Neviděli jste na Slapech tuto loď?

V lednu na Slapech mě byla zcizena tato loď. Pokud by jste ji někdy někdo zahlédl, tak mě prosím podejte o ní informaci. Loď je na vnitřní straně natřená světle zelenou barvou, je to starší předělaný motorový člun. Loď je spíš dřevěno-laminátová. Po stranách z venkovní strany jsem si přidělal laťky (viz foto) na lepší uchycení sedaček. špička je "nová" vyrobená z dřevěné desky, též natřená na zeleno. Případný nálezce bude po zásluze odměněn.
Kontakt: bud zde, nebo jan.lukes@email.cz - 604 34 04 24
Autor diskuse: Honzin - Profil , 28.3.2012 všeobecné - ostatní
3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NSlapák - Profil | Čt 4.7.2013 11:24:13

Já se přidám taky ztratila se mi o víkendu v Županovicích, též budu rád za každou informaci loď byla domácí výroby tudíž originál předem děkuji

    NHonzin - Profil | Pá 8.2.2013 7:25:12

    Tato pohřešovaná loď se zatím nenašla, nudu jen rád o jakékoliv informaci...

      NMota - Profil | Po 30.7.2012 10:53:36

      Mám stejný příběh , VDD Dalešická přehrada v kempu pod Hartvíkovicemi minulý týden.V sobotu jsem komplet celu přehradu projel na zapůjčené loďce ,ale takovou a ani tu moji jsem neviděl.Byl jsem na vodě 6 hodin , takže důkladná obhlídka.Vím je to od Vás tochu z ruky ,ale co kdyby.Pro jistotu zkusím připoji foto mé pramice ( celokovová 6 m kaki zelená).Jeden nikdy neví.(+420 724 128 457)

      s pozdravem Mota