MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Výlovy rybníků 2014

9.10.2014 - fotojakes

Už po staletí je podzim obdobím, kdy rybáři vypouštějí své rybníky, aby vylovili ryby, o které se celý rok starali. Vylov rybníka je procedura, která se až na používání mechanizace téměř nezměnila, a tak sledování této tvrdé práce láká mnoho lidí. Krom toho, že se jedná o zajímavou podívanou, můžou si sportovní rybáři odpracovat svou brigádnickou povinnost, tedy pokud jejich místní organizace má nějaké chovné rybníky.



Upozornění: Termíny výlovů se mohou v závislosti na počasí a dalších okolnostech měnit, proto je dobré ověřit si po telefonu nebo mailem konkrétní termín výlovu, abyste nestáli na hrázi rybníka sami kvůli posunu termínu.

Vyhledávání rybníků: Pokud se v tabulce ztrácíte, stačí použít vyhledávač textu na stránce (CTRL+F) a do okénka, které vyskočí napsat název rybníka či obce.

Kraj: Královéhradecký


Termín výlovu Název Rybníka Katastrální území Kontakt
24.10.2014 Roudnička Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové
31.10.-2.11. Broumar Opočno Jan Kolowrat Krakowský
1.11.2014 Datlík Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové
7.11.2014 Cikán Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové
29.11.2014 Výskyt Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové
Kraj: Jihočeský


