Nerevíry, zapomenuté pískovny a úlovky z nich

Prosím o podělení se vašich rybářských zážitků i úlovků z těchto mnohdy i tajemných vod. Příspěvky prosím jen z nerevírů, které nespadají do RŘ
Autor diskuse: Howy - Profil , 4.7.2012 všeobecné - revíry, cestování
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nmalamut - Profil | St 4.7.2012 21:11:30

Čím více lidí, jako je Delwin, bude chodit na nerevíry, tím méně pitomců budeme potkávat na svazovkách. A to není k zahození.

    NVenca888 - Profil | Čt 5.7.2012 13:54:08

    Delwin >> v týhle zemi to tak vypadá předevšim proto, že lidi serou na zákon, pokud se jim zrovna nehodí do krámu. A výběr toho, co považujou za dobrej zákon (a tudíž by jeho přestoupení trestali useknutim ruky) a špatnej zákon (kterej maj právo porušovat), se řídí jejich potřebama... Stejně jako to děláš ty...

      NDelwin - Profil | St 4.7.2012 20:36:46

      jo a na nerevírové vodě si aspon můžu nahodit trošku více prutů než 2.to sem dávám aby závistivý pitomci mohly zase soudit a psát mi co všechno porušuju.a je mi to jedno.všichni víme že každý by si rád nahodil ten třetí prut,ale protože nemůže,tak tady ted bude plkat něco o rybářském řádu,který se stejně na tyto vody nevztahuje.

        Nondra.soucek - Profil | St 4.7.2012 12:42:38

        Komu pozemky patří si může každý zadarmo zjistit na katastrální mapě - http://www.katastr2.cz/

          NPedro1 - Profil | Čt 5.7.2012 13:32:37

          Morální hodnoty velké spousty obyvatel týhle republiky jsou čím dál tím "lepší".MRK není vyjímkou.Pak se člověk nemůže divit,že to tady vypadá jak to vypadá.

            NDelwin - Profil | St 4.7.2012 22:43:49

            nofish >> přesně tak jak jsi napsal,potahování za tohle nehrozí a můj názor je takový že bych byl vůl kdybych tam nechodil.chápu že dle zákona nesmím.ale je mi to jedno.postih nehrozí a proto tak jednám.a je mi jedno kdo si co říká,dokud se to dá budu toho využívat,a věřím tomu že kdyby malamut měl tu možnost seděl by tam taky.a ještě jinak:pokud by jsi z toho měl mít postih musel by na tebe povolat policii majitel pozemku,kterému je to jedno.pokud policie dojede na pozemek a bude se tě snažit vykázat,bez souhlasu majitele,dopouští se sama trestného činu protože bez soudního příkazu nebo bez povolení majitele nesmí vůbec vkročit na soukromý pozemek pokud nemá podezření ze spáchání zvlášt závažné trestné činosti nebo pokud není v ohrožení zdraví nebo život osob.nemyslím si že lov ryb hlavně ted když i pytláctví je přestupek,je zvlášt závažná trestná činnost,nebo že by tam šlo při lovu ryb někomu o život.

              Nmalamut - Profil | St 4.7.2012 22:26:40

              Salmo1 >> tobě to alespoň spolupatří, horší je, když si lůza myslí, že je všechno všech, případně ničí.

                NDelwin - Profil | St 4.7.2012 20:26:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Howy >> chytám na nerevírech od dětství,a jsou to hezčí a víc zarybněné vody než svazovky.tady sis s tou diskuzí ale asi naběhl,protože všichni co ti tady píšou ty bláboly že se tam chytat nesmí a co všechno porušuješ,jsou jen ti ubozí rybáři kteří tu možnost jít na propadlinu někde v lese,kde budou jen sami.nahodí si klidně 4 pruty.chytat můžou nonstop.a hlavně takovou osádku ryb kterou na svazovce mít nikdy nebudou.takovou možnost prostě nemají,a tak jen tiše závidí,a závidí.no a tady se nám co tymožnosti máme snaží náš rybolov znepříjemnit aspon blbýma kecama.nenech se odradit,a v klidu chytej.oba víme že jsme tam chytaly,chytáme,a chytat budem a nikdo s tím nic nenadělá,protože majitelům pozemků je to jedno,a na kecy závistivců nedáme.největší ryby mám nalovené z propadlin o kterých naštěstí neví svazoví rybáři,takže tam ryby ještě jsou.jo a je zajímavé že u nás svazoví rybáři brečí jak je málo ryb,že nejsou líni ani candáti,ale čím to bude?já si zajdu na propadliny kde těch línů a candátů je mega,a nikdo tam nevysazuje.přeji ti at se ti na nesvazovkách daří,a hlavně je nikomu neprozrazuj,at to tam pak nedopadne jak na svazovkách.vymizí některé druhy ryb.

                  Nmalamut - Profil | St 4.7.2012 14:23:20

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> to je pravda. Krom toho nemám rád ani starý lidi, zvířata a rostliny :-)

                    NVenca888 - Profil | St 4.7.2012 13:56:30

                    všechno je všech, takže tam všichni můžou chytat... soukromý vlastnictví je přežitek

                      Nšmudla007 - Profil | St 4.7.2012 12:16:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      na nerevíru v bažině sem kdysi chytal čolky na kousek žížaly přivázané na kusu vlasce či nitky. Zvláště zjara kdy tam byla čirá voda se vyhlédnul čolek/mlok, nahodilo se kousek za něj a malými přískoky se protáhnula žížalka kolem něho, čolek vystartuje, zakousne se a jemným tahem čolka dotáhneme ke břehu kde ho ještě ve vodě podebeme podběrákem s punčochy- podobný princip lze používat při lovu raků/krabů nebo i žáby se takhle dají lovit.
                      Jinak na nerevíru se opravdu nesmí chytat udicí, ani v požární nádrži. Třeba ale na tréning chytání do sítí nebo bowfišhing sou to dobrý lokality, případně i pro lov ryb dynamitem.