MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Až přehrada rozmrzne, čeká ji velký úklid

Kategorie: Všeobecné

Nechranice - Velké plochy hladiny pokrývají odpadky a další naplaveniny.

Nepořádek, kam oko dohlédne. Takový je nynější pohled na hladinu Nechranické přehrady. Povodí Ohře se proto chystá na velký úklid. Musí ale počkat, až roztaje led. „Velký nepořádek se drží například u loděnice u hráze. K betonové ploše posadíme bagr a ten špínu vytahá na břeh. Musíme také ještě počkat na příhodný vítr,“ uvedl mluvčí Povodí Ohře Jan Svejkovský. Podle něj bude sebraného odpadu výrazně více, než v uplynulých letech. Je to následek letošních lednových povodní, ale i neukázněnosti lidí, kteří ho odhazují do vody. „Velkou část nečistot tvoří kromě naplaveného dřeva komunální odpad, který přítoky dopraví až do nádrže, odkud není jiná cesta, než ho ručně vysbírat,“ podotkl mluvčí. V polovině května se Povodí Ohře pustí ve spolupráci s rybáři a dalšími dobrovolníky také do úklidu zaneřáděných břehů.

http://zatecky.denik.cz/zpravy_region/nechranice_ne​poradek_prehrada_20110309.html

 

foxxx - ®, 14.3.2011

Diskuse k bleskovce

N ruzmich - ® Pá 13.5.2011 11:14:01
Tak jsem se vrátil z nechranic, byl jsem tam týden a jak se zdá tak úklid byl proveden i pod vodou, za týden pouho pouhé 2 slabounké, nesekatelné záběry.

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniKompletní řada novinek SUPRA FISH od Jet Fish skladem

Nová řada SUPRA FISH od firmy jet Fish o sobě začala dávat vědět již koncem minulého roku. Nyní se konečně dočkala kompletní rodiny produktů. Kvalitní krmení za rozumnou cenu ocení jistě každý kaprař.


akce, rybareniSensas Feeder křeslo London

Za 5499
Speciální feederové křeslo s kompletním vybavením


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Centrum Rybářských Potřeb Centrum Rybářských Potřeb

Prostějov, Plumlovská 3614