MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

CTPrčice - Začátek sezóny 2014

Diskuse k rybářskému videu CTPrčice - Začátek sezóny 2014

Autor diskuse: Dan (CT Prčice) ®20.5.2014

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N Dan (CT Prčice) - ® Ne 25.5.2014 21:07:50
L.R. >> To je v poho. Ještě jednou díky. Hezký večer..
N L.R. - ® Ne 25.5.2014 8:56:10
Dan (CT Prčice) >> Bohužel s tim ti moc nepomůžu... A ohledně kritiky, nenech se znechutit, jsou lidi kterejm se stejně nezavděčíš. Jinak atˇ se ti daří, a těšim se na další video :-)
N Dan (CT Prčice) - ® So 24.5.2014 11:51:34
L.R. >> Díky moc.. Jen mě trochu mrzí, že z telefonu není moc slyšet mluvené slovo a hudba je nahlas a z počítače uplně v poho. Nechápu proč..
N Dan (CT Prčice) - ® So 24.5.2014 11:45:10
MAXXSKATER >> Díky.. Je mu 3 a půl. Přiznám, že to žádná sranda nebyla, ale bylo fajn.
N L.R. - ® So 24.5.2014 7:05:25
Moc hezký video, za mně za jedna :-)
N MAXXSKATER - ® So 24.5.2014 5:15:09
Parádní video. :-) Kolik je synkovi ? Vzhledem k tomu, že mám taky synátora doma, tak by mě tohle docela zajímalo, kolik mu je, že už takhle poslouchá a spolupracuje. U toho mého lumpa by to takhle v klidu určitě neprobíhalo, jak ho znám. =) Ať se vám oběma v této sezóně daří.
N Dan (CT Prčice) - ® So 24.5.2014 0:15:36
ondra-voj >> Tak to jsem rád.. Díky
N Dan (CT Prčice) - ® So 24.5.2014 0:14:29
Flying trout >> Ano je. Díky moc
N ondra-voj - ® Pá 23.5.2014 21:09:21
pěkný ;-)) dobrá práce...
N Flying trout - ® Pá 23.5.2014 20:57:43
Dan (CT Prčice) >> pěkný video, líbí se mi to zpracování ... tvoje práce?
N Dan (CT Prčice) - ® Pá 23.5.2014 19:35:05
meteor >> Kapry rad chytam, poustim a dělám maximum proto, aby se zdrava vratila zpet. Těch důkazu, že se chytne ta stejná ryba znovu na větší váze a plně zdravá je víc než dost. Je to neskutečný pocit. Já osobně ji nervu z vody jako magor, mám podložku a prostě různé věci kolem péče o rybu, nesakuji a nemám ji na břehu dlouho. Někdy i vůbec. Sem tam si taky vemu, ale ne pro svoji potřebu. To je taky jeden z důvodů. Rybu totiž nejím. Jsem si taky vědom toho, že ji to asi dvakrát není příjemný když ji tahám ven z vody, ale taková je rybarina. Pro mě odpocinkova záležitost. Taky nikoho neodsuzuji když je zabíjí, ale myslím si, že je velká škoda usmrtit velkého kapra co už pár let žije, ale nemám zapotřebí někoho přemlouvat aby to dělal jako já. Taky dost lidi tvrdí, že velkej kapr stejně není nic moc k jídlu. Tak proč je vlastně pořád zabíjejí?! Aby se doma pochlubil?! Mě osobně stačí fotoaparát. Konec konců je to každého věc jak s rybou naloží a rozhodně nikdy nikomu nebudu psát ať radši prodá vercajk a zamyslí se nad sebou a pod. jako jsi to udělal ty.
N Dan (CT Prčice) - ® Pá 23.5.2014 14:38:40
Rejdy >> Díky moc. V SONY VEGAS, ale stále se s tím učím..
N meteor - ® Pá 23.5.2014 13:29:09
Rejdy >> jop, díky za reakci. Potěšila. Zadavatele videa prosím o "poděkování" za "Rejdyho" příspěvek. Je fajn vědět, že jsou i diskusi přístupní kapraři a hlavně - že se nebojí "jít s kůží na trh". Respekt.
Co se týče formy mých příspěvků, snažím se to jakžtakž "balancovat", ale víš jak - někdy se člověk neudrží, někdy to neodhadne... ale zkusím se zlepšit ;-) Pokud mi MM povolí mé diskusně konfrontační téma, dostaneš pozvánku ;-)

