MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Výlovy rybníků 2015

10.10.2015 - fotojakes

Podzim je v plném proudu a rybářům nadchází období sklizně jejich plodů celoroční tvrdé práce, kterou rybařina bezesporu je. Ať už jsou rybníky produkčních rybářů, nebo rybochovy místních organizací, vždy je to zajímavá podívaná a ukázka, že za každou rybou je velká fůra práce.



Upozornění: Termíny výlovů se mohou v závislosti na počasí a dalších okolnostech měnit, proto je dobré ověřit si po telefonu nebo mailem konkrétní termín výlovu, abyste nestáli na hrázi rybníka sami kvůli posunu termínu. Letos dochází především k předčasnému lovení vzhledem k nedostatku vody a panujícím suchům v některých částech země.

Vyhledávání rybníků: Pokud se v tabulce ztrácíte, stačí použít vyhledávač textu na stránce (CTRL+F) a do okénka, které vyskočí napsat název rybníka či obce.

Kraj: Královéhradecký    
Termín výlovuNázev rybníkaKatastrální územíKontakt
9.10.2015ČešíkHradec KrálovéMěstské lesy Hradec Králové
10.10.2015JindraHavloviceČRS z.s. MO Havlovice
15.10.2015RoudničkaHradec královéMěstské lesy Hradec Králové
28.10.2015Špinka (28.-29.10.)ZábrodíJan Kolowrat Krakowský
31.10.2015DatlíkHradec KrálovéMěstské lesy Hradec Králové
4.11.2015Černíkovický (4.-5.11.)ČerníkoviceJan Kolowrat Krakowský
6.11.2015CikánHradec KrálovéMěstské lesy Hradec Králové
11.11.2015Jaroměřský (11.-12.11.)JaroměřJan Kolowrat Krakowský
13.11.2015PlachtaHradec KrálovéMěstské lesy Hradec Králové
20.11.2015JámaHradec KrálovéMěstské lesy Hradec Králové
20.11.2015Kříž Hradec KrálovéMěstské lesy Hradec Králové
28.11.2015VýskytHradec KrálovéMěstské lesy Hradec Králové
Kraj: Jihočeský   
Termín výlovuNázev rybníkaKatastrální územíKontakt
8.9.2015MalorojickýRojiceBlatenská ryba
8.9.2015Žebrák Blatenská ryba
14.9.2015Kundratec Blatenská ryba
17.9.2015Nesejt Blatenská ryba
17.9.2015NováčekKožlí u ČížovéBlatenská ryba
17.9.2015PožerákKožlí u ČížovéBlatenská ryba
17.9.2015PunčoškaSedliceBlatenská ryba
22.9.2015Kněžský Blatenská ryba
23.9.2015Nadýmač dolníNetoliceKŠH České Budějovice
24.9.2015Landa Blatenská ryba
24.9.2015Mačkovský malýMačkovBlatenská ryba
24.9.2015Nový TochoviceTochoviceBlatenská ryba
24.9.2015PodsklepníProtivínKŠH České Budějovice
24.9.2015PolankaProtivínKŠH České Budějovice
25.9.2015Mlýnský DraheniceDraheniceBlatenská ryba
29.9.2015MošťanaBlatnáBlatenská ryba
29.9.2015OvčínskýSedliceBlatenská ryba
29.9.2015PeráčekDačicewww.dacice.cz/
29.9.2015StřelskýStřelaBlatenská ryba
29.9.2015Vrbice Blatenská ryba
30.9.2015ČíšťStrakoniceKŠH České Budějovice
30.9.2015Dolejška Blatenská ryba
30.9.2015ChrástavaStrakoniceKŠH České Budějovice
30.9.2015KoželuhNová VrážBlatenská ryba
30.9.2015PodzámeckýBlatnáBlatenská ryba
30.9.2015Šamonický dolníŠamoniceBlatenská ryba
30.9.2015TV u DvorcůProtivínKŠH České Budějovice
1.10.2015BarborkaÚniceBlatenská ryba
1.10.2015BílýNetoliceKŠH České Budějovice
1.10.2015LhotovskýNetoliceKŠH České Budějovice
1.10.2015LuhÚjezd u BělčicBlatenská ryba
