MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Jaro se blíží - kontrola ryb po zimě

http://jezirko-skrovad.webzdarma.cz/ kamera Prestigio Roadrunner 700x ve fullhd.
Sobota 2.3.2013 se povedla. Konečně zase asi po měsíci vysvitlo sluníčko, čehož jsem využil k natáčení ryb a odkalení jezírka. Trochu jsem vyčistil savici filtrace, nasadil skimmer a zapnul uv lampu, protože jakmile se voda ohřála na 4°C, hned se malinko zakalila. Během příštích dvou týdnů seženu kubík biomolitanu a připravím ho do filtrace.
Na začátku videa jsem vodil kameru na nově udělaném držáku, konec už je točen staticky u okraje, kde se schovávají lonští kapříci z Alcedoru. Během toho jsem už odkaloval. Podařil se mi jeden záběr mníka v drenážní trubce. Druhý mník zabral hned tu vedlejší, ale byl víc vzadu, takže to nebylo zřetelné. Úhoři byli zalezlí mezi kameny a nebylo je moc vidět. Slunečnice jsou teď hodně tmavé, lepší záběry budou až v létě. Kapři a jeseteři byli i teď jako už tradičně nejlepšími herci. I kaprovec se povedl. Až se voda ještě trochu ohřeje, vypustím do jezírka kapříky, které mám v zimní zahradě. Už aby bylo jaro.

Jarda Slatiňany - ®, 3.3.2013
Uživatel je autorem nebo spoluautorem tohoto videa.
Průměrná známka: 1,29

Diskuse k tomuto rybářskému videu

N čokoládový lanýž - ® Ne 10.3.2013 18:21:23
Jarda Slatiňany - >> jak máš sa*ra velký jezírko, že tam narveš tolik pěkných ryb?

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareni Automatická nabíječka 12V 7A pro olověné AGM/GEL

Za 2185
Dodáme do 24 hodin a bez poštovného. Pokud se přihlásíte získáte další 3% slevu.Profesionální nabíječka AVACOM NAPB-A070-012 je určena k nabíjení a údržbě 12V standardních...


akce, rybareniOrganizér Delphin CA-Maxi

Za 630
Novinka od firmy Delphin organizér CA-MAXI. Je určen pro uložení drobného kaprařského příslušenství, určeného pro vytváření vlastních koncových sestav. Organizér CA-Maxi obsahuje celkem 7 krabiček.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPFANATICS.cz CARPFANATICS.cz

Jsme internetová prodejna moderního typu s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a také klub vyznavačů moderního rybolovu. Máme...