kapra , jemná brčka na položenou a ty si vyrábím sám . Hlavně ze stonků doutníků (rákosí) , dál z vysoké trávy co roste u vody , ale musí být suchá .Kdo bude chtít poradit jak na to stačí napsat.
To je pomalu pravydelný jarní úlovek , hlavně na brčko a v mělké vodě na rybníce.Mělká voda je na jaře rychleji a lépe prohřátá než hlubší.
Nharpo | Pá 3.2.2006 17:43:02
No ono jedna věc je spolehlivost a druhá vzhled.Věřím,že tyto swingery mohou pracovat v pohodě,ale vzhledově je to docela hrůza.Ale je jasný,že každý z rybářů nemá třeba na dražší!A když to fachá,tak proč ne.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
16:10NKrátkodobá kaprařina x 9939
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
16:03NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54933
15:54NFanclub značky Shimano 16400
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....