1.10.2015OhradskýNetoliceKŠH České Budějovice
1.10.2015Pivovarský dolníNetoliceKŠH České Budějovice
1.10.2015ŠkvorňovskýPracejoviceBlatenská ryba
1.10.2015VeskýKrtyBlatenská ryba
2.10.2015Bahenský dolníNetoliceKŠH České Budějovice
2.10.2015Častorálek Blatenská ryba
2.10.2015FabrickýnetoliceKŠH České Budějovice
2.10.2015Chmelnička Blatenská ryba
2.10.2015KoubovskýNetoliceKŠH České Budějovice
2.10.2015MarkovecSudoměřBlatenská ryba
2.10.2015MešníkStrakoniceKŠH České Budějovice
2.10.2015MiskaStrakoniceKŠH České Budějovice
2.10.2015Nad lukamaNetoliceKŠH České Budějovice
2.10.2015PočápelskýPočáplyBlatenská ryba
2.10.2015Sirotčí dolní a horníDobevBlatenská ryba
2.10.2015VohraženiceProtivínKŠH České Budějovice
2.10.2015Zámecký rybníkČeský RudolecKŠH České Budějovice
2.10.2015ZrcadloStrakoniceKŠH České Budějovice
3.10.2015BlatskýStrakoniceMO ČRS Strakonice
5.10.2015BrnoušProtivínKŠH České Budějovice
5.10.2015ČernýDobevBlatenská ryba
5.10.2015Dlouhý Nové DvoryNový DvůrBlatenská ryba
5.10.2015Hánovec malý Blatenská ryba
5.10.2015Jez.u Radomilic (5.-6.10.)NetoliceKŠH České Budějovice
5.10.2015Klášterecký vel. a prostř.SmrkoviceBlatenská ryba
5.10.2015KořenskýStrakoniceKŠH České Budějovice
5.10.2015MedvědniceStrakoniceKŠH České Budějovice
5.10.2015Mlýnský dolníProtivínKŠH České Budějovice
5.10.2015OtrhanecNetoliceKŠH České Budějovice
5.10.2015TrávnickýProtivínKŠH České Budějovice
6.10.2015Agregát (6.-16.10.)SRŠKŠH České Budějovice
6.10.2015Haklovský StarýHaklovy DvoryLesy a rybníky ČB
6.10.2015ChudýNetoliceKŠH České Budějovice
6.10.2015PodsilničníŠamoniceBlatenská ryba
6.10.2015Prostřední u DvorcůProtivínKŠH České Budějovice
6.10.2015SimínskýHudčiceBlatenská ryba
6.10.2015Šamonický horníŠamoniceBlatenská ryba
7.10.2015JehnědskýJehnědskoBlatenská ryba
7.10.2015Kobylí dráčStrakoniceKŠH České Budějovice
7.10.2015Mlýnský u StrpíNetoliceKŠH České Budějovice
7.10.2015Netušil Blatenská ryba
7.10.2015Podvesný u DroužeticStrakoniceKŠH České Budějovice
7.10.2015Řiťovíz zadníBlatnáBlatenská ryba
7.10.2015ZámeckýBlatnáBlatenská ryba
7.10.2015Zbytek Blatenská ryba
8.10.2015ČekalZliviceBlatenská ryba
8.10.2015Hluboký u ČichticNetoliceKŠH České Budějovice
8.10.2015Hoděmyšl malá Blatenská ryba
8.10.2015Hrejkovický (8.-9..10.)HrejkoviceOrlík nad Vltavou
8.10.2015MakovČížováBlatenská ryba
8.10.2015PodleskýDraheniceBlatenská ryba
8.10.2015SpolečniceVráž u PískuBlatenská ryba
9.10.2015Bahenský horníProtivínKŠH České Budějovice
9.10.2015HlubokýHořejanyBlatenská ryba
9.10.2015LouženskýProtivínKŠH České Budějovice
9.10.2015MlynářovskýNetoliceKŠH České Budějovice
9.10.2015Mošnička Blatenská ryba
9.10.2015Nadýmač malýNetoliceKŠH České Budějovice
9.10.2015PodhůreckýPodruhlíBlatenská ryba
9.10.2015Rožmberk (9.-11.10.)Stará HlínaRybářství Třeboň
9.10.2015ŠkorničkaNetoliceKŠH České Budějovice
9.10.2015VelkoholskýStrakonice,Soused.Blatenská ryba
10.10.2015Jetišov MO ČRS Strakonice
10.10.2015VrzalákČeský Rudolecwww.dacice.cz/
