Dotazy začátečníků
Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.czDalší témata z kategorie všeobecné: Nástrahy, návnady, Náčiní, doplňky, Techniky lovu, Domací dílna, Druhy ryb, rekordy, Příhody, kuriozity, RŘ, MO, svazy, Revíry, cestování, Závodní sektor, Ostatní
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.czDalší témata z kategorie všeobecné: Nástrahy, návnady, Náčiní, doplňky, Techniky lovu, Domací dílna, Druhy ryb, rekordy, Příhody, kuriozity, RŘ, MO, svazy, Revíry, cestování, Závodní sektor, Ostatní
Moderuje: Jarda Š. Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 76x v ignorovaných.
Nosprey - Profil | So 22.12.2012 13:47:33
hraji >> Já se hlásím dobrovolně jako lama největší. Potřebuju okamžitě poradit, jak příští sezónu chytit:
candáta 90+
sumce 180+
tlouště 70+
kapra 20kg+
Vše na svazovce a pokud možno, aby to nedalo moc práce a nestálo moc peněz.
A raďte, raďte, raďte. Chci to vědět všechno a nejlíp hned (jako emotivně nevyrovnaná osoba ted musím doplnit řádek vykřičníků)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS: Pečlivě jsem si ověřil, že jsem nikde nepoprosil, to je dneska in.
PPS: A slibuju, že když se mi něco z toho podaří chytit, další rok budu všechny oblažovat radami, jak se to má dělat. :-))
candáta 90+
sumce 180+
tlouště 70+
kapra 20kg+
Vše na svazovce a pokud možno, aby to nedalo moc práce a nestálo moc peněz.
A raďte, raďte, raďte. Chci to vědět všechno a nejlíp hned (jako emotivně nevyrovnaná osoba ted musím doplnit řádek vykřičníků)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS: Pečlivě jsem si ověřil, že jsem nikde nepoprosil, to je dneska in.
PPS: A slibuju, že když se mi něco z toho podaří chytit, další rok budu všechny oblažovat radami, jak se to má dělat. :-))
NAzbest - Profil | Čt 20.12.2012 22:55:13
hraji >> kdo? No-každej puberťák se dá poslat, kam patří-ne?:-)
Když přeleze únosnou mez.
Když přeleze únosnou mez.
Nhraji - Profil | Čt 20.12.2012 22:19:16
Azbest >> podívej se, jak řádí takový puberťák na Chytej, už ho mají všichni plné zuby.
NAzbest - Profil | Čt 20.12.2012 22:15:27
hraji >> to moc nechápu.
Já kdybych začínal, tak bych si přečetl články a kus diskusí a pak bych to tady zkusil bez bázně a hany-zvlášť, kdybych byl třeba puberťák.
Ale třeba máš pravdu a pak je tahle diskuse zbytečná-určitě je ale zbytečný ji zasírat hnojem.
To sem nováčky nepřivede určitě:-)).
Já kdybych začínal, tak bych si přečetl články a kus diskusí a pak bych to tady zkusil bez bázně a hany-zvlášť, kdybych byl třeba puberťák.
Ale třeba máš pravdu a pak je tahle diskuse zbytečná-určitě je ale zbytečný ji zasírat hnojem.
To sem nováčky nepřivede určitě:-)).
Nhraji - Profil | Čt 20.12.2012 22:04:10
Azbest >> který chlap se dobrovolně přihlásí k tomu, že je ucho, zelenáč, greenhorn, mladej, zobák nebo jak barvitě označuje jazyk nováčka?
Málokterý, proto je tato diskuze mrtvá.
Málokterý, proto je tato diskuze mrtvá.
NAzbest - Profil | Čt 20.12.2012 21:52:40
Tvl...sem píše snad úplně každej...teda kromě začátečníků.
Koukám-vidím nový téma a docela bych řekl i potřebný, ale po vkročení říkám jedno.
Sem když přijde začátečník, tak se buď vyděsí xmrti a zdrhne a nebo zavrtí hlavou a odejde.
Běžte se hádat do plkárny nebo do...... a nechte zdejší prostor jim.
Člověk sem jde udělat dobrej skutek (když je ten advent) a tady je jen kyselo...
Ale on je to obraz celý společnosti.
Koukám-vidím nový téma a docela bych řekl i potřebný, ale po vkročení říkám jedno.
Sem když přijde začátečník, tak se buď vyděsí xmrti a zdrhne a nebo zavrtí hlavou a odejde.
Běžte se hádat do plkárny nebo do...... a nechte zdejší prostor jim.
Člověk sem jde udělat dobrej skutek (když je ten advent) a tady je jen kyselo...
Ale on je to obraz celý společnosti.
Nsimálka - Profil | St 19.12.2012 11:15:55
Dovolte mi, abych upřesnil diskuzi kolem rybníku v Habrovanech.V hrubých rysech to popsal hraji.O vybudování rybníku se zasloužil zasadním způsobem přípravný výbor MO MRS Rajhrad.Vnesl jej do svazového rybolovu a tím splnil základní podmínku vzniku samostatné organizace.Proto je i logické, že tato MO byla pověřena Svazovým výborem o hospodařením na této vodě.Revír bude zjara prvotně zarybněn.Je přáním naší MO, aby rybáři byli na tomto revíru spokojeni a hlavně, aby se mohli aktivně podílet na starostlivosti o revír i na chodu MO.Proto budeme velmi rádi, pokud takoví lidé vstoupí do našich řad.Spokojenost rybářů je dána rybářskými zážitky, ne počtem odnesených ryb.Máme určité zkušenosti a víme, kterými cestami nejít.Jsme připraveni řešit naši členskou základnu z Habrovan a okolí.Bližší ifo na soukromé zprávě.
Omluva začátečníkům, že jsem vstoupil do jejich tématu.
Omluva začátečníkům, že jsem vstoupil do jejich tématu.
Nsumec.milda - Profil | Út 18.12.2012 19:10:59
hraji >> jasně ,pokud nechodí tož nemůžou vědět !!!!!!!!!!tož to tu nebudeme za...rat .hoj .
Nhraji - Profil | Út 18.12.2012 19:06:56
sumec.milda >> zástupce MO Vyškov se běžně jednání svazového výbor zúčastňuje. Zda tam byl i tentokrát, to si nepamatuji.
Nsumec.milda - Profil | Út 18.12.2012 18:49:28
hraji >> tož at se jim daří a maj tam pěkný fišle .ve vyškově to asi výbor ještě neví???
Nhraji - Profil | Út 18.12.2012 18:36:55
sumec.milda >> pokud je mi známo, tak svazový výbor rozhodl, že hospodaření na rybníce bude svěřeno právě nové MO Rajhrad.
Nsumec.milda - Profil | Út 18.12.2012 18:32:40
hraji >> hoj, tož v revírech MRS by měl už na rok být to jo ale kdo bude hospodařit na tom to revíru ?vím cca o čtyřech zájemcích a po posledním výboru MO VYŠKOV to snad ještě nebylo ani rozhodnuto ???ale kdo ví???třeba už je ale informovanost nějak vázne???
Nhraji - Profil | Po 17.12.2012 19:50:15
sumec.milda >> nechci zpochybňovat co tu píšeš, ale přímo na svazovém výboru potvrdil zástupce vznikající MO, že ten rybník je jejich a příští rok by měl být v revírech MRS.
Nsumec.milda - Profil | Po 17.12.2012 18:19:36
jiris >> nějak mi to blbne... tak ještě to nemaj je tam víc zájemců.
Červené karty: Mrknato, Poušťák
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