Termín výlovu Název Rybníka Katastrální území Kontakt
9.9.2014 Škrabáček Závišín Rybářství Lnáře
16.9.2014 Chudý Netolice KŠH České Budějovice
16.9.2014 Lhotovský Netolice KŠH České Budějovice
16.9.2014 Lopata Netolice KŠH České Budějovice
16.9.2014 Záhubovský Netolice KŠH České Budějovice
16.9.2014 Zlatohlávek Újezdec Rybářství Lnáře
22.9.2014 Jordán Tisov Rybářství Lnáře
22.9.2014 Mačkovský malý Mačkov Blatenská ryba
23.9.2014 Mlýnský Drahenice Drahenice Blatenská ryba
23.9.2014 Novokestřanský Protivín KŠH České Budějovice
23.9.2014 Ovčínský Sedlice Blatenská ryba
23.9.2014 Punčoška Sedlice Blatenská ryba
23.9.2014 Vrbice
Blatenská ryba
24.9.2014 Dětský Pracejovice Blatenská ryba
24.9.2014 Drachkovský Drachkov Blatenská ryba
24.9.2014 Kutáků
Blatenská ryba
24.9.2014 Lacinský Laciná Blatenská ryba
24.9.2014 Písečný Pracejovice Blatenská ryba
24.9.2014 Podolský Podolí Blatenská ryba
25.9.2014 Častorálek
Blatenská ryba
25.9.2014 Sirotčí dolní a horní Dobev Blatenská ryba
24.9.2014 Škvorňovský Pracejovice Blatenská ryba
24.9.2014 Zámecký Drahenice Blatenská ryba
25.9.2014 Hluboký u Čichtic Netolice KŠH České Budějovice
25.9.2014 Chmelnička
Blatenská ryba
25.9.2014 Kněžský Leskovice Blatenská ryba
25.9.2014 Luh Újezdec Blatenská ryba
25.9.2014 Markovec Sudoměř Blatenská ryba
25.9.2014 Tvrz u Dvorců Protivín KŠH České Budějovice
26.9.2014 Dolejška
Blatenská ryba
26.9.2014 Nesejt Čížová Blatenská ryba
26.9.2014 Nováček Kožlí u Čížové Blatenská ryba
26.9.2014 Nový Koupě Koupě Blatenská ryba
26.9.2014 Okrouhlík Strakonice KŠH České Budějovice
26.9.2014 Požerák Kožlí u Čížové Blatenská ryba
26.9.2014 Zrcadlo Strakonice KŠH České Budějovice
27.9.2014 Peráček Dačice Českomor. RS DAčice
29.9.2014 Bílý, Fabrický, Pivovar.dol. Netolice KŠH České Budějovice
29.9.2014 Bažný Purkratice Blatenská ryba
29.9.2014 Mešník Strakonice KŠH České Budějovice
29.9.2014 Mlýnský Tisov Rybářství Lnáře
29.9.2014 Nerábov Strakonice KŠH České Budějovice
29.9.2014 Podsilniční Šamonice Blatenská ryba
29.9.2014 Podzámecký Blatrná Blatenská ryba
29.9.2014 Rákosný
Blatenská ryba
29.9.2014 Vrbenský zadní České Vrbno Lesy a ryb. města Č. Budějovic
29.9.2014 Zadní u Radomyšle Strakonice KŠH České Budějovice
30.9.2014 Hanzlíček Putim Blatenská ryba
30.9.2014 Klášterský vel. a prostř. Smrkovice Blatenská ryba
30.9.2014 Šamonický dolní Šamonice Blatenská ryba
29.9.2014 Zálesný Purkratice Blatenská ryba
30.9.2014 Maršovec
Blatenská ryba
30.9.2014 Mrázovna Písek Blatenská ryba
30.9.2014 Simínský Hudčice Blatenská ryba
1.10.2014 Barborka Únice Blatenská ryba
1.10.2014 Ouhlín malá strana
Blatenská ryba
1.10.2014 Řiťovíz zadní Blatná Blatenská ryba
1.10.2014 Veský Krty Blatenská ryba
2.10.2014 Houženský Haklovy Dvory Lesy a ryb. města Č. Budějovic
2.10.2014 Nádvorný Půrkratice Blatenská ryba
2.10.2014 Koželuh Nová Vráž Blatenská ryba
2.10.2014 Ouhlín velká strana
Blatenská ryba
3.10.2014 Mlýnský u Strpí Netolice KŠH České Budějovice
3.10.2014 Počápelský Počáply Blatenská ryba
3.1.2000 Vohraženice, Křenovský Protivín KŠH České Budějovice
4.10.2014 Vrzalák Český Rudolec Rybníkářství Dačice
4.10.2014 Pustý Blatná MO ČRS Strakonice
6.10.2014 Čekal
Blatenská ryba
6.10.2014 Makov Čížová Blatenská ryba
6.10.2014 Nový u Čejetic,Medvědnice Strakonice KŠH České Budějovice
6.-8.10. Ponědražský Ponědraž Rybářství Třeboň
6.10.2014 Radomilický, Škornička Netolice KŠH České Budějovice
6.10.2014 Řiťovíz přední Blatná Blatenská ryba
6.10.2014 Společnice Vráž u Písku Blatenská ryba
6.10.2014 Voblánov Dívčice Rybářství Hluboká
7.10.2014 Budičovský Protivín KŠH České Budějovice
7.10.2014 Dasenský České Vrbné Lesy a ryb. města Č. Budějovic
7.10.2014 Dubovec
Rybářství Lnáře
7.10.2014 Formánek Protivín KŠH České Budějovice