11.10.2015PodroužekNetoliceMěsto Netolice
12.10.2015Hrbovský malýNetoliceKŠH České Budějovice
12.10.2015NeštěstíNetoliceKŠH České Budějovice
12.10.2015SkaličnýKřešiceBlatenská ryba
12.10.2015TřešňovskýProtivínKŠH České Budějovice
12.10.2015UchcanýProtivínKŠH České Budějovice
12.10.2015Vlhavský (12.-13.10.)VlhavyRybářství Hluboká
12.10.2015ZukáčekProtivínKŠH České Budějovice
13.10.2015ČernoveskýNetoliceKŠH České Budějovice
13.10.2015DominČeské VrbnéLesy a rybníky ČB
13.10.2015PodtochovickýTochoviceBlatenská ryba
13.10.2015ŠkaredýNetoliceKŠH České Budějovice
14.10.2015KratochvilskýNetoliceKŠH České Budějovice
14.10.2015Nad OlšíNetoliceKŠH České Budějovice
14.10.2015SkopecProtivínKŠH České Budějovice
14.10.2015Velkorojický (14.-15.10.)RojiceBlatenská ryba
14.10.2015ZástavníProtivínKŠH České Budějovice
15.10.2015MlýnskýHostišoviceBlatenská ryba
15.10.2015Strpský (15.-16.10.)NetoliceKŠH České Budějovice
16.10.2015HajanskýŘečiceBlatenská ryba
16.10.2015Jezero u NihošovicStrakoniceKŠH České Budějovice
16.10.2015SedlišťskýStrakoniceKŠH České Budějovice
17.10.2015Kačerovec, SlavíčekLedeniceČRS MO Ledenice
17.10.2015H. Hradský, ŠváňůLedeniceČRS MO Ledenice
17.10.2015PodkostelníPutimBlatenská ryba
17.10.2015PustýBlatnáMO ČRS Strakonice
19.10.2015BřezovíkNetoliceKŠH České Budějovice
19.10.2015Haklovský NovýHaklovy DvoryLesy a rybníky ČB
19.10.2015HanzlíčekPutimBlatenská ryba
19.10.2015ChromýNetoliceKŠH České Budějovice
19.10.2015MacháčekDobevBlatenská ryba
19.10.2015Maršovec Blatenská ryba
19.10.2015Náročný Blatenská ryba
19.10.2015Podkovka Blatenská ryba
19.10.2015Řepický dolníStrakoniceKŠH České Budějovice
19.10.2015Spurný Blatenská ryba
19.10.2015Topič zadníBlatnáBlatenská ryba
19.10.2015TrávnýNetoliceKŠH České Budějovice
20.10.2015ČichtickýNetoliceKŠH České Budějovice
20.10.2015HaltýřSousedoviceBlatenská ryba
20.10.2015HliněnýProtivínKŠH České Budějovice
20.10.2015KorytskýTřebskoBlatenská ryba
20.10.2015Nadýmač velkýNetoliceKŠH České Budějovice
20.10.2015Nový nad alejíNetoliceKŠH České Budějovice
20.10.2015Pálenina hlubokáStrakoniceBlatenská ryba
20.10.2015Pálenina mělkáStrakoniceBlatenská ryba
21.10.2015Černoháj velkýNetoliceKŠH České Budějovice
21.10.2015Chřešťovický velkýChřešťoviceBlatenská ryba
21.10.2015KočkovStrakoniceKŠH České Budějovice
21.10.2015KrejčíBuziceBlatenská ryba
22.10.2015Bašta u ČichticNetoliceKŠH České Budějovice
22.10.2015HadlířOlešniceLesy a rybníky ČB
22.10.2015HorčápskýHorčápskoBlatenská ryba
22.10.2015KotulinskýNetoliceKŠH České Budějovice
22.10.2015KřemelnýStrakoniceBlatenská ryba
22.10.2015PilskýStrakoniceKŠH České Budějovice
22.10.2015Pivovarský prostř.NetoliceKŠH České Budějovice
22.10.2015Silvestr (22.-23.10.)ZahrádkaOrlík nad Vltavou
22.10.2015ZlýStrakoniceBlatenská ryba
23.10.2015BídníkBlatenkaBlatenská ryba
23.10.2015Sokolov malýKřešiceBlatenská ryba
23.10.2015Sokolov prostředníKřešiceBlatenská ryba
23.10.2015StříbrnýNetoliceKŠH České Budějovice
23.10.2015ŠipounskýNetoliceKŠH České Budějovice
