Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

tom_novak - Profil | St 3.6.2015 12:53:35

standas >> díky za radu

    standas - Profil | Út 2.6.2015 21:23:15

    tom_novak >> Jestli je tam hodně plotic je dobré mít hodně kukel. Plotice je milují a když mají přísun tak je preferuji. Jinak zvol kořeněné krmčo a bedna tě nemine. :-)

      Nachos - Profil | So 30.5.2015 15:49:54

      tom_novak >> když jsi tam před 14-ti dny vyhrál závod ,tak radu určitě nepotřebuješ :)

        tom_novak - Profil | So 30.5.2015 10:59:48

        rybník dobře znám je to rybník 4ha(má obdelnikový tvar) před 14 dny zde byly ploticové závody ktereé jsem vyhrál.chytil jse 8,52 metru..

          Jarda Š. - Profil | Pá 29.5.2015 23:19:55

          tom_novak >> Pokud budete závodit na revíru, který znáš, tak bych se klonil k tomu, použít krmení, které se ti tam osvědčilo s tím, že použiješ víc živé. Kdybys uvedl jaký je charakter vody (malá řeka, velká řeka, rybník?) a jaká tam je obsádka ryb, tak by ti možná tady někteří závodníci poradili, co by použili oni.

            tom_novak - Profil | Pá 29.5.2015 17:26:31

            Ahoj za 2 měsíce mě čekají závody zlatá udice.A moje otázka zní takto jak se má mpoje krmení lišit od normálního které používam přes leto.A po případě daly by použít např.melasa.,ttx ruzné práškové sladila atd....Předem díky za odpověd.....

              Dragoun6969 - Profil | Út 26.5.2015 16:58:52

              venca1 >> A někdy ,na menším toku,jen šnůra a vlas s mouchou.

                Dragoun6969 - Profil | Út 26.5.2015 16:57:10

                venca1 >> Samozřejmě že ne.Složení-šnůra, ují.návazac a akoncový vlasec na jednu nebo dvě mouchy.

                  venca1 - Profil | Út 26.5.2015 9:48:45

                  Dragoun6969 >> Ty vážeš mouchy přímo na šňůru? :-))

                    Dragoun6969 - Profil | Ne 24.5.2015 17:46:40

                    JonyPapa >> Carp man CZ - 20.5.2015 20:50:52 >> A ještě jeden příklad.Muškařim a používám plovoucí žlutou a potápivou šnůru.A taky nevadí.

                      zander - Profil | Ne 24.5.2015 8:06:07

                      Berkley Fireline Exceed Fluo Green a taky nevadí :)

                        Dragoun6969 - Profil | Čt 21.5.2015 17:42:28

                        Mam žlutou a nevadí :-)

                          Carp man CZ - Profil | St 20.5.2015 20:50:52

                          nebude při přívlači rybám vadit oranžová01, pletenka (ŠŇŮRA BERKLEY WHIPLASH)??

                            Jarda Š. - Profil | St 13.5.2015 23:06:01

                            CCarp >> Jestli máš v okolí bydliště víc MO než jednu, tak si vysonduj, kde to bude nejsnazší. V současné době nemusíš být členem té MO, která je nejbližší tvému trvalému bydlišti, ale můžeš si vybrat mezi těmi, kde můžeš plnit členské povinnosti (zejm. docházet tam na čl. schůze a brigády).

                              CCarp - Profil | St 13.5.2015 20:19:14

                              standas >> Jestli to půjde bez nějakých zbytečných komplikací a průtahů, klidně rád do flaše zainvestuju :) Bůhví kdy zas bude trocha toho času, rád bych na ryby co nejdříve...

                                P!F - Profil | St 13.5.2015 16:20:36

                                All-In Sméky >> ja som sa to ucil s muskou co mala ucvaknuty obluk haciku aby sa nezachytavala, nemusis ist ani k vode, natrenujes za domom.

                                  standas - Profil | St 13.5.2015 15:28:39

                                  CCarp >> přesně jak píše Martin a vezmi sebou flašu RUMU tím nic nepokazíš:-)))))))))))))))))))))))))))))

                                    Martin M. - Profil | Út 12.5.2015 23:20:02

                                    CCarp >> doklady si muzes vyridit i v prubehu sezony. Idealni by bylo najit stary Rybarsky listek - i s neplatnym listkem si muzes vyridit novy. Pak v libovolne MO zaplatis zapisne, clenske poplatky, povolenku a brigady a muzes jit chytat. Samozrejme ne kazda MO ma uredni hodiny aspon kazdy tyden.

                                      CCarp - Profil | Út 12.5.2015 21:51:38

                                      Zdravím.
                                      Chtěl bych se zeptat, zda je možné pořídit i teď, v průběhu sezóny, povolenku k lovu ryb na mimopstruhových revírech. Kdysi jsem chytal, ale musel jsem toho z důvodů absence času zanechat, teď v létě bych se k tomu rád vrátil.
                                      Díky za odpovědi...

                                        standas - Profil | Ne 10.5.2015 15:56:33

                                        Jarda Š. >> když nenastuduje tak riskuje chybu a může přijít o noty.

                                          Červené karty: Mrknato, Poušťák