7.10.2014 Hluboký u Dvorců Protivín KŠH České Budějovice
7.10.2014 Jedelský Vacíkov Blatenská ryba
7.10.2014 Starobor Velká Turná Blatenská ryba
7.-9.10. Agregát SRŠ KŠH České Budějovice
8.10.2014 Kaliště, Hvozdec Kocelovice Rybářství Lnáře
8.10.2014 Korytský Albrechtice Blatenská ryba
8.10.2014 Potočný malý Strakonice KŠH České Budějovice
8.10.2014 Temenec Újezd u Skaličan Blatenská ryba
8.10.2014 Rožboudský Netolice KŠH České Budějovice
9.10.2014 Borek Říště Rybářství Lnáře
9.10.2014 Bídník Blatenka Blatenská ryba
9.10.2014 Čejka, Třešňovský Protivín KŠH České Budějovice
9.10.2014 Černiš České Vrbné Lesy a ryb. města Č. Budějovic
9.10.2014 Nový u Krče Protivín KŠH České Budějovice
9.10.2014 Paštický Drahenic. Málkov Blatenská ryba
9.10.2014 Velkoholský Strakonice, Sousedovice Blatenská ryba
10.10.2014 Mlýnský dolní Protivín KŠH České Budějovice
10.10.2014 Mošťána Blatná Blatenská ryba
10.10.2014 Nový nad Alejí, Nad Olší Netolice KŠH České Budějovice
10.10.2014 Nový u Černoháje Netolice KŠH České Budějovice
10.10.2014 Polanka, Zástavní Protivín KŠH České Budějovice
10.10.2014 Střelský Střela Blatenská ryba
10.10.2014 Vacíkovský Jamky Rybářství Lnáře
10.10.2014 Zázvěřovský, Kořenský Strakonice KŠH České Budějovice
10.-12.10. Rožmberk Stará Hlína Rybářství Třeboň
11.10.2014 Blatský Strakonice MO ČRS Strakonice
12.10.2014 Podroužek U Netolic Město Netolice
9.10.2014 Agregát SRŠ KŠH České Budějovice
13.10.2014 Blatec Dívčice Rybářství Hluboká
13.10.2014 Hajanský Řečice Blatenská ryba
13.10.2014 Skaličný Skaličany Blatenská ryba
13.10.2014 Šítov Netolice KŠH České Budějovice
14.10.2014 Barachovec Protivín KŠH České Budějovice
14.10.2014 Dobrá voda Bělčice Rybářství Lnáře
14.10.2014 Domin České Vrbné Lesy a ryb. města Č. Budějovic
14.10.2014 Dražský Smolivec Starý Smolivec Rybářství Lnáře
14.10.2014 Holubovský Počaply Blatenská ryba
14.10.2014 Chřešťovický velký Chřešťovice Blatenská ryba
14.10.2014 Konšelovský Starý Smolinec Rybářství Lnáře
14.10.2014 Kratochvilský, Hájek Netolice KŠH České Budějovice
14.10.2014 Račanský (Hradčanský) Drahenice Blatenská ryba
15.10.2014 Bašta u Čichtic, Neštěství Netolice KŠH České Budějovice
15.10.2014 Krejčí Buzice Blatenská ryba
15.10.2014 Nahošín Doubravice Blatenská ryba
15.10.2014 Starý u Čejtic Strakonice KŠH České Budějovice
16.10.2014 Branišovský velký Branišov Lesy a ryb. města Č. Budějovic
16.10.2014 Byňovský Byňov Rybářství Nové Hrady
16.10.2014 Háje Malé Metly Rybářství Lnáře
16.10.2014 Hlaváček Hvožďany Rybářství Lnáře
16.10.2014 Kunšovský, Chamra Protivín KŠH České Budějovice
16.10.2014 Trávnický Protivín KŠH České Budějovice
16.10.2014 Zátavský Zátaví Blatenská ryba
16.-17.10. Markovec u Žižky Strakonice KŠH České Budějovice
17.10.2014 Černoháj velký Netolice KŠH České Budějovice
17.10.2014 Haltýř Sousedovice Blatenská ryba
17.10.2014 Pálenina hluboká Strakonice Blatenská ryba
17.10.2014 Pálenina mělká Strakonice Blatenská ryba
17.10.2014 Podtochovický Tochovice Blatenská ryba
18.10.2014 Kocián Loučná nad Desnou AVZO TSČ ČR
18.10.2014 Němčice Němčice MO ČRS Strakonice
18.10.2014 Podkostelní Putim Blatenská ryba
20.10.2014 Cunát Chraštice Blatenská ryba
20.10.2014 Nadýmač velký, Tripsovský Netolice KŠH České Budějovice
20.10.2014 Netušil
Blatenská ryba
20.10.2014 Podkovka
Blatenská ryba
20.10.2014 Vilímkovský Netolice KŠH České Budějovice
20.10.2014 Spurný
Blatenská ryba
20.10.2014 Vitín, Stařeček Dubné Lesy a ryb. města Č. Budějovic
20.10.2014 Velký kocelovický Kocelovice Rybářství Lnáře
20.10.2014 Zbytek
Blatenská ryba
20.-24.10. Záblatský Záblatí Rybářství Třeboň
21.10.2014 Čejkovický Čejkovice Lesy a ryb. města Č. Budějovic
21.10.2014 Luskovec dolní, Bejšovec Protivín KŠH České Budějovice