24.10.2015ParčákLedeniceČRS MO Ledenice
24.10.2015SedloSedloMO ČRS Strakonice
24.10.2015Velký rybníkČerná VodaLesy ČR, Lesní správa Javorník
25.10.2015Rabiň (25.-26.10.)ProtivínKŠH České Budějovice
26.10.2015Bezdrev (26.-29.10.)Hluboká n. VltavouRybářství Hluboká
26.10.2015DubskýBranišovLesy a rybníky ČB
26.10.2015HájekNetoliceKŠH České Budějovice
26.10.2015Horusický vel.(26.-30.10.)HorusiceRybářství Třeboň
26.10.2015Jezera maláKlínoviceBlatenská ryba
26.10.2015SpolečnýPředoticeBlatenská ryba
26.10.2015SvětskýNetoliceKŠH České Budějovice
26.10.2015Vávrovský V.České BudějoviceLesy a rybníky ČB
27.10.2015AlbrechtickýÚdražBlatenská ryba
27.10.2015Buzický (27.-28.10.)BuziceBlatenská ryba
27.10.2015HliněnýVodňanyMH Vodňany
27.10.2015Chřešťovický novýChřešťoviceBlatenská ryba
27.10.2015Chřešťovický starýChřešťoviceBlatenská ryba
27.10.2015Pikhart velkýÚdražBlatenská ryba
27.10.2015Pilant dolníNetoliceKŠH České Budějovice
27.10.2015VrátoNetoliceKŠH České Budějovice
28.10.2015DolanskýBoleticeVojenské lesy a statky ČR
29.10.2015Branišovský VelkýBranišovLesy a rybníky ČB
29.10.2015BrlohChobotBlatenská ryba
29.10.2015NahošínDoubraviceBlatenská ryba
29.10.2015Svinětický předníNetoliceKŠH České Budějovice
30.10.2015Bažina Lesy a rybníky ČB
30.10.2015KocandaHorčápskoBlatenská ryba
30.10.2015PláňavaRojiceBlatenská ryba
30.10.2015V. RýdlovkaChelčiceMH Vodňany
30.10.2015HonzíkovskýChelčiceMH Vodňany
30.10.2015Svojetín velkýProtivínKŠH České Budějovice
30.10.2015Tringlovský velkýNetoliceKŠH České Budějovice
31.10.2015Modletický DolníModleticewww.zmestaven.cz
31.10.2015PoříčíSmiradiceMO ČRS Strakonice
2.11.2015DražskýKoupěBlatenská ryba
2.11.2015Dvořiště (2.-6.11.)Dolní SlověniceRybářství Třeboň
2.11.2015JandovecOlešniceLesy a rybníky ČB
2.11.2015MalduchyLeskoviceBlatenská ryba
2.11.2015Prostřední KoupěKoupěBlatenská ryba
2.11.2015Spolský velký (2.-4.11.)SpolíRybářství Třeboň
2.11.2015Tálínský (2.-3.11.)ProtivínKŠH České Budějovice
3.11.2015DražskýPaceliceBlatenská ryba
3.11.2015Hejný (3.-4.11.)ŠerkovOrlík nad Vltavou
3.11.2015M. PodviniceVodňanyMH Vodňany
3.11.2015NadějeNetoliceKŠH České Budějovice
3.11.2015ProstředníPutimBlatenská ryba
4.11.2015DubenskýDubnéLesy a rybníky ČB
4.11.2015Hoskovský malýKoupěBlatenská ryba
4.11.2015Hoskovský velkýKoupěBlatenská ryba
4.11.2015KuchyňkaNetoliceKŠH České Budějovice
4.11.2015Malduchy malá stranaLeskoviceBlatenská ryba
4.11.2015Mnichovský malá stranaLeskoviceBlatenská ryba
4.11.2015Tringlovský malýNetoliceKŠH České Budějovice
4.11.2015TřetinaStrakoniceKŠH České Budějovice
4.11.2015VondrovskýNetoliceKŠH České Budějovice
5.11.2015DražskýSkaličanyBlatenská ryba
5.11.2015HlubokýVodňanyMH Vodňany
5.11.2015LužickýNetoliceKŠH České Budějovice
5.11.2015Mlýnský u MladějovicStrakoniceKŠH České Budějovice
5.11.2015PančálRadobytceBlatenská ryba
5.11.2015Sobík (5.-6.11.)ZahrádkaOrlík nad Vltavou
5.11.2015TripsovskýNetoliceKŠH České Budějovice
5.11.2015VilímkovskýNetoliceKŠH České Budějovice
6.11.2015BorskýProtivínKŠH České Budějovice
