MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Krajský seminář vedoucích rybářských kroužků

Kategorie: Všeobecné

25. února 2012 uspořádal Odbor mládeže Západočeského územního svazu ČRS jako každoročně předjarní seminář vedoucích rybářských kroužků.

Zástupci většiny místních organizací Plzeňského a Karlovarského kraje podebatovali o výsledcích svých svěřenců v uplynulé sezóně, vyslechli si plán práce na rok 2012, doladili termínový kalendář, dozvěděli se o nových metodických pomůckách pro rybářské kroužky, osvěžili si informace k čerpání dotací a připravili se tak na spolupráci v nadcházejícím roce.

Důležitou informací je posunutí termínu krajského kola Zlaté udice o týden, na 1-3. června. Koná se v Plasích, chytat se bude v Plzni na Radbuze.

Bližší info a foto zde: http://www.crsplzen.cz/cz/novinky/82.html

 

foxxx - ®, 17.3.2012

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Zemřel Josef Janošík

Za nás vsetínské si dovoluji oznámit, že nás ve věku 70 let opustil dlouholetý porybný, který nás, co by pytlačící děcka, často a vytrvale odháněl od vody.

S postupem doby se tento...

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniRybářský naviják Procaster Evo Match - 3008A

Za 2199
Nový naviják Procaster Evo je naprostou špičkou mezi matchovými navijáky co se týče kvality a ceny. 8 kuličkových ložisek Brzda na 6 kg Váha 320g 89 cm na jedno otočení kličky Převod 5,3:1 Náhradní kovová cívka Rychlosklopná klika


akce, rybarenifox supa brolly 60" mk2 system camo + tričko zdarma

Za 11990
Na základě obrovské poptávky ze strany rybářů na nejprodávanější přístřešek Supa Brolly MK2 60ins System se Fox rozhodl k uvedení také v exkluzivním Fox Camo vzoru.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Mojerybarina.cz Rybářské potřeby Janoušek a Nevrkla Mojerybarina.cz Rybářské potřeby Janoušek a...

Jsme rybářský eshop, který je propojen s rybářskou prodejnou v Brně a Náměšti nad Oslavou. V našem shopu naleznete vše pro rybolov a...