21.-22.10. Hrbovský velký Netolice KŠH České Budějovice
21.10.2014 Oblož Chrašťovice Blatenská ryba
21.10.2014 Olšina Boletice, H. Planá VLS ČR, s.p.
21.10.2014 Slatina chrašťovická Chrašťovice Blatenská ryba
21.10.2014 Topič zadní Blatná Blatenská ryba
22.10.2014 Kobylí dráč Strakonice KŠH České Budějovice
22.10.2014 Macháček Dobev Blatenská ryba
22.10.2014 Pazderna Dobev Blatenská ryba
22.10.2014 Starý Chřešťovice Chřešťovice Blatenská ryba
22.10.2014 Struhovský
Blatenská ryba
22.-23.10. Velký bělčický Bělčice Rybářství Lnáře
23.10.2014 Albrechtický Albrechtice n. Vlt. Blatenská ryba
23.10.2014 Pařezník Olešnice Lesy a ryb. města Č. Budějovic
23.10.2014 Nadvesní
Blatenská ryba
23.10.2014 Nový Chřešťovice Chřešťovice Blatenská ryba
23.-24.10. Dobevský Protivín KŠH České Budějovice
23.10.2014 Horčápský Horčápsko Blatenská ryba
24.10.2014 Stříbrný, Kuchňka Netolice KŠH České Budějovice
24.10.2014 Studený a Teplý Albeř Albeř
24.10.2014 Kaneček Skaličany Blatenská ryba
24.10.2014 Mladohaklovský České Budějovice Lesy a ryb. města Č. Budějovic
24.10.2014 Mlačina Hornosín Rybářství Lnáře
24.10.2014 Podleský Drahenice Blatenská ryba
24.10.2014 Sokolov malá Křešice Blatenská ryba
24.10.2014 Sokolov prostřední Křešice Blatenská ryba
24.10.2014 Struhový Mladý Smolinec Rybářství Lnáře
25.10.2014 Sedlo Sedlo MO ČRS Strakonice
25.10.2014 Velký rybník Černá voda Lesy ČR, Lesní správa Javorník
26.-27.10. Selibovský Ptotivín KŠH České Budějovice
27.10.2014 Dlouhý kocelovický Kocelovice Rybářství Lnáře
27.10.2014 Křemelný Strakonice Blatenská ryba
27.10.2014 Nuzov Dubné Lesy a ryb. města Č. Budějovic
27.10.2014 Vepřský velký, Kovanický Netolice KŠH České Budějovice
27.10.2014 Zlý Strakonice Blatenská ryba
27.-28.10. Munický Hluboká n. Vltavou Rybářství Hluboká
27.-30.10. Labuť Myštice Blatenská ryba
28.10.2014 Sasiňák Dačice Dačice
28.10.2014 Škrabák Závišín Rybářství Lnáře
29.10.2014 Hubenov-malá hráz Kocelovice Rybářství Lnáře
29.10.2014 Rouda Olešnice Lesy a ryb. města Č. Budějovic
29.10.2014 Řepický horní Strakonice KŠH České Budějovice
29.-31.10. Milava Velká Turná Blatenská ryba
30.10.2014 Honys Újezdec Rybářství Lnáře
30.10.2014 Jahelník Dubné Lesy a ryb. města Č. Budějovic
30.10.2014 Lišovský České Budějovice Lesy a ryb. města Č. Budějovic
30.-31.10. Makovický horní Netolice KŠH České Budějovice
31.10.2014 Hubenov Kocelovice Rybářství Lnáře
31.10.2014 Jordán, Korytní Protivín KŠH České Budějovice
31.10.2014 Kocanda Horčápsko Blatenská ryba
31.10.2014 Malý Hoděmyšlský Hoděmyšl Blatenská ryba
31.10.2014 Vejšovec, Jitra M Olešnice Lesy a ryb. města Č. Budějovic
1.11.2014 Smiradice, V Jámách Smiradice MO ČRS Strakonice
2.-4.11. Dehtář Dehtáře Rybářství Hluboká
3.11.2014 Kotulínský Netolice KŠH České Budějovice
3.11.2014 Prostřední Putim Putim Blatenská ryba
3.11.2014 Rahovec Dubné Lesy a ryb. města Č. Budějovic
3.11.2014 Raputovský Hvožďana Blatenská ryba
3.11.2014 Světský, Čichtický Netolice KŠH České Budějovice
3.11.2014 Zlatohlav Újezdec Rybářství Lnáře
3.-4.11. Řežabinec Strakonice KŠH České Budějovice
3.-4.11. Lásenice Velká Lásenice Rybářství Kardaš.Řečice
4.11.2014 Brloh Chobot Blatenská ryba
4.11.2014 Divák Metly Rybářství Lnáře
4.11.2014 Jezera malá Klínovice Blatenská ryba
4.11.2014 Řežabina Bratronice Blatenská ryba
4.11.2014 Tringlovský velký Netolice KŠH České Budějovice
4.11.2014 Šipounský, Vepřský malý Netolice KŠH České Budějovice
4.-5.11. Olešnický Velký Olešnice Lesy a ryb. města Č. Budějovic
5.11.2014 Kněžské Hvožďany Rybářství Lnáře
5.11.2014 Naděje Netolice KŠH České Budějovice
5.11.2014 Pivovarský prostřední Netolice KŠH České Budějovice
5.11.2014 Sládkovský Zbenice Blatenská ryba
5.11.2014 Vítkovský velký Protivín KŠH České Budějovice
6.11.2014 Dražský Březí Rybářství Lnáře
