Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

Nviceroy - Profil | Čt 25.6.2015 21:51:35

venca1 >> pokud jsi poradne necetl otazku co muze chytit ? V Italii je naprosto mozne sumika na vlacku uplne v klidu zahaknout to mi ver tak nechapu tvou reakci cemu se divis :-):-)

    NNachos - Profil | Čt 25.6.2015 20:04:05

    sladoch >> mám to tam cca 300km ale i tak je jasné že na malých vodách bude nejefektivnější plavaná

      Nsladoch - Profil | Čt 25.6.2015 19:07:19

      Ahoj lidi, nemate nekdo zkusenosti s chytanim v reviru Rusava 2A? A pokud ano, jake styly jsou tam nejuspesnejsi.

        NGlasy - Profil | Čt 25.6.2015 13:52:24

        JonyPapa >> Carp man CZ - 24.6.2015 19:14:35 >> měl bych poznámku k navijáku...mam ho ve vel.30_a musím říct,že nic moc...jakmile dám větší nástrahu (12cm a vícewoblery,větší rotačky 3 a víš) tak má docela problémy to utáhnout...ale na Medium a light v pohodě..ale je fakt že ty tři roky co ho mám něco odchytal(cca 20-30 dochazek ročně) drží

          NNachos - Profil | Čt 25.6.2015 9:33:23

          venca1 >> ptá se co tam může chytit a to sumec přes dva metry klidně může být :)

            Nvenca1 - Profil | Čt 25.6.2015 6:20:35

            viceroy >> on píše něco o sumcích nad 2 metry? kámo. :-))))

              Nviceroy - Profil | St 24.6.2015 22:57:27

              JonyPapa >> Carp man CZ - 24.6.2015 19:14:35 >> sumce nad dva metry takze doporucuji poradny cajk kamo

                NNachos - Profil | St 24.6.2015 22:23:50

                JonyPapa >> Carp man CZ - 24.6.2015 19:14:35 >> možná by bylo fajn napsat či na řece(nebo stojáku) nebo na moři

                  NCarp man CZ - Profil | St 24.6.2015 19:14:35

                  Stačí mi v Itálii na přívlač stará sklolaminátová dvoudílná dělička, dva metry dlouhá, s vázanými železnými očky v kombinaci s navijákem okuma safina pro spa 40 se šňůrou Wisplash 0,14mm/18kkg? A můžu se ještě zeptat, jaké ryby zde můžu chytit??

                    Ntom_novak - Profil | Út 23.6.2015 12:49:23

                    Prominte že otravuji nemetáte někdo skušenosti z peletami mikbaits express oliheně pokud ano jaké?Chci chytat na method..

                      Ntom_novak - Profil | Ne 21.6.2015 17:04:30

                      chápu

                        NBiker - Profil | Ne 21.6.2015 16:44:15

                        tom_novak >> To je prave ta chyba si to asi nepochopil, ale je to jen tvoje rozhodnuti casem na to prijdes sam. :-)
                        Posledni napoveda jestli to nesmaznou jako reklamu:
                        Tohle je original http://www.monsterbaits.cz/BLACK-Halibut-8mm-500g-d​1199.htm a treba posledni tvuj odkaz je to stejny, obsah a cenu uz si doufam dovedes sam spocitat. A takto to funguje v tomhle state.
                        At se dari.

                          NPvl - Profil | Ne 21.6.2015 13:46:19

                          tom_novak >> Ty jsi asi nepochopil ,že ti zde psali že pelety jsou prakticky od jednoho výrobce a mají jen jiný obal ?? Jestli chceš platit zbytečné peníze které si "vlastoručně vyděláš " potom se zde nemusíš ani ptát .o§))

                            Ntom_novak - Profil | Ne 21.6.2015 12:18:51

                            chci kupovat pelety jenom od znám značek mikbailts ,chytil nikl,jet fish:: cc more

                              NBiker - Profil | So 20.6.2015 17:53:42

                              tom_novak >> Ano jak pise kolega, ale o tom by se dala zalozit cela diskuze jak vyrobci tahaji z nevedomosti lidi penize. Spousta prodejcu to jen prebaluje do ruznych dozicek maximalne tam kapne trochu nejake esence a proda to pod nejakym nazvem.
                              Taky je potreba davat pozor jestli ty pelety jsou original, hodne firem prodava obycejnej omastnej srot v hodnote par korun pod nazvem halibut pelety. Bylo by to na hodne velkej seznam.

                                NPetr64 - Profil | So 20.6.2015 16:09:58

                                tom_novak >> Jo Používám velikosti 8-16mm.Kilo kupuju za 100-115kč.Ty krabičky sou 3,5x dražší.

                                  Ntom_novak - Profil | So 20.6.2015 13:44:56

                                  Petr64 >> ? vydřiduch?

                                    NPetr64 - Profil | So 20.6.2015 0:23:15

                                    tom_novak >> Když budeš hledat,dostaneš se na stovku za kilo.Když budeš hledat víc,seženeš levněji.

                                      NPetr64 - Profil | So 20.6.2015 0:16:17

                                      Biker >> Se divím,že neprodává za cenu ks/2kč.Vyrejžoval by vic.:o((

                                        NPetr64 - Profil | So 20.6.2015 0:13:36

                                        tom_novak >> Hmmm.Dobrej vydřiduch.:o))

                                          Červené karty: Mrknato, Poušťák