Františkův rybník

1 foto revíru Františkův rybník
2 foto revíru Františkův rybník
3 foto revíru Františkův rybník
4 foto revíru Františkův rybník
5 foto revíru Františkův rybník

Ceník povolenek

Chytá se formou „ chyť a pusť “ na 3 pruty

Denně 07:00 – 21:00 400 Kč
24 hodin 700 Kč
3 dny 1800 Kč
5 dnů 2500 Kč
1 týden 3000Kč

Typ revíru: stojatá voda, mimopstruhový, soukromý
Rozloha: 6ha
Oblast: jižní Morava

Popis

Rybník se nachází v nádherné přírodě Lednicko-Valtického areálu a je velmi dobře zarybněn trofejními kapry a amury. Rybník je velmi dobře přístupný po asfaltové cestě, která je značena od hlavní cesty vedoucí z Břeclavi na místní hraniční přechod do Rakouska. Chytá se pouze z jedné strany rybníka, kde se nachází louka, druhá strana je zarostlá souvislým pásem rákosu. Vzdálenost k rákosu je cca. 100 m. Parkování a bivakování je zajištěno asi 20m od vody. Rybník je plochý, u hráze má hloubku necelé 3 metry, u vpusti asi 1,5 metru. Dno je bahnité bez jakýchkoli závad.

Aktuálně

K povolence obědy zdarma!
V říjnu a listopadu 2006 dostanete na Františkově rybníku k 3, 5 či 7denní povolence každý den oběd zdarma. Přijeďte, kapři a kuchaři už čekají!

Speciální pravidla

Na tomto rybníce platí speciální pravidla lovu, které najdete na našich internetových stránkách.

Běžné druhy ryb

Rybník je velmi dobře zarybněn trofejními kapry a amury vyřazenými z chovu a je pravidelně doplňován většími kapry. Dále jsou zde vysazeni sumci (i albín).

Komentář

Ubytování:
Přímo v areálu je jedna slušně vybavená maringotka pro 2 až 5 rybářů. Na místě je též zajištěno občerstvení a prodej drobného rybářského vybavení. Přímo k vodě budou denně přiváženy teplé obědy.

Příjezd:
Z dálnice D2 odbočit na Břeclav. Po průjezdu Břeclaví ( pořád rovně po hlavní) je odbočka do leva na Rakousko (hraniční přechod Poštovná-Reintahl). Těsně před hraničním přechodem se odbočí zase do leva (přes parkoviště Restaurace na celnici) a odtud je to už jen 2 km pořád rovně po asfaltové cestě.

Kontakt:
Františkův rybník
Antonín Nešpor
Celnice 12 14
Tel: 00420 736 61 40 38
Email: spravce@bigfishing.cz
www.bigfishing.cz

Interaktivní mapa

 
Antonín Nešpor, 10.5.2005