6.11.2014 Mlýnský Hostišovice Hostišovice Blatenská ryba
6.11.2014 Ovčácký Strakonice KŠH České Budějovice
6.11.2014 Pančál Radobytce Blatenská ryba
6.11.2014 Ryšávek, Rahovec H Třebín Lesy a ryb. města Č. Budějovic
6.-7.11. Jezero u Radomilic Netolice KŠH České Budějovice
7.11.2014 Bartoš V
Lesy a ryb. města Č. Budějovic
7.11.2014 Čalovna Malé Nepodřice Blatenská ryba
7.11.2014 Dražský Pacelice Blatenská ryba
7.11.2014 Mnichovský Mnichov (u Strakonic) Blatenská ryba
7.11.2014 Svojetím dolní Protivín KŠH České Budějovice
7.11.2014 Tringlovský malý Netolice KŠH České Budějovice
7.11.2014 Vitenečský Hornosín Rybářství Lnáře
7.11.2014 Vondrovský Netolice KŠH České Budějovice
10.11.2014 Dražský Skaličany Blatenská ryba
10.11.2014 Kozor, Bukovec Újezdec Rybářství Lnáře
10.11.2014 Malívský Bořice Blatenská ryba
10.11.2014 Markovec malý Strakonice KŠH České Budějovice
10.11.2014 Novokoželský Kožlí u Čížové Blatenská ryba
10.11.2014 Podvesný u Droužetic Strakonice KŠH České Budějovice
10.11.2014 Sokolov velký Křešice Blatenská ryba
10.11.2014 Svinětický zadní Netolice KŠH České Budějovice
10.11.2014 Třebínský Třebín Lesy a ryb. města Č. Budějovic
10.-11.11. Volešek Pištín Rybářství Hluboká
10.-12.11. Krčín Lomnice n. Lužnicí Rybářství Třeboň
11.11.2014 Černý Dobev Blatenská ryba
11.11.2014 Dlouhý Nové Dvory Nový Dvůr Blatenská ryba
11.11.2014 Dražský Koupě Blatenská ryba
11.11.2014 Hajnice Březí Rybářství Lnáře
11.11.2014 Hoskovec velký Koupě Blatenská ryba
11.11.2014 Jehnědský
Blatenská ryba
11.11.2014 Lužický, Představecký Netolice KŠH České Budějovice
11.11.2014 Návesný u Sudoměře Strakonice KŠH České Budějovice
11.11.2014 Pikard velký
Blatenská ryba
11.11.2014 Stašov, Vítkovský malý Protivín KŠH České Budějovice
11.11.2014 Šindlovský Šindlovy Dvory Lesy a ryb. města Č. Budějovic
12.11.2014 Brnouš, Luskovec horní Protivín KŠH České Budějovice
12.11.2014 Cehnický velký Strakonice KŠH České Budějovice
12.11.2014 Chválovec Chrašťovice Blatenská ryba
12.11.2014 Křepín Předmíř Rybářství Lnáře
12.11.2014 Pláňava Rojice Blatenská ryba
12.11.2014 Těchařovický Těchařovice Blatenská ryba
13.11.2014 Borský, Klokočínský Protivín KŠH České Budějovice
13.11.2014 Bukový Netolice KŠH České Budějovice
13.11.2014 Panenský, Hajský V Třebín Lesy a ryb. města Č. Budějovic
13.11.2014 Ražický Ražice Blatenská ryba
13.11.2014 Telčovský Koupě Blatenská ryba
13.11.2014 Újezdský Újezd u Kasejovic Rybářství Lnáře
13.11.2014 Zahajský Těchařovice Blatenská ryba
14.11.2014 Buchhamer Blatná Blatenská ryba
14.11.2014 Hlavatecký Netolice KŠH České Budějovice
14.11.2014 Javorský Hvožďany Rybářství Lnáře
14.11.2014 Lazy Pozdyně Rybářství Lnáře
14.11.2014 Městský Třebín Lesy a ryb. města Č. Budějovic
14.11.2014 Silnický, Sedlišťský Strakonice KŠH České Budějovice
14.11.2014 Společný Předotice Blatenská ryba
14.11.2014 Topělecký Topělec Blatenská ryba
14.11.2014 Závist Skaličany Blatenská ryba
15.11.2014 Střela 1,2 Střela MO ČRS Strakonice
17.11.2014 Háje velké Předmíř Rybářství Lnáře
17.11.2014 Vočert Pozdyně Rybářství Lnáře
18.11.2014 Jezera velká Klínovice Blatenská ryba
18.11.2014 Malkovský Málkov Blatenská ryba
18.11.2014 Markovec velký Strakonice KŠH České Budějovice
18.11.2014 Planinský Bělčice Rybářství Lnáře
18.11.2014 Záleský Hornosín Rybářství Lnáře
18.-21.11. Svět Třeboň Rybářství Třeboň
19.11.2014 Klusák Závišín Rybářství Lnáře
19.11.2014 Novovražský Nová Vráž Blatenská ryba
19.11.2014 Řešato Strakonice KŠH České Budějovice
20.11.2014 Mokrý Sedlice Blatenská ryba
20.11.2014 Šetina
Blatenská ryba
21.11.2014 Stará Putim Putim Blatenská ryba
25.10.2014 Kapličák Sedlo Sedlo
28.-30.10 Polom Polště Rybářství Kardaš.Řečice
30.-31.10. Krvavý Člunek Rybářství Kardaš.Řečice
Kraj: Jihomoravský


