Neviděli jste na Slapech tuto loď?

V lednu na Slapech mě byla zcizena tato loď. Pokud by jste ji někdy někdo zahlédl, tak mě prosím podejte o ní informaci. Loď je na vnitřní straně natřená světle zelenou barvou, je to starší předělaný motorový člun. Loď je spíš dřevěno-laminátová. Po stranách z venkovní strany jsem si přidělal laťky (viz foto) na lepší uchycení sedaček. špička je "nová" vyrobená z dřevěné desky, též natřená na zeleno. Případný nálezce bude po zásluze odměněn.
Kontakt: bud zde, nebo jan.lukes@email.cz - 604 34 04 24
Autor diskuse: Honzin - Profil , 28.3.2012 všeobecné - ostatní

MiPo - Profil | Pá 10.3.2017 10:15:46

eden >> za 5 let už ji možná našel ☺
A potom že bordel u vody dělají jen rybáři

    eden - Profil | Pá 10.3.2017 8:33:46

    Mám obavy,že najít tu loď nemá moc šancí.Jestli si ji někdo třeba šlohne pro sebe a přebarví ji,je hotovo...

      eden - Profil | Pá 10.3.2017 8:20:42

      Na Častoboři pod táborem mám půjčenou starší pramici.Někdo si z ní minulý týden udělal sedátko a v lodi jsem našel naházený krabičky od cigaret,plechovku od piva a zmačkané papíry.Žádám dotyčného,aby si našel jinou popelnici.V opačném případě doufám,že si pravidelně platí zdravotní pojištění......

        deni 79 - Profil | Čt 4.7.2013 22:27:34

        Slapák >> to nevim,ale jejich argument je fin. tisen. Na smazky nebo alkoholiky nevypadaji,ale bedny hrat muzou....

          deni 79 - Profil | Čt 4.7.2013 22:26:00

          Slapák >> ok.

            Slapák - Profil | Čt 4.7.2013 13:44:31

            deni 79 - finanční tíseň? Z 90% fet, chlast a bedny

              Slapák - Profil | Čt 4.7.2013 13:37:52

              deni 79 - Prosím tě kdyby se tam objevila na té fotce níže, mohl bych tě požádat o info? předem dík.

                deni 79 - Profil | Čt 4.7.2013 13:09:49

                Slapák >> To je pravda,Sam vim o asi deseti pripadech ze Slap.Dokonce k nam do lodenice zacaly chodit lidi s fotkou lode na prodej za super prajz.... Vždy rikaj ze jsou to rybari ve fin. tisni a když toto téma jako rybar rozvinu,tak nevedi o rybach vůbec nic.Ani hajeni dravcu nevedi. Když pozadujes smlouvu o prodeji ci doklad o nabyti lode,tak se cuka a najednou tvrdi ze to je kamaráda. Nez prijedou policajti tak jsou v prdylce

                  Kruan - Profil | Čt 4.7.2013 13:03:27

                  Jak řekl Roznheim ve filmu Obecna škola "Svině"

                    Slapák - Profil | Čt 4.7.2013 12:38:06

                    Petrstaif >> Podal jsem trestní oznámení na policii i s fotografií a prý to bude, ale je prý malá šance, že se najde a dávejte na věci pozor, krádeží na Slapech je pro tento rok hlášeno na desítky a ještě bude spousta co nenahlásí

                      Petrstaif - Profil | Čt 4.7.2013 12:24:36

                      Mě by spíš zajímalo (sám mám s kamarádama loď na přehradě), když mi ji někdo švihne a já si ji najdu, jak dokážu že byla moje??? To že ji mam na fotkách určitě nestačí. Dát si někam štítek s vyraženym jménem, někam na "tajný místo" ?

                        Slapák - Profil | Čt 4.7.2013 11:24:13

                        Já se přidám taky ztratila se mi o víkendu v Županovicích, též budu rád za každou informaci loď byla domácí výroby tudíž originál předem děkuji

                          draveček - Profil | Čt 4.7.2013 11:21:26

                          Honzin - >> jsou to šmejdi,mi zase na Seči ukradli pádla od půjčené pramice za bíleho dne.Snad se ti povede něco vypátrat.

                            deni 79 - Profil | Čt 4.7.2013 10:58:09

                            Honzin - >> Zdravim,pak dejte vedet,jestli to byla ta vase lod. Diky

                              Honzin - Profil | Pá 8.2.2013 14:38:19

                              Lauri >> Právě proto to oživuji. Vím, že ji na Slapech už neuvidím, ale když ji uvidí kdokoliv někde jinde, tak nebudu mít nejmenší problém si pro ní dojet klidně i na jinou vodu...

                                Lauri - Profil | Pá 8.2.2013 7:46:27

                                Honzin >> nechci tě odradit od hledání, ale myslím si že tvá pohřešovaná loďka už brázdí vody jiné přehrady. Kámošovi ukradli loď na Slapech a úplnou náhodou ji našel na Lipně když tam byl na dovolené. Takové loďe se kradou na zakázku, bohužel. A lidé pro zisk jsou schopni zajít až za hranici zákona

                                  computerfish - Profil | Pá 8.2.2013 7:40:09

                                  No lodě na Slapech se kradou permanentně. Na Slapech určitě nebude, jak psal kolega níže. Tipnu si, že lodě krade a prodává nějaký zlodějský zmetek poblíž přehrady. Zkusil bych internet a inzeráty, prodám - koupím loď. Možná bude tak hloupý a pošle ti foto.

                                    MDC - Profil | Pá 8.2.2013 7:39:42

                                    Slapy jsou plný takovejch necek,protože nemá žádnou kokomoru ,tak si myslím že je někde na dně:(

                                      Rybatorstr - Profil | Pá 8.2.2013 7:29:09

                                      Honzin >> Na Slapy nejezdím, ale přeji ti, aby jsi svou loď nalezl. Urazit pazoury těm, kteří kradou - nejen lodě.

                                        Honzin - Profil | Pá 8.2.2013 7:25:12

                                        Tato pohřešovaná loď se zatím nenašla, nudu jen rád o jakékoliv informaci...

                                          Honzin - Profil | Po 30.7.2012 11:57:01

                                          No věc se má takto, se synem majitele pontonu u kterého lodka byla jsme byl domluven, že ji tam přes zimu uskladním, jenže tato informace se zřejmě nedonesla k otci, který na měl na Silvestra bujarou oslavu a bůhví co se oné noci událo...být tam tak to zjistím, ale přijel jsem k vodě až o 3 týdny později...jeho synátor je ve Francii a pan otec se se mnou odmítá bavit, že je to jeho ponton a že já tam neměl co přidělávat loď...