Nafukovací člun?

Chci si kupovat nafukovací člun od fy. Zico: Excursion 3 máte někdo skušenosti stímto člunem.Chci ho na zakrmování, na vyvážku a na práci s echolotem. Když tak poraďte něco jineho + odkazy . Diky moc
Autor diskuse: Mitchell - , 14.1.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Nsnake - Profil | Po 27.8.2007 21:27:18

milio-Já se snažím čluny mos netahat po souši:-))) A máš pravdu váha člunu se opravdu ocení v stabylitě ve vlnách a větru a o to mi šlo.Navíc jezdíme ve dvou tak i tak se to moc nepronese.A jak říkáš záleží na keždém co od daného zboží očekává.

    Nmilio - Profil | Po 27.8.2007 21:22:58

    snake-no nevim jestli je ta vaha az takove plus.jedine plus vidim ve stabilite i ve vetsim vetru ale odnest kousek dal k vode 50kg clun uz da trohcu zabrat a myslim ze i ta skladnost neni az tak mala,ale zalezi na kazdem co jse mu libi a co po clunu pozaduji.

      Nsnake - Profil | Po 27.8.2007 21:11:21

      Je pravda že až čas ukáže kvality a přednosti toho co jsem vybral.Dal sem si záležet a vybíral sem z mnoha firem a sháněl se po informacích jak je na tom ten či onen druh a vírobce.Pojezdil a shlídl jsem opravdu dost druhů a sháněl různé kontakty dobrýho půl roku,přemíšlel sem co je víhoda toho a nevíhoda onoho a jak říkám snad sem nepřebral:-))))) A bude dlouho sloužit.

        Nsnake - Profil | Po 27.8.2007 21:06:15

        milio-ta váha pro ten člun je jedině + a to v tom že je stabilní.Jinak já už jsem vyrost z člunů jako je Fishunter atd. Za ty leta sem jich pár vystřídal a kdybych to zpočítal co jsem do podobných "člunů" dal tak sem moch už něco podobnýho jako mám teď mít dávno.Já ke své rybařině potřebuji člun který je aspoň trochu zpolehlivý a né se klepat kdy mi prasknou švi v podlaze atd.Takže moje volba byla jasná a skrz skladnost při převozu jsem volil takto,jinak za poloviční peníze sem moch mít kteroukoli laminátku.

          NForest 1 - Profil | Po 27.8.2007 20:52:10

          milio - ® souhlasim s tebou,ale zatim tady je vice lidi co jsou nespokojeni,tak doufam ze mezi ne nebudu patrit

            Nmilio - Profil | Po 27.8.2007 20:37:36

            ja mam tedy take seahawk a za celou dobu pouzivani si na nej nemuzu stezovat.padla my drzi a spoje taky.Bral jsem ten nejvetsi co meli a na zavazeni krmeni a prevoz veci je dobry.A oproti ostatnim stoji 4000 a ne 20000 a ani ta vaha neni tak spatna jako napriklad u clunu co uvadi snake co vazi 50 kg

              NVaclav - Profil | Po 27.8.2007 20:15:03

              já mam Excursion druhým rokem a zatím v pohodě-máte ho někdo ?

                Nbill2 - Profil | Po 27.8.2007 15:20:41

                máte někdo také nějaké negativní zkušenosti s Marinerem???

                  NDejF - Profil | Po 27.8.2007 15:12:10

                  Jak tak to tu pročítám, tak člun SeaHawk II je pěknej sráč a to za to chtěj 4 tisíce. Kurvy jedny.

                    Ncushy - Profil | Po 27.8.2007 15:05:53

                    I já mám od května člun Seahawk II a po první vyjíždce zlomený úchyt pádel a po třech měsících spojené komory v podlážce.Rukama to určitě nebude!

                      Nbill2 - Profil | Po 27.8.2007 14:21:02

                      Chtěl jsem si Seahawka II koupit, jak tak koukám je lepší jít do něčeho jiného, teda pokud nechci mít na výpravě z člunu trampolínu:-)

                        Nsnake - Profil | Po 27.8.2007 14:10:10

                        Alešák-stojí 22000kč

                          NAlešák - Profil | Po 27.8.2007 13:57:02

                          Snake: vypadá moc dobře ,kolik to stojí?

                            Nsnake - Profil | Po 27.8.2007 13:31:04

                            Alešák-spoje jsou svařovaný a ty varhánky jsou tam proto že sem jej nedofukoval jen sem ho v rychlosti nafouk ne do plna abych ho moch vyfotit. Jinak samozřejmě při dofouknutí do normálu zmiznou.

                              NAlešák - Profil | Po 27.8.2007 13:27:35

                              jsem také vlastníkem člunu Seahawk ,kupoval jsem ho už před 3.roky z té první serie a taky se mi protrhly po cca půl roce komory v podlaze. V Zicu mi ho na reklamaci vyměnily, ten nový zatím drží(cca 2 roky).
                              snake: ten ALBASTAR má spoje lepené nebo svařované? a ty varhánky na špičce co jsou vidět na špičce se narovnaj když to do foukneš nebo sou tam furt?

                                Nsnake - Profil | Po 27.8.2007 12:01:27

                                Jozka-jo stabylní je a dost už jen díky své váze a šířce

                                  Nsnake - Profil | Po 27.8.2007 11:58:15

                                  Tak toto je ten člun který sem slíbyl že vám ukáži.Po dlouhém vybírání padla volba na tento.

                                    Nsnake - Profil | Po 27.8.2007 11:53:24

                                    A boční pohled.Jinak rozměry D-2,7m,Š-1,52m a váha 50kg

                                      Nsnake - Profil | Po 27.8.2007 11:46:42

                                      Detajl na uchyt na veslo kterej je precizně vyřešen.

                                        NJozka - Profil | Po 27.8.2007 11:46:03

                                        Snake::Tak tak takove neco si predstavuju taky.Je krasny a urcite bude velice stabilni!!!!