Termín výlovu Název Rybníka Katastrální území Kontakt
11.10.2014 Cetkovický rybník Cetkovice Lescus Cetkovice s.r.o.
18.10.2014 Jejkal Podmyče NP Podyjí, Rybníky U Jejkala
25.-26.10. Olšovec Jedovnice http://www.jedovnice.cz
27.10.2014 Prostřední Rybářství Hodonín Rybářství Hodonín
1.11.2014 Nezmar Dol. Benešov-Opava Rybářství Hodonín
18.-20.11. Hlohovecký Lednicko-valt. areál Rybářství Hodonín
Kraj: Karlovarský


Termín výlovu Název Rybníka Katastrální území Kontakt
6.9.2014 Frančák CRS Aš
6.9.2014 Juřík CRS Aš
20.9.2014 Vernéřov 1 Vernéřov CRS Aš
20.9.2014 Letadlo CRS Aš
27.9.2014 Tomšů Hranice u Aše CRS Aš
27.9.2014 Pramenný CRS Aš
28.9.2014 Rokytnice hosp. v Trojmezí CRS Aš
4.10.2014 Olše CRS Aš
11.10.2014 Lančus Hor. A Dolní CRS Aš
11.10.2014 Třecí, Štikač CRS Aš
11.10.2014 Březovka 3 CRS Aš
16.-17.10 Regent Chodová Planá Rybářství Mariánské Lázně
18.10.2014 Tesla Hranice u Aše CRS Aš
23.-24.10. Amerika Frant.Lázně Rybářství Mariánské Lázně
24.10.2014 Březovka 2, Zemní CRS Aš
25.10.2014 Betlém Teplá Rybářství Mariánské Lázně
25.10.2014 Březovka 1 CRS Aš
Kraj: Moravskoslezský


