441 005 - BÍLINA 6
Mimopstruhové revíry - Severočeský
MO Most, 20 km, 182 ha
Popis revíru
Přítok Labe. Od ústí potoka Srpina (Lužice) v Českých Zlatníkách, ř. km 45,7 až k zatrubnění u MVE (Povodí Ohře, s. p.), ř. km 61,7. Do revíru patří potok Srpina od soutoku s Bílinou v Českých Zlatníkách až k pramenům. Ostatní přítoky jsou chovné a do revíru nepatří.
Do revíru patří:
0. Bílina (hlavní tok)2. Benedikt v. k. ú. Vtelno 3,9 ha
7. Coubalák Louka u Litvínova 2,1 ha
8. Černice Horní Jiřetín 11,7 ha
9. I. Nové vody Jiřetín Horní Jiřetín 2,5 ha
II - Farského 9,5 ha
11. Havraňské rybníky 1, 2, 3, 5 Havraň 9,5 ha
12. Kačák Komořany u Mostu 1,6 ha
14. Lužice 2 ZRUŠENO
16. Lužice II - přehrada Lužice 3 ha
17. Čepirohy Most - Čepirohy 5,6 ha
18. Obecní rybník (Mílův, Zaječice) Bečov u Mostu 7,3 ha
23. Nejedlý II (U Vojáků) Dolní Jiřetín 1,4 ha
24. Zrušeno
26. Pod Osadou Litvínov 1,1 ha
28. Pod Lesíkem Záluží u Litvínova 2,2 ha
29. Rudý sever Hamr u Litvínova 3,2 ha
32. Šedák I Hamr u Litvínova 1 ha
34. U Pily II Mar. Radčice 11,8 ha
35. Matylda Most - Souš 39,7 ha
36. Výsypka Kopisty I., II., III. - zrušeno Souš 2,2 ha
37. Výsypka Janov I, II Janov u Litv. a H. Jiřetín 3,2 ha
38. Vítěz Horní Jiřetín 4,1 ha
39. Loupnice Janov u Litvínova 1,5 ha
40. Braňany pískovna Braňany 16,7 ha
Dodatky:
Horní míra kapra obecného je 70 cm, ulovený kapr nad 70 cm (včetně) musí být bez prodlení vrácen zpět do revíru.
Při ulovení sumečka amerického nesmí být tato ryba vrácena zpět do vody. Při ulovení sumce velkého dosahujícího lovné míry 70 cm se doporučuje tuto rybu nevracet do revíru. Zákaz rozdělávání ohňů a stanování mimo místa k tomu určená. Zákaz poškozování příbřežních dřevin a další vegetace (zákon o ochraně přírody č. 114/1992 Sb.) - při porušení bude rybářská stráž postupovat obzvláště přísně. Příjezd motorovými vozidly k vodě je povolen pouze po vyznačených cestách a jejich parkování je možné jen na určených místech. Není povoleno parkování na travních plochách. Zákaz jakékoli manipulace s informačními cedulemi (označení revíru, parkování atd.).
č. 2 Benedikt - v období od 1. 6. do 31. 8. je rybolov zakázán v části nádrže dle Provozního řádu TSmM, a. s. Provozní řád je umístěn na informačních tabulích u nádrže a všichni lovící jsou povinni se jím řídit.
č. 9 Nové vody Jiřetín I - lov ryb z plavidel povolen jen s povolením vydávaným ČRS, z. s., MO Most, zákaz lovu z plavidel v kotvišti, zákaz použití plavidel poháněných větrem nebo jakýmkoli motorem.
č. 11 Havraňské rybníky - zákaz lovu ryb u rybníka č. 3 (počítá se od hlavní silnice dozadu) z hráze, která prochází středem rybníka, z důvodu obecného zájmu - ochrany hnízdění ptactva.
č. 23 Nejedlý II: Přístup k nádrži je možný jen příjezdem k areálu Povodí Ohře, s. p., u jezu poblíž soutoku Loupnice a Bíliny. Odstavení vozidel je možné např. před závorou k hrázi tak, aby byl volný průjezd na hráz. Ze břehu v areálu podniku by měl být umožněn rybolov držitelům povolenek z řad zaměstnanců podniku s přístupem rybářské stráže přes vrátnici společnosti Mostecká montážní, a. s.
č. 34 U Pily II - zákaz lovu ryb z hráze (komunikace) mezi druhou a třetí nádrží z důvodu vyjmutí třetí nádrže z rybářského revíru (poloha třetí nádrže - zákaz rybolovu - ). Lov ryb z plavidel povolen jen s povolením vydávaným ČRS, z. s., MO Most, zákaz lovu z plavidel v kotvišti, zákaz použití plavidel poháněných větrem nebo jakýmkoli motorem. Zákaz lovu z plavidel v kotvišti a do vzdálenosti 25 m od hráze se zákazem lovu.
