Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

Nalfonz42 - Profil | Po 25.7.2016 22:12:19

molca >> no nevím, nevím... kakr má ve velmi důležité hádací dižkůz redku, najdi někoho jiného :-))

http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=608342

    Nmolca - Profil | Po 25.7.2016 19:05:31

    činka >> kakr? Ale nevím to jistě

      Nčinka - Profil | Po 25.7.2016 11:51:35

      Ahoj, působí zde nebo radí někdo kdo vykonává RS? Pokud ano, zajímala by mne odpověď, zda je kačena, která je uvázáná na trhačku o protější břeh toku braná jako bojka. Vše je přeci pevnou součástí udice. Po zaseknutí nic ve vodě nezůstane oproti klasické boji.

        NBuffalo1969 - Profil | Út 19.7.2016 21:34:13

        alfonz42 >> no vidíš a tobě je devět..:-))))

          Njirisyky - Profil | Ne 17.7.2016 22:46:04

          Musíme se trošku povznést, kor když já osobně se dostanu k vodě nejdříve za 3 týdny :-D

            NPvl - Profil | Ne 17.7.2016 21:17:33

            jaroslavstehlikst >> Semtín má u "huby" :o§)

              Njaroslavstehlikst - Profil | Ne 17.7.2016 19:54:05

              jirisyky >> nejlíp s dynamitem

                NLosPafkos - Profil | Ne 17.7.2016 17:00:52

                Cocolik >> Pořiď si tento,nikdy nesmrdí.
                http://www.sarfix.cz/Korum-Latex-Folding-spoon-net-​26-d192.htm

                  Nalfonz42 - Profil | So 16.7.2016 23:55:11

                  jirisyky >> twl.... Já tě typl na 8 let s tím dotazem :-)))

                    Njá 2 - Profil | So 16.7.2016 21:17:54

                    jirisyky >> Správně na prut, nejefektivněji jinými způsoby...

                      NJarda Š. - Profil | So 16.7.2016 20:41:53

                      jirisyky >> Kapři jdou chytat několika metodami a na mnoho různých nástrah. Také jde o to, jestli chceš nachytat hodně menších nebo se chceš zaměřit na velké. Rozdíly jsou také mezi chytáním na řece a na stojaté vodě. Takto položená je to příliš obecná otázka.

                        Njirisyky - Profil | So 16.7.2016 13:54:45

                        jak spravne nachytam kapry?

                          Nviceroy - Profil | St 13.7.2016 15:48:56

                          Kdyz nic nechytnes nic nesusis :-)

                            NKentaur - Profil | Út 12.7.2016 20:23:18

                            standas >> Ten nevozim,tak nevim.Ja ty bodberaky pokazde u vody poradne oplachnu a nejsou v aute vubec citit.Minule jsem tam nasel zbytek krmeni asi po roce.To nebyl hezkej pohled :D

                              NJarda Š. - Profil | Út 12.7.2016 20:13:11

                              standas >> Jj, a hlavně když z něj nějakou rybku zapomeneš vyndat.

                                Nstandas - Profil | Út 12.7.2016 20:05:54

                                Kentaur >> Nejlíp voní vezírek :-))

                                  NKentaur - Profil | Út 12.7.2016 15:23:33

                                  standas >> Souhlas.Ja mam dva podberaky stale v kufru a pohoda.Takhle je nikdy nezapomenu doma.

                                    NSeržant55 - Profil | Út 12.7.2016 12:56:32

                                    venca1 >> A hlavně chytat pouze velikosti ryb které tomu gafu odpovídají.

                                      Nvenca1 - Profil | Út 12.7.2016 8:46:14

                                      drvoštěp >> Další možnost je používat gaf..-))

                                        NPlžík - Profil | Po 11.7.2016 23:44:07

                                        standas >> To bych nechal patentovat, stromeček s vůní ryby.

                                          Červené karty: Mrknato, Poušťák