Ryb. bižuterie - ebay.com

Máte někdo zkušenost s nákupem rybářské bižuterie přes www.ebay.com? Zajímá mě především zkušenost s teflonovými háčky, rovnátky atd...
Autor diskuse: Walmont....S_Warrior - Profil , 8.11.2014 kaprařina - ostatní
8 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nstatik - Profil | Ne 9.11.2014 7:17:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Palusko >> Pane kolego,já nakupuju přes EBAY už několik let a kvalitativně jsou výrobky na stejné úrovni jako v kamenných obchodech nebo e- shopech v ČR, tim mám na mysli všechno co potřebuju ke svému koníčku.Navíc výběr zboží je tak pestrý a obrovský, spoustu věcí se nedá u nás ani koupit, nevím kde berete tu jistotu že je všechno Čína,připadá mi to jako byste byl hlavní dodavatel zboží na celý EBAY,který stoprocentně zná původ zboží ,napište co jste koupil v poslední době na EBAY pro svoji potřebu a v jaké kvalitě a já Vaše tvrzení vyvrátím.Ceny jsou mnohdy vyšší než kdybyste to koupil u nás,není možné zapomínat na dovozné a v případě že je překročena částka 22 EURO,taky DPH/clo v případě dovozu ze 3 zemí světa,nicméně spousta věcí u nás není k dostání , proto tam nakupuju.Je tam možnost koupit buď hned nebo se účastnit aukce a při troše štěstí koupíte nové značkové zboží za zlomek kupní ceny, kupuju pravidelně muškařinu a skalp od METZE nebo Hofmanna za 20 dolarů jen těžko seženete v celé EU,krabičku háčků od Tiemca za 5 dolčů za 100 ks asi taky těžko,a není to Čína.Myslím si proto,že Vaše závěry o EBAY jsou hodně ukvapené a zcestné.

    NŠvec - Profil | Ne 9.11.2014 15:47:22

    TWIN 69 >> protože tu cestu z Číny do Japonska musí nekdo zaplatit ;-)

      NKocháč - Profil | Ne 9.11.2014 10:17:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Walmont....S_Warrior >> vzhledem k tomu, že se dnes už většina bižu dělá v Asii, šel bych přímo za asiaty. Známí tam nakupují rovnátka, obratlíky, převleky a to ve stejne kvalitě co koupís u nás, ale za cca 1/10 ceny.

        NPalusko - Profil | Ne 9.11.2014 10:14:53

        statik >> Ja k tomu uz len jeden odkaz, odporucam porovnat obrazok z otazky, od toho sa odvyjal moj usudok a myslim ze presne tam aj dotycny mieril.
        http://www.ebay.com/itm/300-x-Teflon-Carp-Hook-Curv​e-Shank-Gripper-Style-Hook-Size-4-6-and-8-Barbed-/3​21348039363?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ad1d5f2​c3

          NPalusko - Profil | Ne 9.11.2014 9:46:42

          statik >> Kolego, asi sme nepochopili otazku, este raz si ju pomaly precitaj a potom aj moju odpoved. Nebavime sa o tiemcu a podobnych znackach, moja odpoved nebola na ebay ako taku, ebay je skvela vec kde sa daju kupit skvele kvalitne veci. Ale co sa tyka lacnej bizuterie na ebayi posielanej china postou ako free shipping je to jednoducho ta prava cina ktoru nema pod palcom renomovana znacka ale cinske low cost fabriky a tie su daleko za tym co ponukaju overene firmy ako napriklad spominane tiemco.

            Ntuzemak - Profil | Ne 9.11.2014 9:38:56

            Palusko >> zase tak to pokaždý nejní,i vtý firmě se občas najde zmetek,a poslední dobou dost zmetků,asi ta kontrola nejní OK,a hlavně,ta cena od Číňana a od renomovaný firmy je dosti rozdílná,ano můžeš namítat,že se platí za značku,to ju,ale v dnešní době řešíme cenu,né značku,ta kvalita je stejná.-)))

              NPalusko - Profil | Ne 9.11.2014 9:30:37

              tuzemak >> Samozrejme ze vsetko je z ciny, ale je rozdiel ked to ma pod palcom cinan alebo znackova firma. To je to iste ako ma automobilka zavod u nas, vsetka technologia, kontrolu kvality a milion dalsich veci dodava ona samotna. Otazka bola polozena ohladom lacnej bizuterie, ktoru pochadza prave od cinskych(tych pravych domacich) vyrobcov ktori su legendarni prave vdaka svojej o par tried nizsej kvalite.

                Ntuzemak - Profil | So 8.11.2014 18:31:54

                Palusko >> a ty si myslíš,že ta značka to nechává vyrábět kde,v Emerice???kolego,drtivá větčina se vyrábí právě vtý Číně.-)))