Termín výlovu Název Rybníka Katastrální území Kontakt
17.10.2014 Rybník na točně Bohuslavice Bohuslavice
17.-18.10. Jesenický Jeseník n. Odrou Rybářské dr. Jeseník n. Odrou
18.10.2014 Malé Sedlo Petřvald Obec Petřvald
24.10.2014 Špakovský rybník Bohuslavice Bohuslavice
15.11.2014 Rybník Davidova mlýna St. Těchanovice Davidův mlýn
Kraj: Olomoucký


Termín výlovu Název Rybníka Katastrální území Kontakt
11.10.2014 Místní rybník Slatinský Slatinky Obec Slatinky
18.-19.10. Hradecký Tovačov Rybářství Tovačov
7.-9.11. Bezruč Jistebník Chov ryb Jistebník
Kraj: Pardubický


Termín výlovu Název Rybníka Katastrální území Kontakt
24.9.2014 Synský rybník Polička RS Vysočina
22.-24.10. Buňkov Břehy u Přelouče ČRS MO Přelouč
22.-24.10. Sopřečský Sopřeč Rybniční hospodářství
25.10.2014 Čermenský rybník Dolní Čermná Plundrovo rybářství
28.10.2014 Broumar Bohdanečský Lázně Bohdaneč Rybniční hospodářství s.r.o.
4.-5.11. Ředický Horní Ředice Rybniční hospodářství
Kraj: Plzeňský


Termín výlovu Název Rybníka Katastrální území Kontakt
23.10.2014 Novec Nalžovské Hory Klatovské rybářství
27.9.2014 Výrov Bor u Stříbra Rybářství Stříbro
11.10.2014 Sytno Sytno Rybářství Stříbro
30.10.2014 Široký Oselce Klatovské rybářství
4.11.2014 Kovčín velký Kovčín Klatovské rybářství
11.11.2014 Dvorec Nepomuk Klatovské rybářství
Kraj: Středočeský


Termín výlovu Název Rybníka Katastrální území Kontakt
3.10.2014 Chleby Týnec nad Sázavou Rybářský cech Nymburk
4.10.2014 Závlaha 2 Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka
5.10.2014 Chleby horní Týnec nad Sázavou Rybářský cech Nymburk
8.10.2014 Jarkovický Papírna Společnost Líšno
11.10.2014 Dojetřice Sázava Rybářský cech Nymburk
11.10.2014 Kazilka 1 Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka
18.10.2014 Dojetřice horní Sázava Rybářský cech Nymburk
18.10.2014 Karaska Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka
18.10.2014 Studeněvský (Tesla) Studeněves Rybáři Slaný
25.10.2014 Vrchotický (prostřední) Vrchotice Forest-fish s.r.o.
27.-28.10. Musík Sedlčany Sedlčany
29.-30.10. Horní padrťský prod. Sádky Mirošov VLS ČR, s.p.
31.10.2014 Jevanský Jevany SRŠ a VOŠ VHE Vodňany
8.11.2014 Vyžlovák Vyžlovka SRŠ a VOŠ VHE Vodňany
27.9.2014 Závlaha 1 Čistá CRS, MO Čistá
11.10.2014 Rybník ve Chmelné Chmelná Rybářský spolek Chmelná
18.10.2014 Jenínský rybník Jenín Chalupa Jenín
24.-25.10 Podhrázský Ouběnice Společnost Líšno
1.11.2014 Pod vepřínem Mokřice obec Mokřice
Kraj: Ústecký