č. 35 Matylda: Rybolov je povolen dle provozního řádu uvedeného na informačních tabulích přímo u nádrže nebo na webových stránkách Technických služeb města Mostu, a.s., www.tsmost.cz. Parkování, táboření a rozdělávání ohňů je povoleno pouze na vyhrazených místech. Na celém revíru je zákaz vnadění a krmení ryb, včetně používání krmítek či jakéhokoli lákání ryb do místa lovu.
č. 40 Braňany pískovna - na nádržích je povolen lov ryb z plavidel belly boat v maximálním
Officiální popis revíru: rybsvaz.cz
Alternativní názvy revíru na MRKu: BÍLINA 6, 441 005, 441005
Interaktivní mapa revíru BÍLINA 6
Pokud je podle vás revír na mapě označen nesprávně, prosím, oznamte nám to, děkujeme.
Rekreace v okolí
0,3 km - Benedikt
0,3 km - Penzion Benedikt
0,8 km - Motel Asas
1,6 km - Apartmány Český Jiřetín
1,8 km - Selský dvůr
4,2 km - Autocamp Osek
4,3 km - Autokempink Bílina Kyselka
Rybářské revíry do 20 km
0,1 km - 06 441 143 - STROUHA - MP
0,1 km - 443 074 - RADČICKÝ POTOK - P
0,2 km - 443 002 - BÍLINA 7 - P
0,6 km - 06 441 110 - U KOSTELA - MP
0,6 km - 06 441 116 - ŠEDÁK II - MP
0,6 km - 06 441 115 - NOVÁ VODA CHUDEŘÍN - MP
0,7 km - 441 004 - BÍLINA 5 A - MP
0,9 km - 06 441 114 - OPRÁM - MP
1,4 km - 06 441 141 - OBECNÍ RYBNÍK M. RADČICE - MP
1,6 km - 06 441 137 - MYSLIVECKÝ RYBNÍK - MP
Rybářské prodejny v okolí
1,0 km - Rybářské potřeby Michal Kolínský - Damys
1,0 km - Rybářské potřeby - Jordan Karagavrilidis
1,7 km - Chovatelské a rybářské potřeby - J. + E. Jetelovi
1,9 km - Rybářské Potřeby OAZA - Most
2,0 km - Rybářské potřeby Holátko
6,3 km - František Kovařík
6,7 km - Stano, spol. s r.o.
Soukromé revíry v okolí
0,4 km - Rybářský klub Litvínov
0,9 km - Jezero za pilou
1,1 km - Jezero Vrbenský
14,2 km - Rybník Klempo
Poslední aktualizace: 24.1.2025
[ Úvod ]
Diskuse k revíru
[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]
Diskutujte o rybaření
Kde to žije - všechna témata
12:24NPstruhová sezóna 2026 44
10:54NZraněné, postižené a mrtvé ryby 14
10:17NPřiposlech Fox rx 0
7:13NVýběr prutu sportex. 193
ÚtNZákaz vstupu a rybolovu v revíru Dyje 13/1 - ohrožený orel (Bleskovka) 45
ÚtNDYJE 12A (Revír) 1
ÚtNPoradna: Redakce MRK.cz 1753
ÚtNDyje 4C umělá candátí hnízda 18
ÚtN🔥 Grill a grilování 🔥 556
ÚtNHlídač slev eshopů 734
PoNVýběr prutů značky Century 621
PoNVelké zlepšení čistoty vody má háček - řekami tečou tuny neviditelné špíny (Bleskovka) 52
PoNCentury Stealth Graphene Reinforced 317
PoNPivo- craft beer 671
PoNRybáři porušují pravidla. Porybní na Plzeňsku hlídají i z lodě. (Bleskovka) 15
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Rybáři porušují pravidla. Porybní na Plzeňsku hlídají i z lodě.
StNBleskovka: Energetika vs. divoká voda: Kdo má větší nárok na naše řeky?
. . . NBleskovka: V Nizozemsku pomáhají lidé rybám překonat vodohospodářské stavby pomocí "rybího zvonku"
. . . NBleskovka: Velké zlepšení čistoty vody má háček - řekami tečou tuny neviditelné špíny
. . . NBleskovka: Zákaz vstupu a rybolovu v revíru Dyje 13/1 - ohrožený orel
. . . NBleskovka: Úhyn pstruhů v Litavce: Rybáři viní otevřené stavidlo a nedostatek vody v korytě
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
1.5.Ve Vstiši na Novém Rybníku 4 ha
1.5.Vstiš
2.5.RZ Veselá 2026
2.5.O putovní pohár MO ČRS Příbram -...
2.5.Rybářské závody Syrovice
2.5.Jarní rybářské závody Vranovská...
2.5.Brandýs - St.Boleslav ,, čuník...
2.5.Hadice ze Staráku II.ročník
2.5.Rybářské závody Horka nad...
2.5.O pohár starostky obce Dymokury...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











