Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

NŠlapeto - Profil | Po 3.12.2012 21:52:16

Mám od Mivardi dva kapráky už třetí sezonu a uplně v pohodě. Zpracování nic moc, ale kvalitní blank (podle mě, nejsem profík). Pěkně se s nima háže i zdolávačka super. Samozřejmě jsem měl v ruce mnohem lepší pruty, ale za ty love...

    NRybar Kamyk - Profil | Po 3.12.2012 21:19:20

    Mivardi už bych nechtěl.To už je kvalitnější zboží od vietnamcu,takže cokoliv je lepší jak mivardi

      Nrybomil - Profil | Po 3.12.2012 18:26:24

      tuzemak >> proč cenzůra ??? no ale když porovnáváš teleskop a děličku, tak to je jako feldu rovnat s bavorákem. Mivardi teleskopáci jsou podle mě hrozný, jako Kingfisher, to i Byron je lepší. V tomhle případě platí za malo prachů málo muziky.

        NMartin M. - Profil | Po 3.12.2012 14:18:15

        Zapisy jsem obnovil a prosim vsechny zucastnene, aby veci resili s klidnou hlavou.

          Ntuzemak - Profil | Po 3.12.2012 13:08:23

          Mates PB >> a už se mám před tebou posadit na prdélku pašáku????kolenovrti??? ne každý má peníze na drahý věci,dělají rybařinu pro relax,né aby se tu chlubili kolik 1000 do toho vrazí,i laciná věc je potěší,ale jak vidím podle tvý arogance o tom ti nemá cenu psát,ty hledíš na drahotu......P.S. ne vše drahý musí být nejlepší.

            NMates PB - Profil | Po 3.12.2012 13:04:02

            tuzemak >> Tak poslouchej ty pašáku, dotaz byl mířený na Mivardi a vzhledem k tomu kolik mi už prošlo prutů rukama na opravu, jsem napsal, že nebrat. Nikdo tu nepsal, že má někdo poradit nějakou jinou značku, tak se prober. Dotaz byl na jednu firmu a konkrétní typ prutu, né poraďte mi něco jinýho než Mivardi. Kupte si to Mivardi, kupujte to, mě to jenom dělá radost, neboj se nic. Naleštěnou bídu si kupujou kolenovrti a ti taky když to přerazí tak si to radši nechaj opravit, než by si koupili novej jinej a lepší a kvalitnější.:-))

              Ntuzemak - Profil | Po 3.12.2012 12:57:35

              Mates PB >> zatím co to tu čtu,tak jediný specialista seš tu ty,jen tu někteří napsali jakou značku můžou doporučit podle svých letitých zkušeností:-)))

                NMates PB - Profil | Po 3.12.2012 12:44:27

                Koofr >> Tak to vidíš, jeden specialista vedle druhýho, dokonce i ví kdo kde za jakej provázek tahá. Inu máš štěstí, že si se zeptal zrovinka tady. :-)))

                  Ntuzemak - Profil | Po 3.12.2012 12:37:13

                  GRUPA >> to,že reaguju na něčí dotaz???

                    NGRUPA - Profil | Po 3.12.2012 12:36:19

                    tuzemak >> mě to nevadí, jen mě to připadalo srandovní, nic víc.

                      Ntuzemak - Profil | Po 3.12.2012 12:32:54

                      GRUPA >> psal sem,že od nich mám i křeslo,pokud ti vadí moje reakce tak to smázni,já nevěděl,že tu je cenzůra...P.S.na co teda tato diskuze je?????

                        NGRUPA - Profil | Po 3.12.2012 12:31:15

                        tuzemak >> tak si na dotaz na navi a prut napsal, že máš křeslo...
                        :-)
                        Zajimavá taktika.

                          Nnatas - Profil | Po 3.12.2012 12:29:23

                          Mivardi nabízí pro běžný rybolov docela dobrou kvalitu za nízkou cenu.Mám od nich pruty a nedám na ně dopustit,stejně jako navijáky.Kupoval jsem je v akci za bezkonkurenční peníz.Pro začátek je to dobrá koupě.Asi by se mnoho lidí divilo, kdyby věděli, kde se značkové věci prodávané u nás vyrábějí.U mnohého zboží se jen vyměňuje polepka se značkou.Už to tady také proběhlo, že jedna věc nese různé značky za různé ceny.

                            NMates PB - Profil | Po 3.12.2012 12:27:25

                            GRUPA >> Nech ho bejt. Ať si to Mivardi nakoupěj.

                              Ntuzemak - Profil | Po 3.12.2012 12:16:37

                              GRUPA >> představ si,že i navi mám od nich,nechtěl sem vypisovat vše,jen sem reagoval na psaní,že mivardi nebrat,nic víc.

                                NGRUPA - Profil | Po 3.12.2012 12:13:07

                                tuzemak >> děličky a navijáky, mají s křeslem a teleskopem pramálo společného.....

                                  Ntuzemak - Profil | Po 3.12.2012 12:06:12

                                  Koofr >> nedej na řeči mivardi nebrat,mám teleskopy a křeslo od týto firmy,už 4 rokem to maká jak to má být,žádný problém,to že se někomu něco posralo neznamená,že to nejní dobrý,i vyhlášenější značky mají svoje chyby.o)))

                                    NMates PB - Profil | Po 3.12.2012 8:48:36

                                    Koofr >> Mivardi nebrat.

                                      NBejmák - Profil | Po 3.12.2012 0:16:25

                                      Koofr >> Ahoj Mistraly jsou v pohodě chybu rozhodně neuděláš, 4 roky a v pohodě.Emperor je tvrdší prut, vhodný spíš na odhoz a řeku . dvou díl je určitě lepší než troj .

                                        Nvokounek - Profil | So 1.12.2012 16:48:05

                                        Koofr >> prut neviem ale velmi ti odporúčam kuknúť do archívu na preferencie navijáku Tica scepter je to vymakaný naviják a v danej cenovej hladine podla mňa nemá konkureciu..

                                          Červené karty: Mrknato, Poušťák