6.11.2015HliběnskýUzeničkyBlatenská ryba
6.11.2015KlokočínskýProtivínKŠH České Budějovice
6.11.2015MnichovskýMnichovBlatenská ryba
6.11.2015Vepřský velkýNetoliceKŠH České Budějovice
9.11.2015BlatecDívčiceRybářství Hluboká
9.11.2015Branišovský MalýBranišovLesy a rybníky ČB
9.11.2015BubovickýBubovice u BřezniceBlatenská ryba
9.11.2015JahelníkTřebínLesy a rybníky ČB
9.11.2015Jezero KožlíKožlí u ČížovéBlatenská ryba
9.11.2015MalívskýBořiceBlatenská ryba
9.11.2015PředstaveckýNetoliceKŠH České Budějovice
9.11.2015Sokolov velkýKřešiceBlatenská ryba
9.11.2015Svojetín horníProtivínKŠH České Budějovice
10.11.2015ChválovecChrašťoviceBlatenská ryba
10.11.2015Malovický dolníNetoliceKŠH České Budějovice
10.11.2015MěstskýTřebínLesy a rybníky ČB
10.11.2015PříbramovskýPražákMH Vodňany
10.11.2015Rahovec DolníTřebínLesy a rybníky ČB
10.11.2015ŘežabinaBratroniceBlatenská ryba
10.11.2015SilnickýstrakoniceKŠH České Budějovice
10.11.2015VilímecSkaličanyBlatenská ryba
11.11.2015NovokoželskýKožlí u ČížovéBlatenská ryba
11.11.2015RaputovskýHvožďanaBlatenská ryba
11.11.2015Řežabinec (11.-12.11.)StrakoniceKŠH České Budějovice
11.11.2015TopěleckýTopělecBlatenská ryba
12.11.2015CunátChrašticeBlatenská ryba
12.11.2015VelkolázLázBlatenská ryba
12.11.2015Žár (12.-15.11.)ŽárRybářství Nové Hrady
13.11.2015BukovýNetoliceKŠH České Budějovice
13.11.2015ČejkaProtivínKŠH České Budějovice
13.11.2015Dřemliny (13.-14.11.)VodňanyMH Vodňany
13.11.2015ObložLeskoviceBlatenská ryba
13.11.2015SlatinaChrašťoviceBlatenská ryba
13.11.2015StašovProtivínKŠH České Budějovice
13.11.2015TelčovskýKoupěBlatenská ryba
13.11.2015VejšovecOlešniceLesy a rybníky ČB
13.11.2015Žofín Blatenská ryba
14.11.2015Střela 1,2StřelaMO ČRS Strakonice
16.11.2015Bošilecký (16.-20.11.)BošilecRybářství Třeboň
16.11.2015OulehleProtivínKŠH České Budějovice
16.11.2015Návesný u SudoměřeStrakoniceKŠH České Budějovice
16.11.2015Rahovec HorníTřebínLesy a rybníky ČB
16.11.2015RažickýRažiceBlatenská ryba
16.11.2015ZávistSkaličanyBlatenská ryba
16.11.2015ŽabinecDubnéLesy a rybníky ČB
18.11.2015HlavateckýNetoliceKŠH České Budějovice
18.11.2015HomolskýTřebínLesy a rybníky ČB
18.11.2015MokrýSedliceBlatenská ryba
18.11.2015NovokestřanskýProtivínKŠH České Budějovice
18.11.2015PazdernaDobevBlatenská ryba
19.11.2015HodějovskýPředoticeBlatenská ryba
19.11.2015MálkovskýDrahenický MálkovBlatenská ryba
19.11.2015Návrat (19.-20.11.)ZahrádkaOrlík nad Vltavou
19.11.2015PodveskýÚjezdMH Vodňany
20.11.2015TěchařovickýTěchařoviceBlatenská ryba
23.11.2015SládkovskýZbeniceBlatenská ryba
Kraj: Jihomoravský   
Termín výlovuNázev rybníkaKatastrální územíKontakt
29.9.2015ŠilhánekMutěniceRybářství Hodonín
30.9.2015Archlebov Rybářství Hodonín
1.10.2015Prakšický PrakšiceRybářství Hodonín
2.10.2015Výtažník IIMutěniceRybářství Hodonín
5.10.2015Hlohovecký (5.-8.10.)Lednicko-valt.areálRybářství Hodonín
12.10.2015Jakubov III SK Rybářství Hodonín
13.10.2015Jakubov II SK Rybářství Hodonín