PS: hlupáky z vás IMHO nedělám - respektive to vidím tak, že kdo se "chytí" na moji udičku, je právě ta "potrefená husa" :-)
N Rejdy - ® Pá 23.5.2014 12:03:46
meteor >> Čas který trávíš na tomto webu a zaměstnání, které ti umožňuje ho zde trávit vím kulový. To máš svatou pravdu. :)

A tak si mě donutil pročíst tvé zápisy, sice absolutně netýkající se k videopočinu kolegy Dana, ale...
Nějakým zvláštním způsobem s tebou souhlasím, ikdyž nerad.
My všichni kapraři bohužel nejsme úplně normální, avšak nás lov kaprů naplňuje. Ovšem je mezi námi spoustu magorů, větších magorů, ..... Jsem jeden z nich, ale jak jsem psal, baví mě to. A vovovotom to je.;)

Chtěl si rozebrat důvod proč kapraři mohou lovit přes čáru? Ano, předpokládáš správně. My je prostě nakonec pustíme.. :))
Jinak pokud tě toto téma tak strašně zajímá a máš zájem proniknout do kaprařovi duše a zkoumat ji, tak své dotazy nepiš tak pichlavě, ironicky, posměšně, nedělej z nás hned hlupáky.
Třeba by tě klucí hned neposílali do míst kam tě obvykle posílají.
N meteor - ® Pá 23.5.2014 11:32:55
Kozič origin >> no tak diskusi jsem založil a teď už jen pevně doufám, že projde schvalovacím sítem :-)

Jinak tě zdravím... chtěl jsem o víkendu na ryby + jsem si říkal, že ti brnknu, jestli se nepřidáš, ale ve finále mi rodinka připravila jiný plán :-( navíc má být hnusně, takže to snad ani nebude vadit :-)
N Kozič origin - ® Pá 23.5.2014 11:29:48
meteor >> Mně uzamkl diskusi spjatou s rybolovem postižených, čili jsem si jistý, že kterákoli jiná diskuse na podobné téma nebude vyvolána.
N meteor - ® Pá 23.5.2014 11:00:02
CT Timata >> to mě samozřejmě taky napadlo, nicméně... si myslím, že to není "sólo"tématem, PROČ mi na mé zvídavé dotazy a postřehy nechce nikdo odpovědět ;-)

Každopádně díky za tip, asi nakonec zkusím to samostatné téma. Snad ke mně bude MM přívětivý a diskusi nezavře coby "provokativní" apod. :-)
N CT Timata - ® Pá 23.5.2014 10:37:38
meteor >> zaloz novu diskusiu, kde by sa ti niekto mohol k tym tvojim otazkam aj vyjadrit a neries to tu, kde na to nikto nechce reagovat.
N meteor - ® Pá 23.5.2014 10:03:30
Rejdy >> jop, ono se pěkně "trefuje" do něčeho, co v podstatě nemá význam (a o čem s prominutím víš kulový)... hlavně, že to jde a že je to jednoduché, viď? ;-) Nechtěl bys tu třeba rozebrat důvody proč lovit "přes čáru"? :-)
Ale zkusit se "poprat" s jiným názorem nebo si obhájit ten svůj, to už není prd*l... pořád čekám, že mě tu někdo překvapí chutí diskutovat, ale to jsem zjevně naivní... škoda, no, tohle by mělo být diskusní fórum...
N Rejdy - ® Pá 23.5.2014 9:29:27
Dan (CT Prčice) >> Moc hezky zpracované video, dávám jednotku.
Prosím Tě, v jakém programu stříháš?

