Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

Nosprey - Profil | So 22.12.2012 13:47:33

hraji >> Já se hlásím dobrovolně jako lama největší. Potřebuju okamžitě poradit, jak příští sezónu chytit:

candáta 90+
sumce 180+
tlouště 70+
kapra 20kg+

Vše na svazovce a pokud možno, aby to nedalo moc práce a nestálo moc peněz.
A raďte, raďte, raďte. Chci to vědět všechno a nejlíp hned (jako emotivně nevyrovnaná osoba ted musím doplnit řádek vykřičníků)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!

PS: Pečlivě jsem si ověřil, že jsem nikde nepoprosil, to je dneska in.

PPS: A slibuju, že když se mi něco z toho podaří chytit, další rok budu všechny oblažovat radami, jak se to má dělat. :-))

    NMartin M. - Profil | So 22.12.2012 13:45:34

    Jarda Š. >> anyzakovi jsem dal cervenou ja.

      N1Mara - Profil | Pá 21.12.2012 22:20:24

      hraji >> Máš na mysli Martina Mošnu ?

        NAzbest - Profil | Čt 20.12.2012 22:55:13

        hraji >> kdo? No-každej puberťák se dá poslat, kam patří-ne?:-)
        Když přeleze únosnou mez.

          Nhraji - Profil | Čt 20.12.2012 22:19:16

          Azbest >> podívej se, jak řádí takový puberťák na Chytej, už ho mají všichni plné zuby.

            NAzbest - Profil | Čt 20.12.2012 22:15:27

            hraji >> to moc nechápu.
            Já kdybych začínal, tak bych si přečetl články a kus diskusí a pak bych to tady zkusil bez bázně a hany-zvlášť, kdybych byl třeba puberťák.
            Ale třeba máš pravdu a pak je tahle diskuse zbytečná-určitě je ale zbytečný ji zasírat hnojem.
            To sem nováčky nepřivede určitě:-)).

              Nhraji - Profil | Čt 20.12.2012 22:04:10

              Azbest >> který chlap se dobrovolně přihlásí k tomu, že je ucho, zelenáč, greenhorn, mladej, zobák nebo jak barvitě označuje jazyk nováčka?
              Málokterý, proto je tato diskuze mrtvá.

                NAzbest - Profil | Čt 20.12.2012 21:52:40

                Tvl...sem píše snad úplně každej...teda kromě začátečníků.
                Koukám-vidím nový téma a docela bych řekl i potřebný, ale po vkročení říkám jedno.
                Sem když přijde začátečník, tak se buď vyděsí xmrti a zdrhne a nebo zavrtí hlavou a odejde.
                Běžte se hádat do plkárny nebo do...... a nechte zdejší prostor jim.
                Člověk sem jde udělat dobrej skutek (když je ten advent) a tady je jen kyselo...
                Ale on je to obraz celý společnosti.

                  Nsimálka - Profil | St 19.12.2012 11:15:55

                  Dovolte mi, abych upřesnil diskuzi kolem rybníku v Habrovanech.V hrubých rysech to popsal hraji.O vybudování rybníku se zasloužil zasadním způsobem přípravný výbor MO MRS Rajhrad.Vnesl jej do svazového rybolovu a tím splnil základní podmínku vzniku samostatné organizace.Proto je i logické, že tato MO byla pověřena Svazovým výborem o hospodařením na této vodě.Revír bude zjara prvotně zarybněn.Je přáním naší MO, aby rybáři byli na tomto revíru spokojeni a hlavně, aby se mohli aktivně podílet na starostlivosti o revír i na chodu MO.Proto budeme velmi rádi, pokud takoví lidé vstoupí do našich řad.Spokojenost rybářů je dána rybářskými zážitky, ne počtem odnesených ryb.Máme určité zkušenosti a víme, kterými cestami nejít.Jsme připraveni řešit naši členskou základnu z Habrovan a okolí.Bližší ifo na soukromé zprávě.
                  Omluva začátečníkům, že jsem vstoupil do jejich tématu.

                    Nsumec.milda - Profil | Út 18.12.2012 19:10:59

                    hraji >> jasně ,pokud nechodí tož nemůžou vědět !!!!!!!!!!tož to tu nebudeme za...rat .hoj .

                      Nhraji - Profil | Út 18.12.2012 19:06:56

                      sumec.milda >> zástupce MO Vyškov se běžně jednání svazového výbor zúčastňuje. Zda tam byl i tentokrát, to si nepamatuji.

                        Nsumec.milda - Profil | Út 18.12.2012 18:49:28

                        hraji >> tož at se jim daří a maj tam pěkný fišle .ve vyškově to asi výbor ještě neví???

                          Nhraji - Profil | Út 18.12.2012 18:36:55

                          sumec.milda >> pokud je mi známo, tak svazový výbor rozhodl, že hospodaření na rybníce bude svěřeno právě nové MO Rajhrad.

                            Nsumec.milda - Profil | Út 18.12.2012 18:32:40

                            hraji >> hoj, tož v revírech MRS by měl už na rok být to jo ale kdo bude hospodařit na tom to revíru ?vím cca o čtyřech zájemcích a po posledním výboru MO VYŠKOV to snad ještě nebylo ani rozhodnuto ???ale kdo ví???třeba už je ale informovanost nějak vázne???

                              Nhraji - Profil | Po 17.12.2012 19:50:15

                              sumec.milda >> nechci zpochybňovat co tu píšeš, ale přímo na svazovém výboru potvrdil zástupce vznikající MO, že ten rybník je jejich a příští rok by měl být v revírech MRS.

                                Nsumec.milda - Profil | Po 17.12.2012 18:19:36

                                jiris >> nějak mi to blbne... tak ještě to nemaj je tam víc zájemců.

                                  Nsumec.milda - Profil | Po 17.12.2012 18:18:22

                                  ještě to ale namaj!!!

                                    Njiris - Profil | Po 17.12.2012 15:46:39

                                    dun >> dík, nevšiml jsem si.

                                      NMates PB - Profil | Po 17.12.2012 15:28:12

                                      GRUPA >> No ještě, že ty tady bdíš.

                                        Nwelbin - Profil | Po 17.12.2012 15:11:27

                                        hraji >> za mne - už se to stalo,bdí

                                          Červené karty: Mrknato, Poušťák