14.10.2015Prostřední (14.-15.10.)Lednicko-valt.areálRybářství Hodonín
19.10.2015III. Zbrod (19.-21.10.)MutěniceRybářství Hodonín
22.10.2015Jakubov r. (22.-23.10.) Rybářství Hodonín
24.10.2015JejkalPodmyčeNP Podyjí, Rybníky U Jejkala
24.10.2015Olšovec (24.-25.10.)JedovniceATC Olšovec Jedovnice
26.10.2015Apollo-Mlýns.(26.-29.10.)Lednicko-val. areálRybářství Hodonín
31.10.2015Nezmar (31.10.-1.11.)Dol. Benešov-OpavaRybářství Hodonín
3.11.2015Stolařka (3.-5.11.)BzenecRybářství Hodonín
6.11.2015Petr II., KřížekMutěniceRybářství Hodonín
9.11.2015Písečný velký (9.-11.11.)HodonínRybářství Hodonín
13.11.2015NáleznýDubňanyRybářství Hodonín
16.11.2015Jarohněvický (16.-20.11.)DubňanyRybářství Hodonín
23.11.2015Nesyt (23.-29.11.)SedlecRybářství Hodonín
Kraj: Karlovarský   
Termín výlovuNázev rybníkaKatastrální územíKontakt
12.9.2015VernéřovVernéřovČRS MO Aš
19.9.2015VodárnaČRS MO Aš
26.9.2015Březovka 3ČRS MO Aš
26.9.2015Štikáč, TřecíČRS MO Aš
26.9.2015TomšůHraniceČRS MO Aš
3.10.2015OlšeČRS MO Aš
3.10.2015TeslaHraniceČRS MO Aš
7.10.2015Albeřice VelkýHradištěVojenské lesy a statky ČR
14.10.2015JavorenskýBražec u HradištěVojenské lesy a statky ČR
17.10.2015PramennýKrásnáČRS MO Aš
18.10.2015Lančus Horní a DolníHraniceČRS MO Aš
21.10.2015KrásnýBražec, HradištěVojenské lesy a statky ČR
22.10.2015Regent (22.-23.10.)Chodová PlanáRybářství Mariánské Lázně
28.10.2015BetlémTepláRybářství Mariánské Lázně
29.10.2015Amerika (29.-30.10.)Františkovy LázněRybářství Mariánské Lázně
31.10.2015Březovka 1ČRS MO Aš
Kraj: Liberecký   
Termín výlovuNázev rybníkaKatastrální územíKontakt
23.9.2015Široký VelkýManušiceRybářství Doksy
25.9.2015ChmelařÚštěkRybářství Doksy
25.9.2015Komora VelkáHolanyRybářství Doksy
25.9.2015NovýVelký ValtinovRybářství Doksy
25.9.2015ZaječíVelký ValtinovRybářství Doksy
29.9.2015ČervenýPihelRybářství Doksy
30.9.2015VD Stráž p. Ralskem Stráž p.RalskemRybářství Doksy
3.10.2015ChrastenskýChrastnáČRS Osečná
7.10.2015NovozámeckýZahrádkyRybářství Doksy
15.10.2015BřehyněDoksyRybářství Doksy
15.10.2015Velká NohaviceHolanyRybářství Doksy
15.10.2015U silniceVelký ValtinovRybářství Doksy
17.10.2015ČernýVolfarticeRybářství Doksy
17.10.2015JanovskýJanov u N. BoruRybářství Doksy
20.10.2015HeřmanickýHeřmaničky u Dobr.Rybářství Doksy
20.10.2015Široký malýManušiceRybářství Doksy
29.10.2015VavrouškůvHradčany n. Plouč.Vojenské lesy a statky ČR
1.11.2015Dolanský rybníkStvolínkyRybářství Doksy
1.11.2015SoběnickýSoběniceRybářství Doksy
5.11.2015PloužnickýPloužnice p. Rals.Vojenské lesy a statky ČR
10.11.2015Novodvorský IVSvébořiceVojenské lesy a statky ČR
12.11.2015Hvězdov IIIPloužnice p. Rals.Vojenské lesy a statky ČR
19.11.2015Novodvorský IIISvébořiceVojenské lesy a statky ČR
24.11.2015StrážovskýHradčany n. Plouč.Vojenské lesy a statky ČR
Kraj: Moravskoslezský   
Termín výlovuNázev rybníkaKatastrální územíKontakt
16.10.2015Jesenický (16.-17.10.)Jeseník n./OdrouRybářské dr. Jeseník n. Odrou
16.10.2015Rybník pod z.(16.-17.10.)Jeseník n. OdrouRybářské dr. Jeseník n. Odrou
