Rozpad boilie ve vode

Zdravim chci se zeptat jak dlouhy je rozpad vasich domacich boilie ve vode.Jak asi dlouho trva nez se vase boilie rozpadne nebo hodne změkne.Díky za odpovedi pripadnou debatu
Autor diskuse: dandakl - Profil , 1.2.2010 kaprařina - nástrahy, návnady
2 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NBatour - Profil | Čt 4.2.2010 21:32:33

dandakl >> ale horší je to pak s vrtáním kolikrat musim doma koule předem navrtávat akovkou jak sou tvrdé u vody občas zlomim vrták..

    NBatour - Profil | Čt 4.2.2010 20:58:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    dandakl >> moje dom boilí visušené na kámen vidrží dlouho i po dvou dnech je dostatečně tvrdé sušim ho pořad dokud ho nezdělám

      NSampus - Profil | Po 1.2.2010 15:26:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      dandakl >> Davam10-12 vajec na kg zmesi,susim minimalne 10 dni.Ak potrebujem max.tvrde napriklad na rieku pridam este Albumin.Nezaoberal som sa specialne testovanim vydrze boili,normalne menim aspon raz za den ale pametam si ze minulu sezonu na jednej neskorojesennej vyprave ked sa nedalo vyviezt kvoli vetru,16mm gulicka vydrzala 58 hod.Chytali sme v 7 metroch teplota vody bola 12 stupnov.Pri vytiahnuti systemu mala priemer cca.8mm a konzistenciu roztapajucej sa zmrzliny ale drzala.

        NSkulalukS - Profil | Po 1.2.2010 13:37:40

        Používám raději boilies, které se tolik nerozpadá - aspon mám jistotu že tam zůstane delší dobu.
        Na místo efektu rozpadání je lepší používat dodatečné atraktory jako jsou gely nebo práškové dipy, neco jako impact od tandembaits apod.

          Červené karty: jurasoft