Eshop sarfix.cz - akční nabídky

akce, rybareni

Preston Supera XS Eva accessory case

Za 616 Kč od sarfix.cz

Ideální pro širokou škálu drobného příslušenství, jako jsou krmící kalíšky, krmítka na feeder apod. Balení obsahuje 2 ks.

akce, rybareni

Preston Rod Safe U

Za 216 Kč od sarfix.cz

Tato rohatinka byla navržena tak, aby byla extrémně jednoduchá a kompaktní. Je velmi odolná a perfektní pro většinu způsobů rybolovu. Ve spodní části rohatinky je hluboká drážka, která umožňuje pohyb vlasce, zatímco prut je v klidu, což je nezbytné pro správné napnutí vlasce.

akce, rybareni

Preston Rod Safe multi

Za 378 Kč od sarfix.cz

Rod Safe Multi je perfektní podpěrou prutu pro komerční revíry, kde ryby často berou velmi agresivně. Umožní Vám umístit prut do více pozic a podle potřeby upravit napnutí špičky prutu.

akce, rybareni

Cresta Eva Accessories bag large low

Za 390 Kč od sarfix.cz

Vodotěsné EVA tašky na příslušenství nabízí místo pro spoustu drobnosti, jako krmítka, návazce, navijáky a další náčiní. Díky průhlednému víku je obsah tašky pěkně viditelný. Rozměry: 26x22x6cm

akce, rybareni

Cresta Plastic Cage feeder

Nabídka od sarfix.cz

Toto plastové klecové krmítko spojuje vlastnosti uzavřeného plastového krmítka a kovového klecového krmítka. Díky otevřenému designu vrchní části je návnada při pohybu krmítka rychle vypouštěna. Nicméně uzavřené strany snižují vypouštění návnady při potápění skrze vodu a při dopadu na dno.

Chcete také inzerovat akční nabídky?.