MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Pytláci vypustili rybník plný línů, ryby zachránil déšť

Kategorie: Všeobecné

Rybáři z Povodí Moravy řeší neobvyklý případ vandalismu. Neznámí pytláci na Brněnsku vypustili rybník, s největší pravděpodobností proto, aby vylovili ryby. Ty nakonec zachránila změna počasí.
Zdroj: http://brno.idnes.cz/vypusteny-rybnik-v-tvarozne-na​-brnensku-fpk-/brno-zpravy.aspx?c=A150818_094947_br​no-prilohy_tr#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_ca​mpaign=zpravodaj&utm_content=main

 

Miraryb - ®, 18.8.2015

Diskuse k bleskovce

N dada11 - ® Út 18.8.2015 17:45:12
Já si myslím, že to byli nějací poblblí puberťáci.
N Piškothonza - ® Út 18.8.2015 17:41:15
zvědavec >> to je jasný,dnes a denně je to vidět i tady na Mrku a u našich vod...o))))
N zvědavec - ® Út 18.8.2015 16:59:03
Piškothonza >> Nepodceňuj hladovost čecháčků. Jsou i tací, kteří jsou téměř schopni po sobě sežrat houno když se jim to vyplatí. A takových není zrovna málo.
N Piškothonza - ® Út 18.8.2015 15:04:43
neviděl bych tuhle akci na obyčejnýho zloděje.....tohle bych typoval na hladový ukrajince,či jinou chamrad z východu....((
N nofish - ® Út 18.8.2015 14:14:04
Fantastická zpráva, dobře se to "prodává", ovšem realita. Tohle se děje běžně.
Na druhou stranu jsou i extrémy, kdy někomu vadí rybník na suchu a tak naruší "vypoštěcí zařízení". Tam bych to viděl jako větší problém, když třeba u pětihektarového nebesáku (bez přepadu) po velkém dešti prdne prožraná a prorostlá hráz...
Jo, je to hnusné, chttí někomu vypustit rybník, ale zpráva stejná as jako když někdo napíše, že se v tescu krade vodka- prostě se krade všude, co se dá dělat (jedině si svůj majetek hlídat). Stalo se mi to taky, někdo chtěl lovit dříve, bohužel. O tom to je, věnovat se práci na plno, jinak to stojí za prd ( a pokud to teče někde lesem do řeky, tak 2 ha takové placky, bez hloubky, by se daly "servat dolů" za noc a slovit, s troškou štěstí. Takže bych možná i tipoval na blbečka, co chtěl škodit a o ryby mu možná ani nešlo.
N Honza7 - ® Út 18.8.2015 13:58:31
Obávám se, že tohle nebude poslední pokus krádeže ryb. Nahrává celé této situaci neschopná justice a velmi chatrná morálka českého člověka. Pokud se nezvednou tresty včetně finančních postihů a nezvedne se tlak na naší justici o spravedlivou náhradu škod včetně zaúčtovaných veškerý nákladů k doložení škody ( vyřizování na PČR, pojišťovně, kontaktování firem k nápravě škod způsobených na stavidlech, branách a plotech, které zloději musí zdolat k získání ryb a to nejsou pouze náklady na dopravu, ale i na mzdu, poněvadž člověk se musí věnovat situaci, kterou způsobil zloděj a musí co nejrychleji zasáhnout k zabránění dalších škod ).
V případě, že se naše zákony nezmění ve prospěch poškozených, tak podobné zprávy se objeví častěji.

[ Vstoupit do diskuse - 6 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniAKCE | Savage Gear Woblery Prey (SLEVA 50 %)

Za 179
Využijte skvělé akce na woblery z řady Prey od značky Savage Gear, Různé modely a různé barevné kombinace se slevami 50 % pouze do vyprodání zásob.

akce, rybareniNOVINKA 2017 Bivak Thunder 2 Man + lehátko + spací pytel!

Za 7.990
Dodáme za zaváděcí cenu do 24 hodin bez poštovného a balného pokud se přihlásíte dosáhnete na další bonus v podobě 3%.Cenová bomba, která se nemusí již nikdy opakovat! Prostorný a velmi promyšlený bivak pro dva rybáře a jejich výbavu, navržený samotnými rybáři co tráví většinu roku na rybách..

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPFANATICS.cz CARPFANATICS.cz

Jsme internetová prodejna moderního typu s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a také klub vyznavačů moderního rybolovu. Máme...