31.10.2015Komerční rybníkPolouvsíRybníky Polouvsí
12.11.2015Sýpka Rybářství Hodonín
14.11.2015Rybník Davidova mlýnaStaré TěchanoviceDavidův Mlýn
Kraj: Olomoucký   
Termín výlovuNázev rybníkaKatastrální územíKontakt
17.10.2015Hradecký (17.-18.10.)TovačovRybářství Tovačov
17.10.2015KřemačovskýMohelniceČRS Mohelnice
6.11.2015Bezruč (6.-8.11.)JistebníkChov ryb Jistebník
22.10.2015Heřmánky HorníČermná, LibaváVojenské lesy a statky ČR
Kraj: Pardubický    
Termín výlovuNázev rybníkaKatastrální územíKontakt
21.10.2015BuňkovBřehy u PřeloučeČRS MO Přelouč
24.10.2015BrdoLužeRybáři Luže
28.10.2015BohdanečskýLázně BohdanečRybniční hospodářství s.r.o.
31.10.2015PastviskoLužeRybáři Luže
7.11.2015Bílý kůňLužeRybářství Luže
Praha   
Termín výlovuNázev rybníkaKatastrální územíKontakt
1.10.2015Dolnomlýnský rybníkPrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
3.10.2015ChvalyPrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
6.10.2015RNR R4 + PokorňákPraha, BřeziněvesČeský rybářský svaz ÚS Praha
8.10.2015StrnadPrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
10.10.2015RN HornoměcholupskáPrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
13.10.2015ŘeporyjePrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
15.10.2015Asuán + RN NebušicePrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
17.10.2015Pivovarský rybníkPrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
17.10.2015RN LibušskáPrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
20.10.2015PytlíkPrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
21.10.2015Motolský rybník R3 + R2PrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
22.10.2015PodviňákPrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
24.10.2015RN R3 HájeckýPrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
24.10.2015RN N1 StodůlkyPrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
27.10.2015HornomlýnskýPrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
28.10.2015Vinořský rybníkPrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
29.10.2015Pískovna (D. Počernice)PrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
29.10.2015RN NebušicePrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
31.10.2015Košíkovské nádržePrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
4.11.2015Motolský rybníkPrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
7.11.2015Mlýnský rybníkPrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
7.11.2015RN R1 HájeckýPrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
13.11.2015Markéta I – rybníkPrahaČeský rybářský svaz ÚS Praha
Kraj: Plzeňský   
Termín výlovuNázev rybníkaKatastrální územíKontakt
26.9.2015TrhanovTrhanovČRS MO Poběžovice
26.9.2015VýrovBor u StříbraRybářství Stříbro
3.10.2015Kluziště PoběžovicePoběžoviceČRS MO Poběžovice
3.10.2015Mlýnecký – agregát ČRS MO Poběžovice
3.10.2015Postřekovský p.PostřekovČRS MO Poběžovice
10.10.2015ZámělíčZámělíčČRS MO Poběžovice
17.10.2015SytnoSytnoRybářství Stříbro
