MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

CTPrčice - Začátek sezóny 2014

Začátek sezóny byl moc pěkný a tentokrát proběhl i s dobrým kamarádem Malhem se kterým jsme strávili pár hodin u vody. Pochytalo se pár pěkných kaprů co opravdu stali za to a navíc se už začal zapojovat i můj syn, který byl moc nadšený...

Dan (CT Prčice) - ®, 20.5.2014
Uživatel je autorem nebo spoluautorem tohoto videa.
Průměrná známka: 1,27

Diskuse k tomuto rybářskému videu

N Dan (CT Prčice) - ® Ne 25.5.2014 21:07:50
L.R. >> To je v poho. Ještě jednou díky. Hezký večer..
N L.R. - ® Ne 25.5.2014 8:56:10
Dan (CT Prčice) >> Bohužel s tim ti moc nepomůžu... A ohledně kritiky, nenech se znechutit, jsou lidi kterejm se stejně nezavděčíš. Jinak atˇ se ti daří, a těšim se na další video :-)
N Dan (CT Prčice) - ® So 24.5.2014 11:51:34
L.R. >> Díky moc.. Jen mě trochu mrzí, že z telefonu není moc slyšet mluvené slovo a hudba je nahlas a z počítače uplně v poho. Nechápu proč..
N Dan (CT Prčice) - ® So 24.5.2014 11:45:10
MAXXSKATER >> Díky.. Je mu 3 a půl. Přiznám, že to žádná sranda nebyla, ale bylo fajn.
N L.R. - ® So 24.5.2014 7:05:25
Moc hezký video, za mně za jedna :-)
N MAXXSKATER - ® So 24.5.2014 5:15:09
Parádní video. :-) Kolik je synkovi ? Vzhledem k tomu, že mám taky synátora doma, tak by mě tohle docela zajímalo, kolik mu je, že už takhle poslouchá a spolupracuje. U toho mého lumpa by to takhle v klidu určitě neprobíhalo, jak ho znám. =) Ať se vám oběma v této sezóně daří.
N Dan (CT Prčice) - ® So 24.5.2014 0:15:36
ondra-voj >> Tak to jsem rád.. Díky
N Dan (CT Prčice) - ® So 24.5.2014 0:14:29
Flying trout >> Ano je. Díky moc
N ondra-voj - ® Pá 23.5.2014 21:09:21
pěkný ;-)) dobrá práce...
N Flying trout - ® Pá 23.5.2014 20:57:43
Dan (CT Prčice) >> pěkný video, líbí se mi to zpracování ... tvoje práce?
N Dan (CT Prčice) - ® Pá 23.5.2014 19:35:05
meteor >> Kapry rad chytam, poustim a dělám maximum proto, aby se zdrava vratila zpet. Těch důkazu, že se chytne ta stejná ryba znovu na větší váze a plně zdravá je víc než dost. Je to neskutečný pocit. Já osobně ji nervu z vody jako magor, mám podložku a prostě různé věci kolem péče o rybu, nesakuji a nemám ji na břehu dlouho. Někdy i vůbec. Sem tam si taky vemu, ale ne pro svoji potřebu. To je taky jeden z důvodů. Rybu totiž nejím. Jsem si taky vědom toho, že ji to asi dvakrát není příjemný když ji tahám ven z vody, ale taková je rybarina. Pro mě odpocinkova záležitost. Taky nikoho neodsuzuji když je zabíjí, ale myslím si, že je velká škoda usmrtit velkého kapra co už pár let žije, ale nemám zapotřebí někoho přemlouvat aby to dělal jako já. Taky dost lidi tvrdí, že velkej kapr stejně není nic moc k jídlu. Tak proč je vlastně pořád zabíjejí?! Aby se doma pochlubil?! Mě osobně stačí fotoaparát. Konec konců je to každého věc jak s rybou naloží a rozhodně nikdy nikomu nebudu psát ať radši prodá vercajk a zamyslí se nad sebou a pod. jako jsi to udělal ty.
N Dan (CT Prčice) - ® Pá 23.5.2014 14:38:40
Rejdy >> Díky moc. V SONY VEGAS, ale stále se s tím učím..
N meteor - ® Pá 23.5.2014 13:29:09
Rejdy >> jop, díky za reakci. Potěšila. Zadavatele videa prosím o "poděkování" za "Rejdyho" příspěvek. Je fajn vědět, že jsou i diskusi přístupní kapraři a hlavně - že se nebojí "jít s kůží na trh". Respekt.
Co se týče formy mých příspěvků, snažím se to jakžtakž "balancovat", ale víš jak - někdy se člověk neudrží, někdy to neodhadne... ale zkusím se zlepšit ;-) Pokud mi MM povolí mé diskusně konfrontační téma, dostaneš pozvánku ;-)

PS: hlupáky z vás IMHO nedělám - respektive to vidím tak, že kdo se "chytí" na moji udičku, je právě ta "potrefená husa" :-)
N Rejdy - ® Pá 23.5.2014 12:03:46
meteor >> Čas který trávíš na tomto webu a zaměstnání, které ti umožňuje ho zde trávit vím kulový. To máš svatou pravdu. :)

A tak si mě donutil pročíst tvé zápisy, sice absolutně netýkající se k videopočinu kolegy Dana, ale...
Nějakým zvláštním způsobem s tebou souhlasím, ikdyž nerad.
My všichni kapraři bohužel nejsme úplně normální, avšak nás lov kaprů naplňuje. Ovšem je mezi námi spoustu magorů, větších magorů, ..... Jsem jeden z nich, ale jak jsem psal, baví mě to. A vovovotom to je.;)

Chtěl si rozebrat důvod proč kapraři mohou lovit přes čáru? Ano, předpokládáš správně. My je prostě nakonec pustíme.. :))
Jinak pokud tě toto téma tak strašně zajímá a máš zájem proniknout do kaprařovi duše a zkoumat ji, tak své dotazy nepiš tak pichlavě, ironicky, posměšně, nedělej z nás hned hlupáky.
Třeba by tě klucí hned neposílali do míst kam tě obvykle posílají.

[ Vstoupit do diskuse - 44 reakcí ]

Co je nového - kaprařina + obecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPruty Chub Outkast MKII

Za 2.990
Nový model tenkých a osvědčených prutů i s korkovou rukojetí 12ft 3lb, i bez ní s novou nižší cenou od dnešního dne. Je více modelů a při koupi 2ks můžete mít mnohem levněji i Chub Spod rod

akce, rybarenipreston vlasec reflo sinking feeder mono

Za 203
Sinking feeder mono je extrémně pevný ale poddajný vlasec určený pro všechny stylu lovu na feeder. Balení 150 m. Různé průměry od 0,16 - 0,26 mm. Více na www.chytiljsem.cz

Oznámení - kaprařina
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - kaprařina
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
RS Fish RS Fish

E-shop zaměřený na všechny způsoby sportovního rybolovu, který nabízí sortiment téměř všech světových značek s vlastním či dodavatelským...