MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Až přehrada rozmrzne, čeká ji velký úklid

Kategorie: Všeobecné

Nechranice - Velké plochy hladiny pokrývají odpadky a další naplaveniny.

Nepořádek, kam oko dohlédne. Takový je nynější pohled na hladinu Nechranické přehrady. Povodí Ohře se proto chystá na velký úklid. Musí ale počkat, až roztaje led. „Velký nepořádek se drží například u loděnice u hráze. K betonové ploše posadíme bagr a ten špínu vytahá na břeh. Musíme také ještě počkat na příhodný vítr,“ uvedl mluvčí Povodí Ohře Jan Svejkovský. Podle něj bude sebraného odpadu výrazně více, než v uplynulých letech. Je to následek letošních lednových povodní, ale i neukázněnosti lidí, kteří ho odhazují do vody. „Velkou část nečistot tvoří kromě naplaveného dřeva komunální odpad, který přítoky dopraví až do nádrže, odkud není jiná cesta, než ho ručně vysbírat,“ podotkl mluvčí. V polovině května se Povodí Ohře pustí ve spolupráci s rybáři a dalšími dobrovolníky také do úklidu zaneřáděných břehů.

http://zatecky.denik.cz/zpravy_region/nechranice_ne​poradek_prehrada_20110309.html

 

foxxx - ®, 14.3.2011

Diskuse k bleskovce

N ruzmich - ® Pá 13.5.2011 11:14:01
Tak jsem se vrátil z nechranic, byl jsem tam týden a jak se zdá tak úklid byl proveden i pod vodou, za týden pouho pouhé 2 slabounké, nesekatelné záběry.

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Bivak ENS Bivvy One Man (SLEVA 61%)

Za 2.699
Na kaprařském trhu je poměrně málo různých přístřešků určených pro krátké, zejména jednonoční, výpravy. Proto jsme se rozhodli vyvinout takový přístřešek sami! Díky “vyskakujícímu“ systému může být rozložen a složen během okamžiku.

akce, rybarenicamo fishing - luxusní rybářské oblečení camuflage

Za 1.599
Extrémně lehké rybářské oblečení, které si udržuje příjemnou teplotu za velmi chladném počasí! Stoprocentně Vás ochrání před jakýmikoliv vrtochy počasí jako jsou déšť, vlhko, mráz a vítr.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské centrum Olomouc Rybářské centrum Olomouc

Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský rybolov - navijáky,...