Termín výlovu Název Rybníka Katastrální území Kontakt
11.10.2014 Nemilkov Nemilkov ČRS MO Most
Kraj: Vysočina


Termín výlovu Název Rybníka Katastrální území Kontakt
20.9.2014 Květnov Světlá nad Sázavou MO ČRS Světlá nad Sázavou
20.9.2014 Návesní rybník Vranín Obec Vranín
3.10.2014 Svojsík Světlá nad Sázavou MO ČRS Světlá nad Sázavou
4.10.2014 Dolní Hrotovice obec Hrotovice
4.10.2014 Sázavan Světlá nad Sázavou MO ČRS Světlá nad Sázavou
11.10.2014 Světelák Světlá nad Sázavou MO ČRS Světlá nad Sázavou
11.10.2014 Štěpnický rybník Na Baště Rybářství Telč
18.10.2014 Obecní rybník na Podsedkách Panenská Rozsíčka
25.10.2014 Zlatokopy Světlá nad Sázavou MO ČRS Světlá nad Sázavou
1.11.2014 Netínský Velký Netín u V. Meziříčí Maria Podstatzka-Lichnsteinová
Kraj: Zlínský


Termín výlovu Název Rybníka Katastrální území Kontakt
6.9.2014 Komora ONV II Ostrožská N.Ves MO Kunovice
13.9.2014 Dlouhý rybník Zborovice Moravský RS MO Kroměříž
20.9.2014 Zavřel Chropyně MRS Chropyně
20.9.2014 Chotkův Podzám. zahrada MRS MO Kroměříž
27.9.2014 Třecí, Karhánek II. Chropyně MRS Chropyně
27.9.2014 Stříbrná stoka Podzám. zahrada MRS MO Kroměříž
4.10.2014 Milkovice nádrž Milkovice MRS Kunovice
4.10.2014 Dlouhý rybník Podzám. zahrada MRS MO Kroměříž
11.10.2014 Zborovský a Troubecký Zborovice MRS MO Kroměříž
11.10.2014 Dlouhá Chropyně MRS Chropyně
18.10.2014 Komory I. a II. Zborovice MRS MO Kroměříž
25.10.2014 Dolní a Horní Morávka Kroměříž MRS MO Kroměříž



Pokud víte o dalších výlovech, podělte se prosím o své informace v diskuzi pod článkem, především pokud jde o výlovy MO, protože ty se špatně dohledávají a neexistuje žádný seznam, tak jako u produkčních rybářů.

S pozdravem Petru zdar

Autor: fotojakes - ®

Diskuse k článku (23 reakcí)

Přečteno: 19 283x
Průměrná známka: 1.67

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniJRC Contact Camou 1 man za skvělou cenu!

Za 2.700
Bivak JRC Contact pro jednu osobu s velkým vnitřním prostorem. Limitovaná edice 2017! Tyto bivaky jsou identické jako celá série bivaků CONTACT, ale mají dnes velmi moderní maskáčové barvy.

akce, rybareniTyčové bójky RCO

Za 855
Možnost výběru mezi diodou s ručním spínačem nebo diodou s fotosenzorem - dioda se při setmění sama rozsvítí.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ

Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ Vám nabízí přehledný e-shop se zázemím kamenného obchodu rybářských potřeb v Uherském Brodě. Nabízíme...