Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

NLibor 1 - Profil | Ne 28.6.2015 22:59:00

japu22 >> jsem se úplně děsil, že to myslíš vážně o))

    Ntimb - Profil | Ne 28.6.2015 22:41:48

    Petr64 >> Těžce nakažlivá infekce.

      Njapu22 - Profil | Ne 28.6.2015 22:32:38

      Petr64 >> žádná infekce, jenom jsem mu poradil úplnou pitomost. Dobře míněné rady níže mu nejsou dost dobré tak jsem mu napsal co si myslím že chce slyšet. Normálně začátečníkům rád poradím ale v tomto případě je dobrá rada k ničemu, tento chlapec se rád ptá na cokoliv ale vše ví sám nejlíp.

        NPetr64 - Profil | Ne 28.6.2015 21:40:10

        To LK je nějaká infekce??:-(

          NCarabus - Profil | Ne 28.6.2015 14:16:17

          jaroslavstehlikst >> Po tom co ti chlapi radí nějak nechápu co chceš slyšet? Chleba namazanej banánem? Těsto z olejovek se šlehačkou? Nebo čekáš na něco s čím přijedeš a vychytáš Vranov? Tak to se prober, nic takového opravdu neexistuje.

            Njaroslavstehlikst - Profil | Ne 28.6.2015 14:10:16

            japu22 >> ok zkusím to ;)

              Njaroslavstehlikst - Profil | Ne 28.6.2015 7:50:34

              Aleš10 >> fuj takový sra*** . :)

                Njaroslavstehlikst - Profil | Ne 28.6.2015 7:49:52

                Nachos >> sorry ale já to myslel tak že každá voda (většinou) má svou zaručenou .... ;)

                  NPvl - Profil | Ne 28.6.2015 7:23:07

                  Nachos >> Jestli bych neměl na 100% ověřené existují -neexistují ? Neradil bych :o§))

                    Njapu22 - Profil | Ne 28.6.2015 0:40:01

                    jaroslavstehlikst >>na rozkrmeni doporučuji top restart boilies LK bait. Musíš smíchat víc prichutiTak 2 až 3 dny krmit ráno v poledne a večer cca 5kg na jedno zakrmeni. Potom chytat na to čím jsi krmil. Ty koule nejsou nejlevnější takže jestli chceš něco ušetřit tak po zakrmeni až ti ryby najednou můžeš chytat na kuku, červa, žížaly nebo rohlik. 😎

                      NAleš10 - Profil | So 27.6.2015 21:23:16

                      jaroslavstehlikst >> tak pokud tohle nejsou zaručené nástrahy tak by mě zajímaly které to jsou :-))) asi koulelelís za 600kč/kg :-)))

                        Njapu22 - Profil | So 27.6.2015 20:35:09

                        Nachos >> a máš to.

                          NNachos - Profil | So 27.6.2015 20:27:33

                          jaroslavstehlikst >> Ok chtěl jsem ti poradit ,ale evidentně to nemá smysl.

                            Njaroslavstehlikst - Profil | So 27.6.2015 16:38:05

                            Nachos >> to je věc názoru ;)

                              NNachos - Profil | So 27.6.2015 16:34:36

                              jaroslavstehlikst >> v rybařině je zaručené jen to , že je voda mokrá. žádná zaručená nástraha neexistuje a existovat pravděpodobně nebude

                                Njaroslavstehlikst - Profil | So 27.6.2015 13:13:57

                                Nachos >> Ok to mě taky napadlo ale já myslel spíš radu od někoho kdo tam chytá něco zaručeného :)
                                ale jinak dík .

                                  NJarda Š. - Profil | So 27.6.2015 12:48:31

                                  Nachos >> Do čtveřice univerzálních nástrah bych přidal ještě žížaly.

                                    NNachos - Profil | So 27.6.2015 10:52:39

                                    jaroslavstehlikst >> pokud ti jde o cokoliv tak neni nic lepsiho nez rohlik,cerv nebo kukurice.krmeni ploticove.

                                      Njaroslavstehlikst - Profil | So 27.6.2015 8:26:09

                                      Dobrý den,

                                      za dva týdny jedu na dovolenou do Oslnovic na Vranov a potřebuji poradit nějakou osvědčenou nástrahu.

                                      chci se tam zaměřit na všechny druhy ryb takže jestli nějakou osvědčenou nástrahu (nebo nějakou radu ) tak napište prosím

                                        Nsladoch - Profil | Pá 26.6.2015 6:15:25

                                        Nachos >> diky za odpoved, ale chtel bych radsi neco od mistnich.

                                          Červené karty: Mrknato, Poušťák