P.S. Meteóřa neřeš, vypadá to, že čas strávený na mrku se do jeho života nezapočítává. Ovšem jedno vím jistě, zaměstnavatelem bych mu 100% být nechtěl.
N meteor - ® Pá 23.5.2014 8:02:01
Dan (CT Prčice) >> já ti na oplátku přeji pěkné ráno :-) Nevím, proč bys mě nemohl mít za normálního rybáře - kor když mě neznáš ;-) navíc myslím, že na tom nejsem morálně (obecně) špatně + dodržování RŘ je pro mě samozřejmostí. Špatným směrem se IMHO nevypisuji - jelikož coby zadavatel diskuse "disponuješ" ve svém profilu slovy jako je kaprtým a CHaP, tak jsem se zřejmě docela trefil... akorát to téma je trošku nevhodné, ale tak co už - když už jsem se tu rozepsal ;-) za což se tedy dodatečně omlouvám.
Máš ode mne malé plusko, že jsi mé příspěvky nesmáznul (respektive neskryl), čehož jsem se bál. Správně píšeš - ať každý (kdo se tu objeví) zjistí, co jsem zač = úplně normální rybář bez předsudků nesnášející přetvářku ;-) myslím, že jsem názorově docela otevřený - ale je třeba mít jiný / opačný názor něčím podložený, ideálně argumentem / osobním postojem apod.
Čeho jsem chtěl dosáhnout, jsem zde už napsal. Zamyšlení / diskuse / odejmutí růžových brýlí... můžeš si vybrat. Nemusíš mi tu vyvracet moje teze; stačí napsat svůj postoj a co tě k němu vedlo, proč ho máš takový... zkrátka mě bytostně zajímá, proč "chyťapusťáci" chytají ryby, když je mají za své "kamarády"... nechápu to a nikdo mi to nikdy (uspokojivě) nevysvětlil. Nebo proč kapraři zakládají CarpTeamy, když nezávodí (ačkoli o "závodech" si myslím své)... A já bažím po tomto druhu poznání ;-)
Aby sis nemyslel - já mám určitou úctu a respekt ke kaprařům, ale moc jich není (např. Radek Fox, Kocháč...). A to z toho důvodu, že těch "normálních" kaprařů je poměrově IMHO minimum. Ty píšeš vcelku inteligentně, tudíž bych rád znal tvůj postoj, pokud jsi ochoten se o něj podělit ;-)

Jinak máš pravdu - většina "jakožekaprařů" hodí na moje "argumenty" bobek... což jistě bude mít svůj důvod - např. neschopnost přiznat SI pravdu / obava změnit svůj názor / vůbec je to nezajímá atd... Osobně by mne velice zajímalo, který z důvodů bude mít největší percentuální zastoupení - asi hned ten první :-)
"Honit si ego" vypadá jinak - například tak, že si zde budu "medit" metrovým dvacetikilákem nebo se budu honosit neskutečným číslem puštěných ryb ;-) já tu (= zde v tématu) jdu proti "davu", tudíž není nic, proč bych měl být nazván "egohoničem"... jenom za svůj názor a postoj? To snad ne ;-)

PS: jak jsem očekával, NIKDO se na mnou nahozenou udičku nechytil. Škoda. Jen by mě zajímalo, jak si člověk dokáže "obhájit" svůj názor sám před sebou, pokud ho nedokáže obhájit před druhými...
N Karásek22 - ® Čt 22.5.2014 23:18:03
Dan (CT Prčice) >> Nebolo co točit minulý týden 5 dní na jednej rieke a iba dvoch jalcov :-)
ale to dojde
N Dan (CT Prčice) - ® Čt 22.5.2014 23:09:37
Karásek22 >> Diky moc. Uz se na tom pracuje.. :) Koukej taky neco natočit.. At se daří..
N Karásek22 - ® Čt 22.5.2014 23:05:33
Dan (CT Prčice) >> Zase pekné videjko paráda len tak dalej :-)

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | kaprařina ]

Co je nového - kaprařina + obecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniGaby polštář Kapr šupináč 65cm

Za 399
Rybářský polštář z naší nabídky je vyroben z hebkých a měkkých materiálů, a proto je velice příjemný na dotek. Polštář je vyrobený výhradně z polyesterových anti alergických materiálů.

akce, rybareniAKCE Sportex Feeder

Mimořádná akce na vybrané modely, záruka na blank 10 let, doprava ZDARMA!!!

Oznámení - kaprařina
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - kaprařina
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby JESETER Rybářské potřeby JESETER

Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17