24.10.2015Bílovice ČRS MO Poběžovice
4.11.2015Dolní Padrťs. (4.-5.11.)Strašice v BrdechVojenské lesy a statky ČR
Kraj: Středočeský   
Termín výlovuNázev rybníkaKatastrální územíKontakt
19.9.2015Závlaha 2Čistá u RakovníkaČRS MO Čistá u Rakovníka
20.9.2015Kazilka 3Čistá u RakovníkaČRS MO Čistá u Rakovníka
26.9.2015Závlaha 1.ČistáČRS MO Čistá u Rakovníka
3.10.2015KaraskaČistá u RakovníkaČRS MO Čistá u Rakovníka
9.10.2015Chmelná (9.-11.10.)ChmelnáRS Chmelná
17.10.2015Řisutský rybníkŘisutyČRS MO Slaný
23.10.2015Semovický (23.-24.10.)SemoviceRybářství Líšno
31.10.2015Pod vepřínemMokřiceObec Mokřice
Kraj: Ústecký   
Termín výlovuNázev rybníkaKatastrální územíKontakt
18.10.2015HavraňskýHavraňČRS MO Most
20.10.2015HoreckýStráž pod RalskemRybářství Doksy
24.10.2015NemilkovLíšniceČRS MO Most
4.11.2015ChmelařÚštěkRybářství Doksy
Kraj: Vysočina   
Termín výlovuNázev rybníkaKatastrální územíKontakt
3.10.2015Štěpnický rybníkNa BaštěRybářství Telč
22.10.2015ZávistskýZávist u V. MeziříčíM. Podstatzka-Lichtensteinová
10.11.2015RoudskýRuda u V. MeziříčíM. Podstatzka-Lichtensteinová
Kraj: Zlínský   
Termín výlovuNázev rybníkaKatastrální územíKontakt
19.9.2015TroubeckýZboroviceMRS MO Kroměříž
19.9.2015ZborovskýZboroviceMRS MO Kroměříž
26.9.2015Komory 1. a 2.ZboroviceMRS MO Kroměříž
3.10.2015Dlouhý rybníkZboroviceMRS MO Kroměříž
10.10.2015Dlouhý rybníkPodzám. zahradaMRS MO Kroměříž
17.10.2015ChotkůvPodzám. zahradaMRS MO Kroměříž
24.10.2015Divoký (Číňan)Podzám. zahradaMRS MO Kroměříž
31.10.2015Dolní a Horní MorávkaKroměřížMRS MO Kroměříž
7.11.2015Stříbrná příkopaPodzám. zahradaMRS MO Kroměříž
12.9.2015Komora ONV IIOstrožská N.VesMO Kunovice
19.9.2015Kunovice KunoviceMO Kunovice
19.9.2015Zavřel, Třecí, Karhánek IIChropyněMRS Chropyně
26.9.2015Popovice hor. a dolní PopoviceMO Kunovice
27.9.2015Popovice JZD PopoviceMO Kunovice
3.10.2015MíkoviceMíkoviceMO Kunovice
10.10.2015ONV IV + V MO Kunovice
17.10.2015DlouháChropyněMRS Chropyně
17.10.2015ONV IKunoviceMO Kunovice


Zdroje:nase-voda.cz, cz-ryby.cz, weby organizací provádějících výlovy


Pokud víte o dalších výlovech, podělte se prosím o své informace v diskuzi pod článkem, především pokud jde o výlovy MO, protože ty se špatně dohledávají a neexistuje žádný seznam, tak jako u produkčních rybářů.

S pozdravem Petru zdar

Autor: fotojakes - ®

Diskuse k článku (7 reakcí)

Přečteno: 12 913x
Průměrná známka: 1.12

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniOkuma Trio Rex Surf TXSU (SLEVA 56%)

Za 2749
Nový velkopacitní surfový naviják od firmy Okuma, který je velice dobře zpracován a nabízí velkou kvalitu za příznivou cenu.


akce, rybarenifox lehátko fx flatliner bedchair camo limited

Za 9990
Pro registrované zákazníky ještě 5 % sleva ! Limitovaná série úžasného lehátka v Camo vzoru.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
LOS-CORMORAN LOS-CORMORAN

Jeden z prvních českých e-obchodů. Věříme, že v široké nabídce více než 3000 položek, si každý najde to, co potřebuje.