Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

Ntom_novak - Profil | Pá 17.4.2015 11:36:28

Máte nekdo zkušenosti s boilies carp servis boilies boss special nebo jín druh boilies od carp servis??

    NSmrtak - Profil | St 15.4.2015 18:37:09

    Carabus >> partikel staci scedit a jemne presypat solou/cukrom, a je to. Hlaven nech dava pozro na to, aby trubu s natiahnutou pancuchou nechytil mokrou rukou, to je potom hruza des.

      NCarabus - Profil | Pá 10.4.2015 18:47:44

      tom_novak >> a pozor na to, že PVA se rozpouští třeba i při použití vařeného partiklu (vše co obsahuje vodu)

        NJarda Š. - Profil | Pá 10.4.2015 13:21:21

        tom_novak >> Můžeš to klidně zkoušet i jako začátečník, není na tom nic moc složitého, jen je potřeba mít na paměti, že krmení v PVA něco váží, abys tím při náhozu nepřetěžoval prut.

          Ntom_novak - Profil | Pá 10.4.2015 11:41:04

          Ahoj mám jednu otázku..mužu používat pva když jsem začátečník...nebo mám počkat až budu zkušenější

            NDragoun6969 - Profil | Po 6.4.2015 16:15:44

            Nachos >> Hlavně,že se pochopí oč de.Pravopis bych pro tentokrát vypustil :-)

              Njambo - Profil | Po 6.4.2015 13:51:37

              Nachos >> učitelkou to asi nebude .-))

                NBuffalo1969 - Profil | Po 6.4.2015 9:55:30

                Nachos >> ale kolego......ve dvanácti jsi nebyl lepší...:-)))

                  NNachos - Profil | Ne 5.4.2015 17:07:57

                  tom_novak >> hlavně vYměň učitelku češtiny :)

                    NDragoun6969 - Profil | Ne 5.4.2015 15:25:56

                    tom_novak >> Nemusíš.Dlouho používám angličák s přídavnou zátěží a funguje.Jen jsem stopku natřel výrazně žlutou barvou a bylo.

                      Ntom_novak - Profil | Ne 5.4.2015 11:08:50

                      Prominte že vás obtezuji ale musím si kupovat marker ? nešloby to jinak jínem zpusobem že bych marker vimněnil za pruběžný splávek

                        NČík - Profil | So 4.4.2015 17:48:02

                        tom_novak >> Přesně jak píšeš.Buď fluorocarbon nebo tužší vlasec.Pletenku bych nepoužil,protože hrozí zamotání.

                          Ntom_novak - Profil | So 4.4.2015 15:31:48

                          Ahoj mám jednu otázku dá se z fluocarbonu zhotovit zig rig návazec nebo je lepší ho udělat z njákeho tuhčího silonu nebo s jemné pletenky

                            Nrybomil - Profil | Pá 3.4.2015 10:15:44

                            Dr. Greenthumb >> Guru a Preston PR 39.

                              NPetr64 - Profil | St 1.4.2015 14:55:58

                              Soulfish >> Tak proto jsem je nemohl rok sehnat. Ty jsi mi je vykoupil. ;-)

                                NSoulfish - Profil | Út 31.3.2015 22:40:01

                                Dr. Greenthumb >> používal jsem ty stejné co petr64 a ryby mi z nich nepadaly

                                  NDr. Greenthumb - Profil | Út 31.3.2015 13:50:54

                                  standas >> chapu. Na soukromé nemám problém s padanim ryby. Zvazuju už nad tím dlouho. Někdy je problém ten háček dostat ven i peanem. Ale bez proti hrotu je to rychle a šetrné. Teda je to Muj názor no. Sice je tu par reakci ze to není zrovna šetrné. Tak nevím co si myslet. Ale i tak díky za radu.

                                    NPirx - Profil | Út 31.3.2015 10:08:28

                                    Zdravim
                                    Pánové, má někdo zkušenosti s tímto motorem? Závěsný lodní motor 2T 3,5HP MAR-POL
                                    Děkuju za jakokoliv zprávu

                                      Nstandas - Profil | Út 31.3.2015 8:33:53

                                      Dr. Greenthumb >> já je jeden čas zkoušel a ryba mi dost padala- tak záleži na tobě jestli chceš tu rybu vyndat z vody a nebo jestli ti stačí cejtit zaškubání na prutě a pak nic? :-(

                                        NDr. Greenthumb - Profil | Ne 29.3.2015 16:59:22

                                        Petr64 >> díky za prezentaci:-)

                                          Červené karty: Mrknato, Poušťák